Kaczor BRS

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Guti
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2019, 23:22

Re: Kaczor BRS

Post autor: Guti »

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10395
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kaczor BRS

Post autor: wujot »

XDDD
Jasion94
Posty: 882
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Kaczor BRS

Post autor: Jasion94 »

W proponowanych mi wyskoczył wspólny kawałek z Dj Gondkiem, i mam takie pytanie. Czy Dj Gondek zna wszystkich patusow w tym kraju ? Serio, miałem kolegę w gimnazjum, typowy debil, poszedł do zawodki, zawsze zgrywał gangstera i rapował, a był zwykłym obszczymurkiem i przyglupem (jakby to powiedział pan Konrad Niewolski). Później pożyczył hajs od swoich ziomali z osiedla, żeby rozkręcić handel, i spierdolil za granicę xd I tam między pracą na magazynie zaczął rapować, i rok temu mieliśmy bekę bo wziął udział w akcji (tak jak kurwa każdy ) hot 16 challenge. Pierdolil coś o zasadach i że ziomki po grób, i kurwa nie wyjeb swego zioma na hajs (świetnie się tego słuchało znając całą historię). I ten kawałek wyprodukował Dj Gondek. Z popkiem też coś robił. Z tymi wszystkimi Murzynami i TPS ami z radioma chyba też coś tam robił, ale tu mogę się mylić. Do tego masa jakiś totalnych łąkow z OHP. I pytanie, skąd on ich kurwa wszystkich zna. Już nawet nie chodzi o bity, bo brzmią jakby Dj Gondek słyszał w swym życiu tylko Armagedon Molesty, i według niego nie ma innych dźwięków na tej planecie, więc jedyny bit to pianinko i bicik, ale koneksje (jeśli to tak można nazwać) wśród ludzi z szkół zawodowych zajmujących się rapem są naprawdę szerokie
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kaczor BRS

Post autor: barbadoses »

jezu już się nie zesraj, zwykły producent który trzaska bity i cuty na sprzedaż za w sumie grosze, bo z tego co kojarzę to 100-200 zł i w innej stylistyce niz boombapy tez coś rzeźbi co nie zmienia faktu że to 3 liga producencka stąd i ceny. plus tak na prawdę już mało zostało dji któzy robią klasyczne cuty, więc kto chce mieć takie dużego wyboru nie ma a jak jest sprawdzony niedrogi chłopaczyna to i często jest "Dj Gondek" po tytule. oto wielka tajemnica
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaczor BRS

Post autor: jajca »

Może po prostu jest ceniony wśród patusow, może to oni słyszeli tylko Armageddon i tego oczekują, a dj Gondek (prywatnie np. stateczna glowa rodziny i wszechstronnie wykształcony pracownik naukowy) sieka je na kiblu i zarabia na jeleniach
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
RogalBRS
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2023, 16:29

Re: Kaczor BRS

Post autor: RogalBRS »

KaCzorek wraca
Na fb napisal ze plyta niedlugo
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor BRS

Post autor: oldschool »

bcn
Posty: 72
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: Kaczor BRS

Post autor: bcn »

wkurwiajacy ten borys
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor BRS

Post autor: oldschool »

Ale mówił, że newonce to pedały, więc ma też plusy.
Bisclavret
Posty: 3393
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Kaczor BRS

Post autor: Bisclavret »

Whtn pisze: 19 sty 2020, 15:32 zasanie (tam między innymi jest ulica barska aka BRS) to tereny czuwaju
Czekaj - czyli kaczor jest ze środowiska Czuwaju? Zawsze go kojarzyłem z Polonią
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaczor BRS

Post autor: jajca »

I dobrze kojarzyles, kolega poszedl po linii najmniejszego oporu z tym podzialem jedna strona rzeki - czuwaj, druga - polonia, bo jest pare wyjątków. Z tego co kojarze to na zasaniu chociazby osiedla kmiecie i chyba tez monte cassino? są zdominowane przez polonię
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Bisclavret
Posty: 3393
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Kaczor BRS

Post autor: Bisclavret »

No szczególnie że ta barska to jakieś kamienice zaraz za rzeką więc klimatem na pewno im bliżej do starego miasta gdzie rządzi Polonia niż do Zasania które z tego co kojarzę w dużej mierze jest blokowiskiem (głównie chodzi mi o to że w innych latach się osiedlali ludzie tu i tu i pewnie w innych latach pokolenie produktywne kibicowsko miały swój prime co najczęściej znacznie ułatwia wybór strony)

Swoją drogą teraz Przemyśl chyba znowu w drugą stronę? W sumie to tak od strony kibicowskiej jedno z ciekawszych miast bo niewiele jest miast derbowych w Polsce gdzie panuje aż taka sinusoida
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kaczor BRS

Post autor: 8na10 »

ogólnie przesłuchalem se ten wywiad, nawet 2 razy bo jest konkretny i treściwy, z sentymentu wróciłem se ostatnimi dniami do rapu tego wariata. pamiętam jak to wychodziło - gość ulicznie jechał tak grubo, że aż myślałem, że to przesada jak na polskie warunki. jak wychodziły przepalone styki to wielu moich znajomych degeneratów to katowało. gość był kompletnie świeży jak na stylistykę, którą obrał. do teraz mam do niego sympatię i kompletnie nie kumam o co tam poszło w beefie z grzecznym peterkiem.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1951
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Kaczor BRS

Post autor: Połas »

Kaczor BRS x Pafto (POPALONE STYKI) - NA CZTERECH Feat.Grzybek / Prod. Newlight$/Scratch. DJ Gondek


I preorder nowej płyty:
https://baisel.pl/content/123-kaczorbrs-x-pafto
Obrazek
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kaczor BRS

Post autor: 8na10 »

petarda, lepsze niż cokolwiek w tym roku
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Kaczor BRS

Post autor: eddy_wata »

no fspaniały rap

nie no nie moge baklazan ty troluejsz xD
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kaczor BRS

Post autor: przedszkolanek »

cień samego siebie sprzed tych kilku lat
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10395
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kaczor BRS

Post autor: wujot »

rap najgorszej marki dla największych ćpunów i patologii z osiedli zapomnianych miejscowości

chociaż w wywiadzie udzielonym ostatnio mnie zaskoczył, bo spodziewałem się tpsa vol 2
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor BRS

Post autor: oldschool »

Ja kumam co można w nim widzieć, to jest prawdziwy patologiczny rap, którego mogą słuchać dilerzy mefedronu z mniejszych miast.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kaczor BRS

Post autor: 8na10 »

nie było gadki, wracajcie słuchać gucci mnicha
jasny wracaj na forum
ODPOWIEDZ