Alberto

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Alberto

Post autor: wrubel »

ja pierdole gdzieś już słyszałem ten bit pomocy użytkownicy
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Alberto

Post autor: barbadoses »

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7542
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Alberto

Post autor: eddy_wata »

dodali do opisu tego saint cardona xDD
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Alberto

Post autor: wrubel »

Chyba raczej to
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Alberto

Post autor: Moltisanti »

Polecam sekcje komentarzy gdzie dzieciaki odkryły że słowo trap juz nie jest łejwi jak otsochodzi i walą sobie gruche pod słowo drill myśląc że typ robi coś świeżego.

Props że udało mu sie zebrać wszystkich murzynów z polski w jednym miejscu
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Alberto

Post autor: yungXpaproch »

Moltisanti pisze: 08 paź 2020, 16:50 Polecam sekcje komentarzy gdzie dzieciaki odkryły że słowo trap juz nie jest łejwi jak otsochodzi i walą sobie gruche pod słowo drill myśląc że typ robi coś świeżego.
bezzkitu, jak zobaczylem komentarze, ze swieze to wytrzymac nie moglem :wall: :wall:
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Alberto

Post autor: vivid »

Moltisanti pisze: 08 paź 2020, 16:50 Props że udało mu sie zebrać wszystkich murzynów z polski w jednym miejscu
To skład 730 z wwa, pewnie debiut u Malika niedługo. Huncho z tej ekipy potencjał w chuj
Spoiler
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Alberto

Post autor: sven22 »

yungXpaproch pisze: 08 paź 2020, 19:21
Moltisanti pisze: 08 paź 2020, 16:50 Polecam sekcje komentarzy gdzie dzieciaki odkryły że słowo trap juz nie jest łejwi jak otsochodzi i walą sobie gruche pod słowo drill myśląc że typ robi coś świeżego.
bezzkitu, jak zobaczylem komentarze, ze swieze to wytrzymac nie moglem :wall: :wall:
No bo świeże. Tylko że na polskiej scenie. Wszędzie indziej wtórne.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Alberto

Post autor: Moltisanti »

Jak dla kogoś drill jest świeży w stosunku do trapu, czy na odwrót to chyba przez ostatnie 5 lat słuchał tylko i wyłącznie takiej muzyki, bo gdyby puścić to komuś spoza tego klosza to powiedziałby że to jeden chuj
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Alberto

Post autor: przedszkolanek »

vivid pisze: 08 paź 2020, 19:23
Moltisanti pisze: 08 paź 2020, 16:50 Props że udało mu sie zebrać wszystkich murzynów z polski w jednym miejscu
To skład 730 z wwa, pewnie debiut u Malika niedługo. Huncho z tej ekipy potencjał w chuj
Spoiler
łoł, chyba najlepsze hot16, którego nie słyszałem przy wyjściu i ogólnie bardzo fajne
Moltisanti pisze: 08 paź 2020, 21:29 Jak dla kogoś drill jest świeży w stosunku do trapu, czy na odwrót to chyba przez ostatnie 5 lat słuchał tylko i wyłącznie takiej muzyki, bo gdyby puścić to komuś spoza tego klosza to powiedziałby że to jeden chuj
to samo można powiedzieć o każdej muzyce, znajdź kogoś spoza klosza, który odróżni - dajmy na to - vivaldiego od mozarta albo pink floyd od nirvany
na polskim rynku muzycznym/polskiej scenie rapowej (uk)drill jest wciąż stylistyką świeżą i słabo jeszcze eksploatowaną
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Alberto

Post autor: sven22 »

Moltisanti pisze: 08 paź 2020, 21:29 Jak dla kogoś drill jest świeży w stosunku do trapu, czy na odwrót to chyba przez ostatnie 5 lat słuchał tylko i wyłącznie takiej muzyki, bo gdyby puścić to komuś spoza tego klosza to powiedziałby że to jeden chuj
no ale to chyba nie uważasz, że ludzie, którzy piszą komentarze pod tym kawałkiem, zachwycając się, że to świeże, są jednocześnie osłuchani z zagranicznymi trendami muzycznymi? bo ja mój post pisałem właśnie w tym kontekście.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Alberto

Post autor: Moltisanti »

Nie no dla mnie nawet gdyby na świecie nie istniało coś takiego jak drill i raper Alberto wypuściłby ten kawalek który wypuścił, to dalej ten kawałek nie byłby świeży. Niektórych ludzi po prostu podnieca fakt przeniesienia jakiejś mody zza granicy i to nazywają świeżością XD Ja to nazywam kompleksem polaczka
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Alberto

Post autor: FruitOffTheWall »

polski rap jest tak chujowy ze ten alberto w skali tych nowych mc jest w jakimś tam stopniu fresh.Ja go propsuje za ten kawalek,jak będzie to szlo w strone drillu to moze byc to ciekawy gracz.Gorzej jak zacznie byc jakims kurwa drugim kizo wtedy znowu zalamie ręce i powiem ehhh polski rap
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: Alberto

Post autor: jamase787 »

już wole słuchać tego śmiesznie napiętego murzynka od tych polskich łajz, co robią czternastą płytę z tym samym producentem i o tym samym nawijają
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Alberto

Post autor: badi »

nowy polski czarny eminem :rotfl:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Alberto

Post autor: yungXpaproch »

FruitOffTheWall pisze: 09 paź 2020, 8:03 polski rap jest tak chujowy
to co ty tu na forum robisz?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Alberto

Post autor: cloud »

a nie jest??
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Alberto

Post autor: yungXpaproch »

no generalnie to bym nie powiedzial

Dodano po 42 sekundach:
poza tym no jednak jest to forum o polskim rapie generalnie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Alberto

Post autor: baqlashan »

jak na murzyna to słabiutko, jak na polske ogólnie no to średnio, ale ten remix co ktoś wrzucił nawet daje rade

wow, dopiero do mnie dociera że taki belmondo czy żabson jako biali ludzie są na nieosiągalnym rapowo poziomie dla murzynow w PL

no i dobrze, stereotyp obalony
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Alberto

Post autor: oldschool »

Spoiler
Pół osiedla wziął na wywiad :bowdown: Elegancko taka ekipa wygląda jak w tym radiu francuskim

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Malik też jest
ODPOWIEDZ