Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

co by nie nagrał, gorzej niż gruby mielzky nie będzie
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Ema »

kazek po prostu za bardzo nie ma juz o czym nawijac, no bo co on mi moze nawinac ? ze poszedł z dżasminką do vitkaca kupic kurwa sweterek givenchy w paski ? czy ze zamiast wykrecenia numeru po cierpa i jechania odpierdolic jakies talerzowe to dziecku czyta kubusia puchatka na dobranoc ?
nie diluje juz, koncertów nie gra, dzieciak i zwierzyniec w domu + dżasminka, trzeba jakos zyc, to se płyty jaca trzaska
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

nie ma co sie napalac, juz w tytule wam napisal ze bedzie chujoza
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: OmarStooleyman »

Ema pisze: 09 lut 2021, 14:35 kazek po prostu za bardzo nie ma juz o czym nawija
Przecież zawsze może nawinąć o tym, że sra na korposzczurów i wstawanie rano do pracy, bo on nigdy nie musiał.
Ciekawy jestem ile jeszcze tak pociągnie, w końcu nawet zatwardziali słuchacze przebudzą się z kilkuletniego snu i wyczają, że typ stał się całkowicie przeźroczysty i bez wyrazu, a czasy szalonych 25 lat i wypuszczania traczków na facebook bezpowrotnie minął. Kto przyjmie 30-paro latka z pustym CV do pracy pozwalającej utrzymać jego aktualny poziom życia? Będzie VNM v2 i płakanie na płycie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Nie będzie, bo co by nie mówić Bałagane zdaje się coś robić sensownego z hajsem (oprócz kupowania sobie bluz za 20 koła) i ma dom np., a taki VNM sobie nawet kawalerki nie kupił i wszystko rozjebał xD
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Dokładnie, w najgorszym razie wynajmie chatę jakimś bananom, a sam wprowadzi sie do bloku na zadupiu. No i nie zapominajmy, że otrzymuje 500+ za dziecko Alvareza
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: DJ_BOBO »

no właśnie nie dostaje, bo 500plus to opcja dla biedaków
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

vnm rozjebal przynajmniej hajs zarobiony w legalny sposob, o czym w przypadku kazka mowic raczej nie mozna, wiec ten rzekomy wlasny dom to sredni powod do flexu. za pieniadze z muzyki to by se kazek klocka mogl co najwyzej postawic, a nie chalupe
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Nie wiem, nie jestem Urzędem Skarbowym. Odpowiedziałem tylko na pytanie, nie sądzę, żeby Bałagane za 10 lat był VNMem 2.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Nie ma żadnych dowodów na rzekomą i domniemana nielegalność pochodzenia tych pieniędzy, w przeciwnym razie chyba nie wypuszczono by go z aresztu po 2 tygodniach odmawiania zeznań.
Jest jeszcze opcja, że matka dentystka mu kupiła
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

dowodow nie ma, ale dwa do dwoch dodac mozna. aresztowanie to jedno, ale z samych jego tekstow wynika, ze chlop ma niepokoje ze mu wjada na chate, pracowac ostatni raz pracowal za malolata na sluchawie gdzie i tak se nie radzil, nie placi karta i nigdy nie wzial nic na raty (bo i nie moze. nie ma udokumentowanego dochodu ofkors :twisted: ). a potem chalupa i bluzy za 20 kola i trzy razy tyle na papuge...no ale moze rzeczywiscie to z tych niezliczonych koncertow i plyt :rotfl:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

@jajca jakby Kaz to czytal to by juz pewnie nam chcial wszystkim napierdolic, ze po chuj weszysz smieciu pierdolony w moim zyciu, ale sam mowil w wywiadzie w 2016
Słuchasz w cholerę francuskiego rapu. Umiesz coś po francusku, tłumaczysz jakoś teksty?

Uczyłem się kiedyś. Moja mama jest tłumaczem francuskiego od wielu lat, ma wykształcenie w tym kierunku. Nawet jak się nie uczyłem, to pokazywałem rzeczy mamie, żeby mi przetłumaczyła.
więc nie wiem skąd info z dentystka, chyba ze prowo krecisz :D
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Ema »

A to nie jest tak , ze starzy tej dżasminki kaza są w kurwe bogaci ? Stary jakaś firmę w Poznaniu ma czy coś(tak sobie teraz przypomniałem ,ze gdzieś kiedyś coś czytałem) i oni tam to wszystko sponsorują , a kazek tera te płyty tak trzaska bo mu głupio być utrzymankiem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

KAZ BAŁAGANE – OSTATNI Z TEJ JAKZE BARWNEJ EKIPY, UDAJE ULICZNEGO GRACZA, KTÓRY MA W CHUJ HAJSU, JAK SIE BAWI TO NA BOGATO I NIE INTERESUJE SIE MORDO SKAD MŁODY KAZ MA FLOTE, A MA JAK CŁA EKIPA GML PLIKI PLIKI Z KONTA STARYCH, OJCIEC STOMATOLOG, MATKA OKULISTA, SYN LEKARZY DOSTAJĄCY KIESZONKOWE WIEKSZE MATKI GLAMRAPOWICZÓW WYPŁATY
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

^o to to, sorry pojebałem, matka okulistka a ojciec dentysta. Z kolei ojciec Diho raza, Tomasz Dihowski to potentat branży budowlanej
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

@jajca znowu pudło
Spoiler
DIHO AKA ORANGUTAN – TOMASZ DIHOWSKI, SYN POTENTATA Z BRANŻY DEVELOPERSKIEJ, TATA MA FIRME, DIHO MA HAJS, MŁODE LATA JAK POZOSTAŁA EKIPA GML SPEDZIŁ GŁOWNIE ZA GRANICA, NOWY JORK, BERLIN, NIGDY NIE PRACOWAŁ ODKAD SKONCZYŁ SZKOŁE, PRÓBOWAŁ POMAGAĆ TROCHE OJCU ALE NIE WYCHODZIŁO, OD DOBRYCH PARU LAT DIHO ORANGUTAN WIEDZIE SPOKOJNY ZYWOT MLODEGO BANANOWCA W WARSZAFCE, TATA DAJE HAJS, DIHO SIE BAWI, NAJCZESCIEJ W MODNYM WARSZAWSKIM KLUBIE BAL
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: deska »

A o Bałaganie nie było aby mówione, że ma salon tatuażu? czy już mi się jebie?
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Willxc »

Było mówione, ale chuj wie czy to prawda, tak w ogóle na lot022 nawinął "pochodzę ze skromnego domu nauczony że się trzeba dzielić" to chuj wie co to dla niego skromny dom
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: qualite_de_schizoide »

W podobnym tonie nawijał Sentino. Kilka lat później na lajwie z końcówki 2k20 mówił, że nigdy nie pracował w normalnej pracy i jedynie kiedyś miał pomagać ojcu w biurze, to jarał tam dżointy z kumplem i alarm przeciwpożarowy się odpalił.
Po prostu taka nawijka się sprzedaje - kiedyś nic nie miałem i się dorobiłem, bierzcie ze mnie przykład, da się itp.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kaz Bałagane - Cock.Oz Mixtape (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Willxc »

No zgadzam się z tym, ale akurat w tekstach kaza z tego okresu czuć było autentyczność, albo mi się tylko tak wydaje.
ODPOWIEDZ