Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

SWN pisze: 04 lut 2021, 12:35 Całą dyskusję oparłem na jednym zarzucie - rap Mielona może męczyć, bo nie wykazuje się jakąś szczególną pomysłowością (...) Wytłumaczyłem czemu, a teraz muszę czytać posty w stylu "ALE MNIE NIE MĘCZY!".
Tylko, że nikt nie daje jebania, że Ciebie męczy jednostajne flow, to jest okej i bardzo proszę uprzejmie.

Ale jak piszesz, że Mielon ma slaby warsztat i to jest FAKT nie opinia to już beka. DRMZ napisał co innego, więc wykazał, że nie masz prawa do "własnych faktów".
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2970
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: jogi »

SWN pisze: 04 lut 2021, 12:00 Bo zaczął robić z dyskografii równię pochyłą
- przez kombinowanie z flow między innymi, megalomania jest wpisana w ten zawód zdaje się i nic nie ma do tego, że w tym kombinowaniu z flow się Mes pogubił.
SWN pisze: 04 lut 2021, 12:00 że dla - bądź co bądź - muzyka dodatkowe umiejętności są wartością dodaną.
- no włąśnie nie zawsze. Muzyka, a zwłaszcza jej odbiór to nie jest matematyka. Mes imo jest tego najlepszym przykładem.

Push odkąd jest Terrarem nawija tak samo. Kwadratowo, recytuje, nie zmienia flow. Jak on może... tzn ja nikomu nie bronię oczekiwania od rapera z Polski śpiewania w czterech oktawach ale mówienie o wartości dodanej pojawi się wtedy jak te umiejętności przełożą się na wartość materiału, a to w muzyce nie działa imo jak 2+2.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: aleksy »

jogi pisze: 04 lut 2021, 11:56 jest pierdyliard zajebistych płyt nagranych jednym i tym samym flow. Oskar jest tego dobrym przykładem
Megidox pisze: 04 lut 2021, 10:37 Powiedzcie Oskarowi ze jest chujowym raperem bo ma jedno flow.
o chuj...

oskar to jest wgl nowa kurwa jakość nawijania w tym kraju, król flow w kwestiach liczby, umiejętności zmiany, świadomości jego wykorzystywania

to właśnie dzięki oskarowi i jemu podobnych tacy jak mientki mają zakaz rapowawnia u świadomych słuchaczy, bo to po prostu nie wypada

chyba że coś mi się pojebało i źle odczytałem wasze posty, wtedy sorry i zwracam honor, ale tam naprawdę brzmi jakbyście porównywali oskara do bóldupiarza i pisali, że ma jedno flow XD proszę o sprostowanie jc
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: SWN »

sugarhill_notausgang pisze: 04 lut 2021, 12:50 DRMZ napisał co innego, więc wykazał, że nie masz prawa do "własnych faktów".
No dobra, poległem, rzucam broń, w takim razie zdejmuję tę plastelinową figurkę Mielzkiego z półki "techniczni przeciętniacy" i stawiam na "świetni technicy", bo chłop, cytuję - "zaakcentował wkurwiony" jako rewolucja w jego skillsecie. Chapeau bas.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Najpierw było "nie umie rapować", później było "jest słaby" a teraz mamy "jest technicznym przeciętniakiem". Okej, hamujmy, tutaj możemy zostać, bo nie wiadomo jak to daleko zajdzie ;-)

Okej, warsztatowo jest przeciętniakiem. Z mojej strony zgoda.
Ale jak nawija nie pytasz czy to prawda, na plecach ją czuć. A muzyka to nie matematyka i warsztat to WAŻNA ale tylko składowa.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: aleksy »

to jest ogólnie klasyczne, że ludzie kogoś lubią, więc pierdolą logikę, fakty i zdrowy rozsądek, słyszałem już, że że dobre flow ma bisz czy inny łona i zaraz pewnie poczytamy tak u undzie znając życie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
sifuentes
Zbanowany
Posty: 127
Rejestracja: 10 sty 2021, 13:40

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: sifuentes »

aleksy pisze: 04 lut 2021, 13:00 to jest ogólnie klasyczne, że ludzie kogoś lubią, więc pierdolą logikę, fakty i zdrowy rozsądek, słyszałem już, że że dobre flow ma bisz czy inny łona i zaraz pewnie poczytamy tak u undzie znając życie
O dokładnie. Mielzky niech się za sport lepiej weźmie.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: Drmz »

Najwyraźniej z biegiem czasu definicja 'flow' również ewoluowała :dunno:
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

przypominam ze swn jest fanbojem sentino ktory jak ma nawinac 16 to sie dusi i robi sie siny. takze beka z tekstow ze mielzky to jakis lak.

a i fajnie ze kazdy osral to nedzne prowo przedszkolanka, jestem dumny forumek.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Przecież Sentino najebany do zgonu potrafi w ciągu 3 minut wymyślić więcej patentów na flow niż Mielzky przez całą karierę. Co wy tu pierdolicie teraz, pod względem nawijania to Mielzky może Sentino buty czyścić :joint:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

no ale juz ustalilismy ze nikt tu nie daje jebania o to ze masz 1000 flow jak jestes jebanym gownem
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: samir »

no a my mamy wyjebane w twoje 2077 postów typie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: oldschool »

@checix69 ale Sentino nie jest jebanym gównem, nie będę ci tego tłumaczył, bo człowiek ze słuchem normalnym sam to ogarnia :rotfl:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: SWN »

W ogóle wchodząc do tematu w życiu bym nie podejrzewał, że kwadratowość Mielzkiego da się poddawać pod wątpliwość na kilka stron. I żeby nie było, że te zarzuty to jakaś prowokacja małolatów wychowanych na współczesnym rapie (odwołania do Sentino to już całkowicie zieew), bo odmalowywanie sufitu i spisywanie linijek-pewniaków jeszcze przed wydaniem płyty to był slizgowy mem jeszcze jakoś w okolicach tej płyty u Szpadyzorów w czasach kiedy Sentino uczył się polskiego na duolingo.

No chłop jest ultrapoprawnym lektorem linijek o tym, że jest z nim jego banda i pora pozamiatać, tyle.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

checix69 pisze: 04 lut 2021, 14:55 a i fajnie ze kazdy osral to nedzne prowo przedszkolanka, jestem dumny forumek.
no nie wiem, od strony tu się toczy dyskusja, czy mielon jest chujowym raperem
jbc ja się mogę zgodzić, że mielon wyciska ze swoich niewielkich umiejętności circa 100%, a bedoes z płyty na płytę marnuje swój potencjał, ale to nie zmienia faktu, że bedoes jest od mielona raperem dużo sprawniejszym i lepiej rapującym, nawet marny taco hemingway robi to lepiej

a tak btw ludzie słuchają tej muzyki pół życia, niektórzy po 20 lat, niektórzy od początków naszej śmiesznej rap sceny, niektórzy przeżywali skok magika jak małysza w willingen (nawet sezon ten sam), a na koniec i tak pojawia się 40 postowa dyskusja o takiej oczywiścości, że mielon jest słabym, mialkim raperem z półflow (przy życzliwej ocenie) i bez kompletnie żadnego delivery, ehh
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Piękne czasy na forum, dobre imby w offie i dyskusje prawie na poziomie w polski hiphop.

Oczywisxie w chuju mam mityczne flow a gruby mięski lubię ale ten track to faktyko taki se.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

gadki o spisywaniu linijek-pewniakow przed wydaniem plyty to jest dopiero zarzut zieew w kontekscie bycia chujowym MC. moge tak zrobic z kazdym raperem ktory wydal wiecej niz 2 plyty.

no a sentino jest ultrapoprawnym lektorem tego ile to nie lezy w berlinie na ulicy, ile ma dup i hajsu, rownoczesnie proszac o 24 zl blikiem na slizgawce w offtopie.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

SWN pisze: 04 lut 2021, 15:17 W ogóle wchodząc do tematu w życiu bym nie podejrzewał, że kwadratowość Mielzkiego da się poddawać pod wątpliwość na kilka stron.
No tak samo ja bym nie pomyślał, że można napisać "jest słaby i to jest FAKT NIE OPINIA" :D
Piszesz swoje skrajne opinie z takim poczuciem pewności, że naprawdę trudno z tym dyskutować i chyba lepiej faktycznie napisać taki post jak @loco :)
SWN pisze: 04 lut 2021, 15:17 linijek o tym, że jest z nim jego banda i pora pozamiatać, tyle.
chyba ktoś tu nie słuchał "Komika z depresją" :dunno:
sifuentes
Zbanowany
Posty: 127
Rejestracja: 10 sty 2021, 13:40

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: sifuentes »

Już nie fikajcie tak do @SWN i nie łapcie go za słówka bo te same ksywy które tu najbardziej płaczą kojarzę raczej z tego że sami jebali innych raperów bezzasadnie i przez uprzedzenia. Uderz w trueschoolowców a nożyce się rozerwą
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (26.03.2021) [zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

przedszkolanek pisze: 04 lut 2021, 15:26 no nie wiem, od strony tu się toczy dyskusja, czy mielon jest chujowym raperem
no nie wiem, z SWN-em doszliśmy już do tego, że jest maksymalnym przeciętniakiem. Z Twoją opinią, że jest chujowy nikt tu nie dyskutuje, bo szkoda klawiatury co nie ;)
ODPOWIEDZ