kartky - kraina lodu (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: oyche »

fajne
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: benqacz »

Proszę o wyrzucenie tego tematu nie zasługuje NATO forum
#free2rzyn
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: pawoleh666 »

raczej to forum nie zasługuje na ten poziom oddania i artyzmu.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3151
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: VBSW »

^ XD
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: mlody jelcz »

a co jeśli pawoleh i arboozrap to ta sama osoba, i jeden i drugi oddaje cześć rapierom co lubią sobie kobiecie przypierdolić
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
Badeja
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2021, 20:31

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Badeja »

Ale się spięliście chłopaki. Wiadomo, że to nie jest najlepszy czas dla Kartkiego (a na tym forum nigdy takiego nie było), mimo wszystko lepiej zostawić temat i niech sobie leży skoro każdy rzekomo ma wyjebane, a tymczasem cała strona płaczu po co, dlaczego, moderator usuń, pomocy :dunno:
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: kasby »

Prosze usunac ten temat, gdyz boje sie ze pobije jakas dziewczyne.
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Denar »

Kraina wpierdolu
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: skała »

@ban kartky
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: szpilman »

mamy początek roku, a znamy już najgorszy numer 2021
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

Polecam jednak po prostu nie pisać w tym temacie i zwyczajnie zdechnie, sami to nakręcacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

@JoseSkoro jesteś modem to dlaczego nie usuwasz postów betonów przykutych do komputerów, którzy nagminnie wypisują swoje bzdety z wyzwiskami i są to treści nie związane z tematem, utworem czy też nadciągającym albumem?

Nie jest to jakiś zły track, ale napisałbym, że bardzo „kartkopodobny „ do całej swojej reszty, którą wydaje.Słucha się tego ok, ale mam wrażenie jakbym zatapiał się od dłuższego czasu w tym samym charakterze utworu.Jak się nie spogląda na „ruskiefajki” to jej wokal jest mega przyjemny dla ucha, jej feat z majorem mi się mega podoba( po prostu wyobrażałem sobie ją zupełnie inaczej )ale jak ją zobaczyłem to trochę ten czar uleciał. Świetny kostium kocicy na klipie.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

Bo musi być jakieś miejsce w internecie, które właściwie reaguje na gościa bijącego kobiety.

Generalnie jestem za tym, żeby chłopa przemilczeć i nie pisać o jego wysrywach.

Tematu na razie nie zamykam, ale jak dalej będzie offtop to zamknę i będziecie mogli się przenieść tutaj.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

@Jose Na zakończenie napiszę Ci tylko, że ok, ale tutaj się z Tobą kompletnie nie zgodzę, kogo to obchodzi jakim Kartky jest prywatnie człowiekiem (chyba że prawdziwych fanów) nikt z nas go nie zna, proponowałbym zrobić własny rachunek sumienia, a nie czyiś. Dla mnie prosta sprawa - temat dotyczy nadchodzącej płyty i nowych muzycznych tworów od Kartkiego i są osoby, które z chęcią posłuchają czegoś spod jego dłuta i podyskutują,sam z ciekawości zakupie album, poza tym imo gorsze "wysrywy" jak to nazwałeś wychwalasz i o nich piszesz, więc kompletnie nie rozumiem Twojej postawy, jeszcze jako moda, a biorę Cię raczej za człowieka inteligentnego. Pozdrawiam
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: pawoleh666 »

W pełni popieram @SiNi, tu są 34 posty z czego chyba z 25 to wyzwiska a Jose wielki moderator ma to w dupie. Nadal nie było sprawy w sądzie a on pierdoli że Kartky na 100% bije kobiety. Serio?
Tak samo ja teraz mogę powiedzieć, że Jose nakurwia swoją matkę - ilość twardych dowodów jest taka sama, jak w przypadku Kubusia. I pewnie mi jeszcze wyjebie tego posta i wklepie bana heheh, spoko. Bo tu nie ma wolności słowa, najlepiej iść propsować Sebka, jebać Kubdziolka i słuchać czarnuchów mruczących pod nosem.
P.S. Przy poście, za którego dostałem bana na tydzień było chyba z 7 nic nie wnoszących shitpostów o treści ,,łee wyjebcie go😭" mających się nijak do wątku ale na nie Jose też ma wyjebane.


Sam numer mi się średnio podoba, klip jest naprawdę świetny, ale muzycznie klimat ,,ballady i romanse EP" czyli trochę chujnia.
Album i tak kupię, zastanawia mnie czy Shadowplay II wyjdzie jako osobny projekt czy może jako dodatkowa EPka/mixtape do Krainy Lodu?
Lepiej, żeby było jako coś osobnego. Myślę, że niektórzy fani z 2015 sobie poszli po niektórych muzycznych zmianach u Kubdziolka, ale przy Shadowplay II mogliby wrócić.
Super by było też, gdyby Kubuś odpuścił sobie tą zjebaną stylistykę tzn. pisanie wszystkiego małymi literami, bo to mi się kojarzy z emo rebel 14-stkami ,,w moim sercu nie ma siły na nic, nawet na kliknięcie shift".

Dodano po 8 minutach 2 sekundach:
Wokal ,,ruskiefajki" jest fajny, ale trochę żenujący tekst tak jak te na outside of society.
Fajnie byłoby usłyszeć projekt w klimatach Fuego Infinito z K-Leah.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »

Widzę, że temat poszedł w ciekawym kierunku. A więc żeby nie było później płaczu i jęku. Temat dotyczy płyty. Jeżeli macie swoje przemyślenia odnośnie rapera Kartky, tego czy wpierdolił kolejnej lasce czy nie, dzielcie się nimi w odpowiednim temacie w dziale Wykonawcy. Każda wzmianka nie na temat płyty, każde heheszkowe sprytne wplatananie w wypowiedź kwestii napierdalania lasek będzie karane warnem.

ps. śmiesznie wygląda to, że niby każdy sra na tego typa a najebaliście już 2 strony tematu i pewnie będzie więcej
ps2. jeżeli ktoś chce dywagować na temat ww. stanowiska zapraszam do tematu "Działanie moderacji - preferencje użytkowników"
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3699
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

chujowy max ten singiel
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: samir »

sini przepiękne posty, zajebiście podszedłeś do osoby tego rapera, i powiem ci że fajnie zobaczyć kogoś kto jest takim pierdolonym debilem

warn
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

@pawoleh666 Znając twórczość Kartkiego jest on niezwykle płodnym raperem i jeśli chodzi o projekty to stawiałbym na to, iż kontynuacja Shadowplay będzie osobnym bytem, naprawdę zdziwiłbym się jeśli miałby to być jakiś dodatek to głównego albumu. Ze strony marketingowej sam bym promował to jako osobne wydarzenie, ale jakby nie patrzeć każdy krążek od niego to długa dawka muzyki, więc zobaczymy - na pewno dostaniemy prezent w postaci bonusowej CD lub dodatkowych tracków.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: kartky - kraina lodu (2021) [Zapowiedź]

Post autor: qualite_de_schizoide »

tak już pomijając całą otoczkę związaną z kartkim, to po prostu ten numer jest przesłaby, gówno dukanie z nieciekawym tekstem i żenującym akcentowaniem :dunno:
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
ODPOWIEDZ