Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

repcak
Posty: 81
Rejestracja: 17 gru 2019, 1:56

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: repcak »

Zawiodłem się totalnie tym singlem :cry: Spodziewałem się srogiego rozpierdolu na mocarnym bicie Steeza, poprzez zwrotkę od Białasa, a wyszło totalnie bezpłciowo. Jaki tytuł, taki efekt końcowy - czyli słodka papka. Szkoda.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5422
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

jedyny numer, na który czekałem z tej płyty. co za przeciętniactwo. bit Steeza ok, ale od niego trzeba wymagać teraz już samych rzeczy wybitnych, więc wszystko poniżej będzie lekkim zawodem. Białas pod formą, gospodarze utwierdzają zaś, że będzie to raczej płyta do jednego przesłuchania i zapomnienia.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

Dwa Sławy - Pierdolenie X2 (2020) [Zapowiedź]
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
negrobill
Posty: 37
Rejestracja: 02 gru 2019, 22:58

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: negrobill »

Po odsłuchaniu singli, wrzućcie sobie którykolwiek kawałek z Ludzi Sztosów :wall:
Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Stary_G »

Tylko bit, a to i tak na wyrost powiedziane. Mam nadzieję, że Artbrut 2 nie będzie miał tych Interpol type beatów.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

czego wy oczekiwaliście po raperze z dwoma zwrotkami. Słaby raper ze słabą zwrotką, coś nowego. Mes uratuj tu coś. Sławy idą w target Kękę/Otsochodzi. No chujowo trochę. Przepaść między tymi singlami, a starymi płytami.
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: FMH »

cała płytka już na streamingach

przesłuchałem połowę póki co i chyba kolejny album, który nie przebił Ludzi Sztosów. dam jeszcze szansę przy jutrzejszym odsłuchu na spokojnie.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2020, 0:21 przez FMH, łącznie zmieniany 1 raz.
kocham pozdrawiam

#COYG
edenmar
Posty: 1236
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Całość na YT.


E: #Hot16Challenge :bowdown:
simson
Posty: 13
Rejestracja: 30 gru 2019, 1:39

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: simson »

nawet mes nie uratował, już słoń lepiej dał
najgorszy album, nie czekam na nic więcej od nich, ale kurwa regres
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Spenser »

Ojeju jaka smutna płyta. Nie wiem o co chodzi ale coś się powtarza z technologią, z powtarzaniem się (zarówno jeśli chodzi o one line flowy, jak i np motyw z -8) i coś w wizualkach bardzo dużo rozpadu (zresztą w treści też) jest i odbudowy jakby. Linijki albumu - Rado ta z duchami w pierwszym traku, a Astka ta z pisaniem zwrotki od ręki w ostatnim.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

No w końcu bitowo trochę się ogarnęli i tutaj naprawdę dobrze to brzmi. Ogólnie ładnie chłopaki składają te teksty, jest to przyjemne dla ucha i delikatnie przykuwa uwagę, ale jest to po prostu zwyczajny album i nic poza tym. Wszystko do bólu poprawne, bez zaskoczeń. Pewnie kiedyś wrócę, albo odpalę sobie gdzieś w tle. Nie znudził mnie ten album, odsłuch był spoko, parę świetnych kawałków, ale czegoś po prostu zabrakło żeby było to coś więcej i żebym mógł dać większą ocenę. Inaczej by było jakby ta płyta to była ich druga w dyskografii wtedy by jebło freshem.

Ulubione kawałki: Twister, Ostatni puzzel(bardzo ładny refren Mesa), Mango lassi (tutaj jedynie przez bit), Pokolenie X2, Żółć (ale tylko Gedz), JBC (ogólnie nie lubię takich kawałków, ale tutaj świetnie to brzmi), Mumble Rap NO. 5 (za wstawki, bit i zwrota Słonia, która jest najjaśniejszym punktem na płycie, a nie jestem jego wielkim zwolennikiem :bowdown:), #Hot16Challenge :bowdown:.

Ocena: 7/10
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: krychaj5 »

Gdyby tak ktoś 4 lata temu napisał że Słoń pozjada Sławów na ich płycie to :crazy:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

na fejsie piszo że płyta roku i tylko ślizgawka jak zwykle narzeka, pewno na następnej płycie też będzei punch na forum że spięte dupy, tak będzie cheaterzy.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: DeDoK »

lubie ich kawalki z paffem
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: daveyo »

Płyta jest bardzo fajna i na pewno jest to ich najlepsza płyta zaraz po "Ludzie sztosy", ale po prostu czegoś jej brakuje żeby się ultra jarać.
Awatar użytkownika
krolowawosku
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2020, 9:45
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: krolowawosku »

Nie wiem co jest nie tak, bo od czasu sztosów nie potrafię się chłopakami jakoś mocno zajarać, pomimo tego że tutaj wszystko brzmi bardzo dobrze :crazy:

Po pierwszych odsłuchach, płyta na pewno lepsza od poprzednich dwóch. Zobaczymy dalej.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: Ezio_Wroclaw »

3 kawałki i klimatycznie Dandys Flow vol. 2. Co dla Sławów jest jak dla mnie bardzo dobrym kierunkiem rozwoju. Zobaczymy jak się później płyta pokryje z wcześniejszymi opiniami z wątku.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: WueR »

Mimo wszystko słychać w niektórych kawałkach podobieństwa do poprzednich płyt. Tylko sam już nie wiem czy jest to jakaś tam wypracowana regularność czy bardziej zacięcie płyty. Jak dla mnie najlepsze numery to Alfa Mondeo, Mumble No. 5 i #hot16challenge. Czyli w sumie kawałki, które właśnie trochę się różnią od kawałków na poprzednich projektach. Średnio mi leży kierunek w jakim idą, a szkoda, bo pierwsze dwa legale często katowane.
KrulSzosy
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:29

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: KrulSzosy »

Jakby nie patrzeć płyta fajna, ale jakby to nie jest już sukces chociażby Dandys Flow
Siedzi połowa kawałków po pierwszych odsłuchach. Kozak track z PAFFem i Mesem,
czekamy na wywiad 3.0
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Post autor: Artazz »

Fajnie bangla ten album, bity mi się bardzo podobają, bez skupiania się zbytnio na tekstach przyjemnie mi się słucha
ODPOWIEDZ