Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: horrypaz »

jezu jakie gówno :wall:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Jeszxze jeden singiel? Po chuj?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ebismolarek »

Kurwa białas znowu o dupach na imprezach
Awatar użytkownika
harni
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: harni »

Mamy styczeń a Białas już wygrał konkurs na najchujowszą zwrotkę roku. Gratulacje :rotfl:
jebać was narkomany
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

kurwa co to jest :bag:
pozdrawiam tych co czekali na zwrotkę pana Białasa :rotfl:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Jak oni to robią, ze nawet od steeza dostają gowniany bit? Oraz pomijając już nagranie tak xhujowej zwrotki to rozumiem ze każdy się w rapie po pleckach klepie ale mi by było trochę wstyd wrzucać na swój kawałek taka zjebana gościnke
Wygrzeszam Cię, mordzia.
wiciu
Posty: 156
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:15

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: wiciu »

Brzmi jak wypocony na siłę kawałek "o czymś" - wyszedł absolutnie o niczym. Muzycznie też fatal.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, 14:01 przez wiciu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6887
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mateko »

Następny gniot.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Drmz »

Ale "dupy odjebane jak bym do nich strzelał (psi psi)" dobre akurat
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Początek kawałka całkiem przyjemny, ale im dalej tym gorzej. a Białas to mam nadzieję, że wystrzela się z tych średnich zwrotek i na swoim albumie zaprezentuje coś nowego i zagwarantuje nam rozpierdol.

^
no ten wers akurat zajebisty
dupy odjebane jak bym do nich strzelał
a no i props za video, bardzo lubię takie wizualizacje
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Nedvved »

Czy Steezowi się przypadkiem nie skończyły pomysły? Kiedyś wpadłem na jego audycję na newonce, fajne rzeczy elektro puszczał, co dawało mi nadzieję na nieobniżanie poziomu. Może po prostu mam za duże wymagania. Niestety, jego produkcje ani tu ani na Jetlagz mi nie siedzą, dość wtórny ten bit.

Teledysk też jakiś taki niedorobiony, początek jakby wzorowany trochę na Jamesie Blake'u, ale jednak pora na CSa nastąpiła za szybko.

Edit: Może steezowi się po prostu skończyła subskrybcja na paczki z perkusjonaliami?
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: staroć »

no przesadzasz, a co mial dac na Dwa Slawy? i tak bit jest swiezy, perka zajebiscie fajnie brzmi
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Artazz »

No, ta perkusja mi się bardzo podoba, ale ogólnie jak na Steeza to szału nie ma, tak lekko bezpłciowo wyszło.
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Nedvved »

Pewnie zaraz mnie tu fachowcy zjedzą, dla mnie bity do interpolu, na jetlagz i ten powyższy mają perkę na 1 kopyto.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4268
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: gogi »

włączyłem kilka razy i, no cóż, jak na ten intelekt który prezentują Sławy to chłopaki mają straszny problem, by wyjść z szufladki rap-śmieszków, szeregowych reprezentantów studentcore'u którzy obstawiają połowę juwenaliów w kraju

nie zmieni tego ten utwór który jest idealnie wycyrklowanym przeciętnym, rzemieślniczym wyrobem gotowym do zawładnięcia rotacją w Esce - na dobrą sprawę brzmi to jak dziesiąty odrzut z płyty, ale żal ziomka co nawinął gościnkę, żal ziomka co dał podkład, niech więc już zostanie, kolejne wyświetlenia się nabiją, będzie fajnie

a propos ziomków, to Białas może sobie być całkiem zręcznym mózgiem wytwórni, ale nie jestem w stanie go słuchać, zresztą - nie ma powodu, gdy daje takie zwrotki od linijki i na akord

z całości to zapamiętałem marimbę od Steeza na końcu, to w sumie dobrze, lubię jasne sygnały kiedy coś tak nijakiego się kończy
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 311
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kebab »

Tyle to już lat a Białas nadal ma katar
ZAKAZ
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Spodziewałem się bitu od Steeza, który będzie nakurwiał potężnie, i braggowej nawijki, bo przecież to każdy z nich najlepiej potrafi, a tutaj tak trochę miałko, o ile ten bit się ratuje, o tyle nie uratował Białasa, który dał bardzo słabą zwrotkę niestety, co dobrze nie wróży przed premierą jego płyty. Dwa Sławy nieźle, ale wiem, że potrafią lepiej. Spodziewałem sie znacznie lepszego numeru, dostałem numer niezły, ale no jednak...ksywki zapowiadały więcej.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Bolo pisze: 20 sty 2020, 13:54 Jak oni to robią, ze nawet od steeza dostają gowniany bit?
bo biorą najtańsze?

gówniany numer, płyta też będzie taka, a jak białas zamierza takie "eksperymenty" uskuteczniać u siebie na płycie, to też nie będzie inaczej
frontkick

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: frontkick »

:lol:

Nwm czego ja oczekiwałem w sumie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Dwa Sławy - Pokolenie X2 (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

potwierdzam steez chyba dal jakiegos odrzuta albo bit zrobiony na kolanie, bialas z wersami glupia pizda pyta sie czy mam ziolo, odrazu dostala z liscia to dobry cringe i ten jego autotune :what: chujowy kawalek, chujowy kolejny singiel chyba chca zebym sie wkurwil i nawet tej plyty nie sprawdzil
ODPOWIEDZ