Spis buców w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: SWN »

Moja bliska kumpela opowiedziała mi jakieś dwa lata temu, że przecięła się z ekipą Knapa na jakimś melanżu afterowym i sam pan raper w stanie upojenia alkoholowego podbijał do niej z jakąś żałosną zboczoną gadką, a po kilkukrotnej odmowie i nazwaniu debilem poprosił o wypierdolenie kumpeli i jej koleżanek z imprezy. Ogólnie w temacie dupeczek jest podobno mocnym chamiskiem rzucającym bezpośrednie oferty, jednym może to imponować, innym nie. Wszystko opowiadane na raty i z mocno widocznym podejściem "nie chciałabym mówić bo to wstydliwe", więc wątpię żeby jakoś szczególnie ubarwiała.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Krynew »

No a w temacie dupeczek i Knapa, to on przypadkiem nie wyjebał panny Theodora jak obaj byli jeszcze w Alkopoligamii?
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5691
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: TdW »

Tak było właśnie
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Moltisanti »

Ex panny uściślijmy
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
lavolavo82
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2020, 9:10

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: lavolavo82 »

SWN pisze: 25 lip 2020, 15:12 Moja bliska kumpela opowiedziała mi jakieś dwa lata temu, że przecięła się z ekipą Knapa na jakimś melanżu afterowym i sam pan raper w stanie upojenia alkoholowego podbijał do niej z jakąś żałosną zboczoną gadką, a po kilkukrotnej odmowie i nazwaniu debilem poprosił o wypierdolenie kumpeli i jej koleżanek z imprezy. Ogólnie w temacie dupeczek jest podobno mocnym chamiskiem rzucającym bezpośrednie oferty, jednym może to imponować, innym nie. Wszystko opowiadane na raty i z mocno widocznym podejściem "nie chciałabym mówić bo to wstydliwe", więc wątpię żeby jakoś szczególnie ubarwiała.
Widzę, że nie jest odosobniony przypadek z tamtego okresu.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

Skoro temat jest o bucowatości raperów może niech zaczniecie co niektórzy rozwijać dlaczego uważacie tak, albo przedstawcie wasze lub waszych znajomych historie z danymi osobistościami.
Mi się przypomniała historia kumpla z jakiegoś eventu rapowego, Gural siedział z ziomkami w loży porobiony prawie nie wszystkim możłiwym i dosłownie do fanów co podchodzili bez płyt po podpis i fote rzucał coś w stylu ,,masz płyte eee? nie ? to nie przychodź tu kurwa , masz tyle szacunku do mnie i mojej twórczości co mucha na kupie bez papieru itp itd. Podobno kilkadziesiąt osób skwitował podobnymi tekstami. Także DonGuralesko buc ? Może Kiedyś .....
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: LWD »

Eldo
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: sugarhill_notausgang »

:lol: Nawet fajnie opowiada, zaśmiałem nieco. A to był chyba 2005 rok
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2031
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: gods bidness »

Jakieś anegdotyczne przykłady typu "aa byłem po koncercie na bekstejdżu, a on od niechcenia powiedział cześć i poszedł" to słabe przykłady na permanentne bucostwo. Bo poza losowymi przyczynami typu dobry/zjebany humor rapera, to sam bym był na 100% bucem, gdyby miał znaną mordę i na co dzień obcował z fantazją hip-hopowych gimbusów, zawracających dupę na każdym kroku tylko dlatego, że jesteś znany. Taki Belmondo też nie chciał fotki z Bedoesem, więc zanim kogoś oskarżysz jeden z drugim, sam pomyśl czy negatywna reakcja nie wynika z tego, że sam jesteś buc czy kasztan.

Taki Pih dla mnie zupełnie nietrafiony (przynajmniej odkąd nie pije, bo wóda w pewnym momencie upojenia z każdego zrobi bydlę), może po tekstach nawet się wydawać bucem, ale w rzeczywistości to jeden z normalniejszych raperów, nie silący się ani na bycie ponad, ani na jakąś fałszywą skromność i przyjacielskość wobec słuchacza.

Dla mnie właśnie ciekawsze niż samo bucostwo raperów, jest zestawienie tego z ich tekstami, bo serio się można zdziwić. 20 lat temu takim kimś dla mnie był Eldo, który w tekstach jawił się jako nauczyciel i propagator wartości, ale co rusz jakieś plotki były z jego chujowych zachowań, ale on ma aspergera, to go może trochę tłumaczy. W ogóle w tamtych czasach moje ulubione trio to był Sokół, Fokus i Eldo i wszyscy trzej byli określani jako buce, nawet wzajemnie przez siebie - Sokół na Eldo i Eldo na Sokoła po wspólnym kawałku, Eldo z Fokus przy okazji niedoszłego wspólnego kawałka.

Myślę, że Mes pierwsze miejsce, bo temat jego bucostwa wraca od lat co jakiś czas - https://glamrap.pl/mikser-ten-typ-mes-z ... k-chamsko/
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2736
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Jasek »

z tym Knapem to może być też powodem jego przemiany i abstynencji, troche uciazliwe potem zyc samemu ze soba xd
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

byłem w zajebistej delegacji do 71 zrób salut dzięki znajomkowi znajomka, w umówionym konkretnym miejscu spotkałem typa który głosem i mordą wydał się dość znajomy ,może to nie bucowatość ale dosłownie wyjebanie na wszystko co żyje swoim życiem .Typo od feata u Pezeta i zajebistego lotu w publike(podobno wjechał tam na kwasie) Zdechły Osa, niby nic nie wpierdalał mocniejszeego niz piwka (bez szczegółów) ale z typem w tym wieku jest bardzo źle i odklejenie daje po sobie poznać :oops: . Znacie taki typ osoby co za nic nie pozwala się polubić ? To własnie takim on się wydaje typem
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 15:15 przez oKulTywowany, łącznie zmieniany 1 raz.
This page is no longer available.
zuperhero
Posty: 1683
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: zuperhero »

nic kurcze nie zrozumiałem
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: jajca »

typ spotkal rapera zdechly osa i wydawał się niemiły
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Moltisanti »

oKulTywowany pisze: 31 sie 2020, 2:38 niby nic nie wpierdalał mocniejszeego niz piwka (bez szczegółów)
Highlight
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

zuperhero pisze: 31 sie 2020, 17:50 nic kurcze nie zrozumiałem
smutne
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: sugarhill_notausgang »

Niby smutne ale post poprawiłeś
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

naprawiam błędy ;)
This page is no longer available.
adoes
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2020, 4:32

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: adoes »

KPSN w sumie to taki buc.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10015
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: lygrys »

O bucowatości Mesa to było dużo historii na forum hip-hop.pl. Pamiętam, że kiedyś ktoś pisał, że na jakiś koncert Mes przyszdł z jakąś dziewczyną i całą impreze jej ubliżał przy ludziach.

Jak słucham Mesa wypowiedzi, to się ciągle dziwię jak on może mieć jakich kolwiek znajomych, chyba że to są typowe przydupasy.

Jak WdoWa podpisała umowę z Alkopoligamią, to wiedziałem, że tak się to skończy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: YKCUL »

Może Wdowa miała 23804734534 lepszych rzeczy do roboty niż WYDAWANIE w alkopoligamii czegokolwiek
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ