Spis buców w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1295
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: LuckyLuke »

No to widocznie nie skumałeś historii, albo... nie no nie będę cię obrażał, bo może w jakimś innym świecie żyjesz czy coś.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: moxxi »

Dobra, jesteś współorganizatorem i Twój ziomek organizator spierdala z plecakiem pełnym keszu. No wiadomo, nie jest to Twoja bezpośrednia wina, ale to nie jest jakiś random z ulicy z którym sie przeciąłeś na spacerze :lol: Wypicie kilku piwek w ramach zadośćuczynienia za wyjebanie na siano to już wyższy lvl w świecie jakim żyjesz no niestety emocji pana OSTR nie ostudził zimny browarek. Nie wiem czego oczekiwałeś od ludzi którzy usłyszeli że no pieniędzy nie ma będąc WSPÓŁORGANIZATOREM, do kogo oni mieli mieć pretensje? Do barmana? Poza tym wnioskując, nic Ci się nie stało i to był chyba pierwszy Twój kontakt w życiu z wkurwionym człowiekiem. Jeden dostał siano, a Ty nie dostaniesz bo siana nie ma, no i co mi pan zrobisz? Nie usprawiedliwia to oczywiście agresji jakiejkolwiek i to jebać, ale jestem ciekaw czy też byś był taką oazą spokoju na jego miejscu lub reszty, poza tym jak przeprosił i zostało to wyjaśnione to tym bardziej spoko z jego strony, nie rozumiem, no ale to już sprawa osobista i nic mi do tego. :dunno:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Krynew »

No jeśli dla Ciebie bucem czy też rozczarowaniem jest OSTR, ponieważ raczył się upomnieć "w bardziej hip-hopowym tonie" o należne mu pieniądze do Ciebie jako współorganizatora to nie ma o czym dyskutować. A niedojrzałą oceną sytuacji to wykazałeś się Ty, współpracując z jakimś matołem, który wolał spierdolić z klubu i nie zabezpieczając paru kawałków na pokrycie ewentualnej klapy koncertowej.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1295
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: LuckyLuke »

Nie inwestowałem, nie współorganizowałem, nie gadałem z managerami tych raperów, nie płaciłem zaliczek, nie podpisywałem żadnych umów. I to właśnie im wszystkim tłumaczyłem jak tylko pojawili się na backstage’u.

Kolega po fachu chciał, żebym pomógł no to wszedłem w to, ale jak już na samym starcie, czyli an miesiąc, półtora przed koncertem były wszelkiego rodzaju problemy to się odciąłem od stricte współorganizacji i przyjechałem po prostu pomóc/wesprzeć, zwał jak zwał. I nagle typ znika i nie wiadomo o co chodzi. I nikomu nie stawiałem żadnego alko, co ty se dopowiadasz.

Ale ogólnie chuj w to, bo jeśli wy uważacie, że powszechnie znany i szanowany typ, 15 lat starszy ode mnie, z dużo większym bagażem doświadczeń, żoną, dzieckiem, kurwa ułożonym życiem, wielki moralizator i komentator rzeczywistości, na każdym koncercie wygłaszający monologi o miłości i wzajemnym szacunku i jeszcze po tym jak im wszystkim nakreśliłem dokładnie temat, że zadeklarowałem pomoc, ale to nie mój koncert, że tylko pomagam w organizacji i niech se spojrzą na umowy i zwrócą się bezpośrednio do osoby, która za wszystko była od początku do końca odpowiedzialna (albo przynajmniej powinna być), a ja tu jestem z nimi żeby jakoś załagodzić sytuacje i staram się typa znaleźć i nagle słyszę taki tekst i wy serio uważacie, że on miał prawo tak zareagować wobec mnie? Że miał jakiekolwiek podstawy? Przepraszam ale czy wy jesteście jacyś opóźnieni?

Każdy dostał siano i Ostry z Hadesem też dostali i do tych 10 czy tam 15 już nie pamietam zabrakło jakieś 3-4 koła. Innym też coś tam brakowało, ale postarajcie się skumać meritum i załapać o co w tym wszystkim tak naprawdę chodziło, bo może faktycznie niezbyt dokładnie to opisałem wcześniej. Nie załamujcie mnie.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: moxxi »

Z tymi piwkami to dobra, źle to opisałem, nieważne zwracam honor

A tak to raz jesteś współorganizatorem, raz jesteś po prostu dobrym kumplem kolegi po fachu który spierdala z sianem, tutaj większość jak i ja wnioskujemy się tylko na tym co było napisane ;) poza tym ta sytuacja w której namierzasz ziomka, który ewidentnie po prostu sobie zniknął to wyższy poziom abstrakcji i bezsensu ale nie o tym temat, co do tego że dostali siano, to rzeczywiście dziwne skoro sam napisałeś że
Skończyło się tak, że któregoś pięknego poranka, młodsza siostra ów organizatora usłyszała dzwonek do drzwi, otwiera, a tam OSTRY pyta czy jest Maciek w domu xddd
dostali bo sie musieli sami pofatygować :lol:

A co do tematu to nadal nie określiłbym ostrego bucem
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: DwaRazy »

typ cie testował, ładnie sie musial zdziwic jak do niego tak z mordą poszedles :lol: props
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: The Bitch Fucker »

LL +1, jak ktoś nie rozumie Twoich argumentów to jest dzieciakiem albo debilem.
Awatar użytkownika
bortwiczek
Zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2020, 20:49

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: bortwiczek »

@LuckyLuke

Proszę o opinię i weryfikacje bucowską rapera Paluch.

Ban - kolejne multikonto
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Krynew »

No i spoko, finalnie jednak zdecydowałeś się przyjechać i świecić twarzą przed nimi (mimo, że sam napisałeś, że już od początku śmierdziało jakąś manianą), więc masz nauczkę, żeby się nie wpierdalać w jakieś tego typu historię, bo potem niesłusznie dostajesz po dupie. No ale to już sam doskonale wiesz.

I żeby nie było, ja nie twierdzę, że OSTR miał prawo Cię tak potraktować, zwłaszcza, że teraz dałeś nieco więcej szczegółów na tę sprawę (już pomijam fakt, że sam mam o Adasiu nienajlepsze zdanie w kilku kwestiach), ale kurwa nie uważasz, że sam trochę na własne życzenie się w to wjebałeś? Finalnie moim zdaniem ostry zachował się źle (i tu oczywiście przyznaje Ci rację mając te dane, które uzupełniłeś wyżej), ale z racji tego, że był wkurwiony na brak siana/proszenie się o nie, a nie dlatego, że jest bucem. No ale widocznie mamy inne rozumienie słowa 'buc".
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1295
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: LuckyLuke »

Ale co wy się tego buca czepiliście, jak ja napisałem tyko że miałem taką, a nie inną sytuację z Ostrym, ktoś tam chciał, żebym rozwinął no to rozwinąłem. Czy gdziekolwiek nazwałem go BUCEM? Jeszcze niech mi któryś napisze, że w takim razie po co taki offtop robię skoro to temat o BUCACH xd

Czy na własne życzenie się wjebałem, no jasne, że tak, ale przecież nie o tym tu dyskutujemy, to nie jest sedno problemu, więc po co w ogóle poruszać tę kwestię. Byleby coś tam znaleźć, żeby pokrzywdzony organizator nie myślał, że jest bez winy. No przecież to jest poziom jakiejś podstawówki, co jest z wami.

moxxi weź ty idź się dotleń czy coś. Hajs dostali wcześniej a ostry pofatygował się po resztę jakiś czas później. Nigdzie nie napisałem, że to DOBRY KUMPEL, po prostu kolega po fachu, który wtedy próbował rozwinąć swoją agencję. I nie PO PROSTU SOBIE ZNIKNĄŁ, tylko spierdolił jak szczur zostawiajac mnie ze wszystkim i co jest abstrakcyjnego w próbie namierzenia typa. Ja do tej pory nie poznałem odpowiedzi czy on zawinął jakiś hajs wtedy, czy uciekł bo nie było już ani grosza na wypłaty. Miałem go wtedy chronić? Współczuć mu? No trochę mu później współczułem, bo kilka razy fajne biby zrobił. Nawet próbowałem go trochę zmotywować swego czasu, no ale skończyło jak się skończyło.

A dla was panowie pała za pisanie nie na temat i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: WHITE »

Krynew pierwszy do jebania kartky'ego, ale Ostra za taki tekst to juz usprawiedliwić mozna XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Moltisanti »

LuckyLuke pisze: 23 lip 2020, 18:43 Skończyło się tak, że któregoś pięknego poranka, młodsza siostra ów organizatora usłyszała dzwonek do drzwi, otwiera, a tam OSTRY pyta czy jest Maciek w domu xddd
hehe czaicie typ przyjechał po swój hajs beka xddd A mógł przecież powiedzić luckowi że hip hop ma łączyć a nie dzielić i wypić razem kraftowe piwko
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Krynew »

WHITE pisze: 24 lip 2020, 2:08 Krynew pierwszy do jebania kartky'ego, ale Ostra za taki tekst to juz usprawiedliwić mozna XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Po pierwsze przyznałem LL rację, także czytaj dokładniej, po drugie jak porównujesz napierdalanie lasek do wkurwu na wyjebanie na hajs za wykonaną pracę to pozdro dla ciebie.
Spoiler
jebać kartky
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1295
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: LuckyLuke »

Moltisanti pisze:
LuckyLuke pisze: 23 lip 2020, 18:43 Skończyło się tak, że któregoś pięknego poranka, młodsza siostra ów organizatora usłyszała dzwonek do drzwi, otwiera, a tam OSTRY pyta czy jest Maciek w domu xddd
hehe czaicie typ przyjechał po swój hajs beka xddd A mógł przecież powiedzić luckowi że hip hop ma łączyć a nie dzielić i wypić razem kraftowe piwko
typie, beka jest z samej sytuacji, której pewnie się nie spodziewali, a nie że Ostry upomniał się o hajs. Ostatni raz się uzewnętrzniłem bo widzę, że my wszyscy się kompletnie nie rozumiemy i trzeba tłumaczyć, wyjaśniać, czasami takie oczywistości, że chuj w to wszystko.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: kon rafal »

Jak można się w ogóle przypierdalać w tej sytuacji do naszego kochanego taksówkarza i jednocześnie bronić kurwa skrzypka xD
Czasami się czuję jakbym siedział na wykopie, ten sam poziom pierdolenia głupot, jeszcze tylko brakuje plusików przy postach, żeby wiedział jeden z drugim kurwa kutafon, które posty propsować, a które nie.



Wielkie 5 dla Was



Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: pawoleh666 »

nie ma większego buca niż Pieluch i guzior. Guzior nawet na ostatnim QueFestivalu pokazał publicznie swoją bucowatość.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: sugarhill_notausgang »

No uważam, że można, jak sobie piszemy kto bucowaty a kto nie bucowaty na co dzień w normalnym kontakcie, a tu wjeżdża z jakąś długą historią jak
LuckyLuke pisze: 23 lip 2020, 18:43 cała ta banda, nie wiem, ze trzydziestu osób
i wszyscy najebani po nocy się kłócą o pieniądze za koncert. Spoko historia jak historia tylko nijak się ma do tematu.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: jajca »

Pieluch jest bucem tylko i wyłącznie wtedy, jak na kalkulatorze mu wyjdzie, że mu się to opłaci. Jak policzy, że zarobi lepiej na byciu miłym to pije piwko z Young Multim
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: moxxi »

Jak tu się nikt nie przypierdala do użytkownika LuckyLuke, przecież sam się spierdolił jak ktokolwiek śmiał śmieć twierdzić po jego historii, że raper OESTER to nie buc i tyle. Nikt nic nie mówił przecież o nim, że postąpił źle czy chujowo, a to bronienie Ostrego to w ogóle xDDDD, przecież ja jak i inny użytkownik tutaj tak samo stwierdziliśmy że zachowanie ze strony raper było nie na miejscu, no ale nie ma co dalej tego ciągnąć :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Rossi »

co do niebuców - Kuba Knap bardzo w porządku gość z tych kilku razy co miałem z nim kontakt, zero jakiegokolwiek wożonka
ODPOWIEDZ