Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czlowiek7W7Cieniu
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:18

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Czlowiek7W7Cieniu »

Snus pisze: 24 lip 2020, 19:32
Czlowiek7W7Cieniu pisze: 24 lip 2020, 18:24 Kanał prowadzi ta faja odwrócony, który powkręcał ludzi w aferę . Szczegóły wkrótce
Witamy żuroma na forum i czekamy na filmik wyjasniający
Odwrócony został rozkminiony do spodu
https://www.youtube.com/watch?v=jCxG8RTRXeg
johncooper
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwie 2020, 11:25

Re: Spis rozjebusów

Post autor: johncooper »

Na szczescie bardzo dawno. Mam nadzieje, ze od tej pory nie pracuje nad czterema linijkami, w ktorych sa dwa rymy, tylko faktycznie dal se siana.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: LWD »

poważnie się zastanawiam nad założeniem tematu "Spis gitów w polskim rapie", co o tym myślicie? przebiłby popularnością ten o rozjebusach? nie możemy przecież cały czas czytać o negatywnych stronach tego świata, są przecież raperzy, którzy zachowują się honorowo w swoich działaniach.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2838
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Spis rozjebusów

Post autor: WHITE »

Jest temat "najmniejszy hipokryta w pl rapie"
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: LWD »

gdzie co drugi post jest pisany ironicznie
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: BENGAL »

LWD pisze: 25 lip 2020, 11:04 poważnie się zastanawiam nad założeniem tematu "Spis gitów w polskim rapie", co o tym myślicie? przebiłby popularnością ten o rozjebusach? nie możemy przecież cały czas czytać o negatywnych stronach tego świata, są przecież raperzy, którzy zachowują się honorowo w swoich działaniach.
ziomus nie wiem po huj ci to oceniac kto git kto nie to nie twoja i nie moja sprawa to zostaje tam po drugiej stronie i tyle na huj to w rapie mieszac??jakbys chcial takie cos zrobic to musialbys postawic temat zeby zrobic kurwa zbior ksyw polskich raperach co grzali puche i potem rozkminic zasiegnac troche tam i tu i rozliczyc na lewo i prawo ilu z nich grypsowalo a ilu z nich to frajerzy ale po huj to rozkminiac jak nie nam to oceniac kto frajer a kto git plus moze sie okazac ze zle kurwa sie dowiesz podklepiesz tu taki temat wszystkim ze kurwa ktos jest frajerem a to bedzie prawda i za takie cos bedziesz mial krotko mowiac przejebane wiec ci powiem zostaw to kurwa w huj to glupi pomysl
lepiej naglasniac takie kanalie kapusi jebanych zdrajcow i tyle
Czlowiek7W7Cieniu
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:18

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Czlowiek7W7Cieniu »

Dokładnie :exclaim: zasada jest prosta , nie masz papieru ani żadnego innego dowodu to siedź cicho - nie pomawiaj, nie kręć afer - A z rozkminionymi zdrajcami, kapusiami i kondomami to jechać do spodu !!!
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

Panie Żurom, ale czy pisanie, że ktoś jest gitem to pomawianie? przecież niejeden sam się tym chwalił, więc chyba jest to wręcz komplement?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: 2ps__ »

haha jaka beka ze zurom na slizgawce xd

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: joey »

pozdro dla bartololongo
trójkąt bermudzki wola mokotów
OycheZuromJackson
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2020, 0:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Spis rozjebusów

Post autor: OycheZuromJackson »

https://youtu.be/50rHQRuPIek Odwrócony i jego sprawa z Żuromem cz. 1
Wychodzę na rejony wkurwiony nie zarobiony
przemieszczam się na nieznane rejony
może tam będę zarobiony nie trzeba mi dużo
bo piniądze mosty burzą i kuszą
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

afterlight pisze: 20 lip 2020, 15:15
MoTyW pisze: 20 lip 2020, 14:57
Spoiler
Ja cię szanowałem, szanuję i nadal szanuję
"Misiu ja cie szanowalem, szanuje i nadal szanuje" ~Zurom2K20
ja pi....e :bowdown:
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Raptowny »

Prawda jest taka, że układanie się z Policją to nie cwaniactwo. Kapuś to nie wszechstronny towarzysko bandyta, a znajomy dilera to nie twój zapasowy adwokat.. Nie znam sprawy, w której ofiara by nie była pokrzywdzona. TO RÓWNOZNACZNE, Z TYM ŻE ODWRÓCONY ODWROTNIE JEST JUŻ NORMALNY..
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Czlowiek7W7Cieniu
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:18

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Czlowiek7W7Cieniu »

Jeszcze dzisiaj dołożono do pieca , poszedł mocny :exclaim: wywiad o Odwróconym , Żuromie, mówi jakiś Tomek :question: https://www.youtube.com/watch?v=TZT1SWoVVTI
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Spis rozjebusów

Post autor: samcro »

Jest jakaś puenta filmiku bo nie chce mi się słuchać 12 minut
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

Zuroma to już wyjaśnił i rozliczył w dissie mc terminator
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Czlowiek7W7Cieniu
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:18

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Czlowiek7W7Cieniu »

samcro pisze: 29 lip 2020, 6:48 Jest jakaś puenta filmiku bo nie chce mi się słuchać 12 minut
Że Odwrócony współpracuje z prokuarturą i chciał przejąć Stop Pomówieniom i walczyć z konfidentami , przy czym zrobił z siebie pośmiewisko :D Tam był taki cyrk że to ani mru mru może się schować
snokkie
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2020, 12:59

Re: Spis rozjebusów

Post autor: snokkie »

Widziałem we wcześniejszych postach, że był poruszany temat akrobaty? Ktoś wie coś więcej? Jakieś dowody, czy zwykłe pomówienie?
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: LWD »

Popek u Karola Paciorka, red.:cgm.pl pisze:Żurom chciał zniszczyć moją przyjaźń z Krzyśkiem na początku cisnąc jemu, potem cisnąc mi, że niby ja sprzedałem Pomidora. To jest absolutna bzdura. My z Krzysiem podpisaliśmy te same dokumentu o samoukaranie. Papiery wrzuciliśmy do sieci w grudniu żeby ludzie mieli pełną jasność. Nie zeznawaliśmy przeciwko nikomu, dostaliśmy wyrok w zawieszeniu, nikt przez nas nie poszedł siedzieć, nikt przez nas nie dostał żadnych wyroków. Załatwiliśmy to między sobą. A że jesteśmy osobami medialnymi, to ludzie chcieli na tym zarobić i taka osoba jak Żurom chciała nas skłócić i wykorzystać to, oczerniając nas. Nagrodą za to był pocisk od ludzi, bo ludzie nie są idiotami. Nie podobała mi się tylko historia z Sobotą, któremu pali się grunt pod nogami i ostatnio nagrał filmik z jakimiś typami i jeden z tych jego koleżków przedstawia się jako Heniek, wspólnik Popka i Pomidora. Chłopa widziałem dwa razy w życiu na oczy i nic z nim nie ukradłem. I on nagrywa taki filmik, żeby odwrócić od siebie uwagę jak mu się pali grunt pod nogami. Jak dojeb*łeś do zamknij mordę i siedź cicho, a nie bierzesz jakiegoś chłopa i mówisz, że to jest Henio wspólnik Popka i Pomidora i gada jakieś bzdury. To było bardzo nieładne, ale ludzie to wykorzystują jak jesteś osobą medialną. Ja mam czyste sumienie, jak będzie trzeba to skoczę za pomidorem w ogień. Zarzucali mi, że jakieś pieniądze mu dałem, za to że go sprzedałem – to jest absolutna bzdura. Ja mu dałem pieniądze bo stanąłem na nogi i chciałem, żeby on też stanął na nogi. I to nie raz mu pomogłem finansowo, nie raz go wyciągałem z tarapatów. Żurom chciał nas skłócić, ja mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa. Z gorszego gówna żebyśmy się wyciągali. Jeżeli będzie trzeba pomóc Krzyśkowi gdzieś tam w przyszłości, to ja zawsze u pomogę. I jeb*ć tego Żuroma – powiedział Popek.

Cały wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=1Tc3v6SrfPU
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8008
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Spis rozjebusów

Post autor: eddy_wata »



to chyba nie off top? dla fanów tematu przygotowano BIDONY JEBAC KAPUSI. mysle ze warto zakupic taki bidon pozdrawiam
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ