najmniejszy hipokryta rapu pl

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

kto nie jest hipokryta i pajacem zjebanym w dzialaniach

wini
50
26%
taco
19
10%
smark
44
23%
rogal
61
31%
niziol szajka syndykat
10
5%
murzyn zdr
10
5%
 
Liczba głosów: 194

ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: ether »

Definicja slizgawki. Głosuj na winiego bo robi HE HE bekowe wywiady, mimo ze nigdy za chuj nie sluchales jego numerów
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: oldschool »

No to wyjaśnij, czemu głosowanie na Winiego jest chujowe, a nie robisz z siebie Pana Mądralę.
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 157
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Marker »

oldschool pisze: 10 lut 2020, 1:06 No to wyjaśnij, czemu głosowanie na Winiego jest chujowe, a nie robisz z siebie Pana Mądralę.
Bo sprawia wrazenie przemadrzalego dupka. To typ czlowieka ktorego nie lubisz juz po pierwszym spotkaniu, nigdy sie nie przekonam do niego
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: oldschool »

Ale tematem nie jest raper, którego można polubić, tylko najmniejszy hipokryta rapu pl. Czekam na argumenty, dlaczego Winiego nie można zaliczyć do tego grona, bo na ten moment po prostu nie rozumiem o co chodzi ;)
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: ether »

Przecież napisałem dlaczego. A na jakiej podstawie oceniać hipokrytę pl rapu. Myślałem, że m.in. po numerach jakie nagrywa względem zachowania, a co, masz jakieś inne odniesienie? ;) Nie oceniam czy jest hipokrytą czy nie, bo sam nie wiem. A nie sadze, zeby tutaj nagle zaczęto sluchac jego numerow. Po prostu bawi mnie troche rodzaj zjawiska, tylko tyle. Ale nie musisz się tak od razu unosić, wystarczy przeczytać dokładnie. Pzdr
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: oldschool »

Przykro mi, dalej nie rozumiem. Nie słuchałem może za bardzo Winiego, bo po prostu nie lubię jego rapu, ale dalej nie mam pojęcia, czemu głosowanie na niego jako najmniejszego hipokrytę jest śmieszne. Typ mówi wprost, że napierdala narkotyki, że chce hajs z rapu, że posiadanie floty to jest coś fajnego, że jest chujowym raperem, ale nagrywa bo taką ma ochotę itd. Jest bardziej szczery niż 99,9% sceny, chciałbym konkretne przykłady jego hipokryzji, bo na ten moment to naprawdę nie wiem czego się czepiłeś.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Jasek »

Imo Pikers jak najbardziej pasuje, autentyczny, ciągle na swoim, sztywno pierdoli wszystkie wytwórnie i mejnstrim, przez całą swoją karierę (no może z wyjątkiem pompuj rap), mówił, że Szpaku prosił o feat, ale nie nagrał, bo nie słucha Szpaka, z Frostim też elegancko sprawę wyjaśnił na jakimś tam nagraniu, jak wylądował kawałek na Step Records to to było zależne od gospodarza kawałka, a on się tylko dogrywa. Poza krzywoakcyjnym Frostmenem, nikt z ludzi, którzy z nim nagrywali, nie powiedział o nim złego słowa (no a ja na przykład bardziej cenię zdanie chłopaków z Elbląga, Flojda czy Videra), miał być track z Tombem, ale po akcji z płytami było powiedziane, że ten track ni huja nie wyjdzie. Na koncertach Pikers napierdala z całych sił jak zły. Bity tworzą własne, ciuchy też, ciągle z tymi samymi ludźmi, na tym samym kanale, nie zauważyłem, żeby gdziekolwiek zmieniał zdanie. Można mówić, że jest bucowaty, debil itp, na podstawie instastory, ale nie mylmy tego z hipokryzją, bo jej tam nie ma wcale.
Spoiler
Dawno by mnie rozliczyli gdybym tu nie gadał prawdy
Spoiler
Od zawsze chciałem grać to samemu
Mówią Piki grę na blokach przerób
Od zawsze latałem do hustlerów
Te dzieciaki grają bohaterów
To do czasu, gdy ci wpadną więksi
Mówisz wiele, ale żadnej treści
Wolę osiedlowy rap koleżki
Spoiler
Nie będę przynajmniej ci nawijał, że nie próbowałem
I że mogłem to rozjebać, ale naprawdę nie chciałem
To po prostu nie jest aż tak mainstream'owe
I nigdy nie miało być, zawsze z kumplem lałem z nich
Pytają się "Jak to Pik, nie skoczysz na dużą kasę?"
Powiem ci, że, kurwa, raczej byleby nie dać się zryć
My też chcemy jakoś żyć, jak każdy
Mówisz, że pozuję tu na kogoś, to zobaczmy
Może boli dupa, bo sam zrobiłbyś inaczej
Wyjmuję te mońce, pokaż, co zrobisz za kasę, dalej
No i z tym Frostim - wjechanie w większego od siebie typa samemu, przy którym są jego koledzy w obronie imienia panny to chyba też kox akcja. A nawet jeśli to nie wiem skąd wzięte niemycie się jest prawdą, to też nie ma chyba nic do hipokryzji, bo z tego co kojarzę, nie dogrywał się Romanowi Bosskiemu na Higiene Osobistą XD
cztery żubry i dwie kurwy
MalinowyJogurt

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: MalinowyJogurt »

Winiemu można wiele zarzucić, bo idealnym człowiekiem to on nie jest, ale jeżeli patrzymy na samą hipokryzję to jest to idealny przykład człowieka szczerego, który robi to co mówi. Akurat znam jego twórczość bardzo dobrze, przesłuchane wszystkie mixtape, większość numerów mógłbym polecieć na pamięć i nie widać tam hipokryzji. Mam małą pałę więc kupiłem sobie większą furę, żeby godnie reprezentować tą rap kulturę a mógłby nawijać że rucha dupy chujem do kolan. Wyjebał się na swoich ziomków ze spółdzielni, ale no stwierdził, że z nimi biznesowo daleko nie zajdzie i nie bedzie ich wydawał, czy to dobre? Z punktu widzenia przyjacielstwa to nie. No, ale hipokryzji nie zarzucisz.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: wst »

Z obecnie aktywnych zdecydowanie Taco i Pikers.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: BENGAL »

MalinowyJogurt pisze: 10 lut 2020, 9:26 Winiemu można wiele zarzucić, bo idealnym człowiekiem to on nie jest, ale jeżeli patrzymy na samą hipokryzję to jest to idealny przykład człowieka szczerego, który robi to co mówi. Akurat znam jego twórczość bardzo dobrze, przesłuchane wszystkie mixtape, większość numerów mógłbym polecieć na pamięć i nie widać tam hipokryzji. Mam małą pałę więc kupiłem sobie większą furę, żeby godnie reprezentować tą rap kulturę a mógłby nawijać że rucha dupy chujem do kolan. Wyjebał się na swoich ziomków ze spółdzielni, ale no stwierdził, że z nimi biznesowo daleko nie zajdzie i nie bedzie ich wydawał, czy to dobre? Z punktu widzenia przyjacielstwa to nie. No, ale hipokryzji nie zarzucisz.
zrobil wszystko co mogl hardocre blues to mocny teledysk a to ze wyprzedzil czas superhiphopgrupa o 10 lat
kroldzielnicy
Posty: 72
Rejestracja: 29 lip 2019, 12:25

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: kroldzielnicy »

Popek
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Ten Typ Gold »

już padło no ale kaczy jebie policje w każdej zwrotce czy ma 40 czy 20 lat więc chyba warto go tu wymienić
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: stratemirat »

oKulTywowany pisze: 09 lut 2020, 19:59Koza
Ten post źle się zestarzał :rotfl:
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: kuldziuki »

Jasne, że Kidd
to nie pierdolony zbieg okoliczności
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: LWD »

O.S.T.R., Paluch i Malik Montana najprawdziwsi
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: baqlashan »

Prezydent Andrzej Duda, znany również jako PAD (wymowa - pi ej di)
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: The Bitch Fucker »

Jak wy możecie głosować na Taco, czyli człowieka, który nagrał Taconafide tylko po to żeby wycierając sobie pysk rapem zarobić na czternastolatkach? Po szprycerze tak, teraz zdecydowanie nie.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: zemsta1kadluba »

KaeN ostatni prawdziwy
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: vampmoney »

Rogal w chuj, to czuć że każde swoje słowo najpierw przeżył zanim użył w kawałku
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: The Bitch Fucker »

Po namyśle dałbym Łonę, jego poglądy nie są za bardzo popularne w tym środowisku, a od samego początku konsekwentnie je głosi, robi to co chce, jak chce, kiedy chce, nie przypominam sobie żadnej krzywej akcji z jego udziałem.
ODPOWIEDZ