Asfalt Records

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Asfalt Records

Post autor: Jose »

Cały ten mail od nich dobry
Spoiler
Warszawa, 28 lipca 2020
O TYM, JAK OTWORZYĆ SIĘ NA MŁODYCH. EFEKTY BURZY MÓZGÓW W ASFALT RECORDS
Case study Asfalt Records

Nie do końca zostało wyjaśnione, jakie są konkretne zasady, które powinny rządzić stereotypową firmą chcącą być kojarzoną z młodością i targetowaną młodemu odbiorcy. Asfalt Records w pięciu, bardzo konkretnych krokach postanowiło to przeanalizować.

Krok 1. „Huston, mamy problem…”

Z targetowaniem marki jest jak z życiem. Zajrzyj do szafek w swojej kuchni, dokładnie przejrzyj półki w lodówce. Jeśli przeważają świeże owoce i warzywa, a na półkach z napojami jest więcej butelek oleju niż czegoś innego, wiedz, że stało się z Tobą coś dziwnego. Należy odwrócić ten trend. Kup kilka litrów coca-coli i kilo czipsów. Wybieraj ciężkostrawnie, kalorycznie i koniecznie nie ku Twojemu zdrowiu. Takie tam, dobre rady, na dobry początek.

Krok 2. Oszukaj przeznaczenie

Okazuje się, że maksyma „z kim się zadajesz, takim się stajesz” z czasem zaczyna nabierać coraz większego sensu. W szczególności, gdy zaobserwujesz, że Twoi znajomi starzeją się równie szybko, a czasami nawet szybciej niż Ty. „Skoro oni są starzy jak ja i udają młodych, to to samo będę robić ja” - pomyślał jeden z Brand Managerów. Dlatego na dobry początek załóż profil na starej, poczciwej Sympatii i wyjdź do modnego klubu (o tym, jaki jest modny klub jest w Twojej okolicy dowiesz się od znajomych Twoich dzieci). Zacznij otaczać się ludźmi młodszymi od siebie. Dopiero wieczorem, na miejscu, dowiesz się, gdzie tak naprawdę warto bywać w internecie. Swoją drogą ta wiedza przyda Ci się kolejnego dnia, set-upując targetowanie kampanii na modne lokacje. Prawda, że warto?

Krok 3. Czas na małe tête-à-tête

Wychodzisz z domu… Co dalej? Zanim to nastąpi, wpierw pomyśl o odświeżeniu garderoby. Ma być modnie i oryginalnie. Zacznij od spodni podartych na kolanach i wynaciąganych swetrach. Podartych i wynaciąganych celowo, gwoli zrozumienia, bo grunt, to wyróżnić się z tłumu, nie ważne jak i czym. „Czy to samo mogę zastosować w marketingu?” Ależ oczywiście, że tak! Wystarczy, że obrazisz jakąś grupę społeczną, polaryzując ludzi „śmiesznymi” memami o wyborcach np. lewicy czy tam prawicy, a statystyki na Twoich social mediowych kanałach wytorpedują do góry. Dzięki temu Twój Manager osobiście pogratuluje ci w mailu otwartym do całego zespołu, a Ty dostaniesz dodatkowy kosz owoców w ramach owocowego poniedziałku. Prawda, że brzmi to dobrze?

Krok 4. W rozmowach tudzież w komunikacji swojej marki zacznij używać zwrotów, którymi młodzi ludzie posługują się w konkretnych sytuacjach.

Ten ruch spowoduje, że otoczenie zacznie traktować Ciebie jak swojego ziomka. Ważnym jest na wstępie, aby zamiast „cześć” mówić „eluwina”. Z kolei chcąc wydusić z siebie coś w stylu „jesteś wyjątkowa” lub „jesteś wyjątkowy”, lepiej powiedzieć np. „laska, niezła z Ciebie alternatywka”. Jeśli natomiast jesteś Junior Marketing Managerem po 35 roku życia, koniecznie w nowym copy oraz w SEO kilkukrotnie użyj młodzieżowego słowa roku. Nie tylko poczujesz się pewniej, ale i Twoje morale w firmie wzrosną. Zobaczysz, że nawet sam o sobie pomyślisz: „ja to jednak jestem jak kameleon, w trymiga łapię nowe trendy, hehe”. Prawda, że brzmi to lepiej?

Krok 5. “Co, gdy wracam po całym dniu z etatu?” - mamy odpowiedź

Wszystko zależy od tego, ile tak naprawdę masz czasu. Od razu zaznaczamy, że my również nie wiemy co robić w sytuacji, kiedy ma się dużo czasu, ale jeśli jesteś wykończony / wykończona, to może warto dołączyć do... jakiegoś serwera Minecraft? Z autopsji gwarantujemy, że po kilku tygodniach spędzonych w taki właśnie sposób zdecydowanie zauważysz różnicę. Gdyby jednak Twojemu partnerowi bądź Twojej partnerce Twoja “nowa pasja” jakoś za bardzo nie odpowiadała (a bo sterta śmieci rośnie, a bo coś tam), po prostu zaszyj się w drugim pokoju i powiedz, że jesteś na video-callu z Niemcami i musisz się skoncentrować, bo niemieckiego uczyłeś / uczyłaś się dawno temu.

Swoją drogą, założyliśmy serwer Minecraft ponieważ tak wynikało z naszej ostatniej burzy mózgów. Badania fokusowe przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kilku osób wskazały, iż młodzi ludzie coraz częściej utożsamiają się z gamingiem i tym samym osobowościami gamingowymi, a z racji rosnącej wartości całej branży nie tylko w ujęciu globalnym, ale także i w Polsce, trend ten będzie w najbliższym czasie będzie postępować, co jednocześnie stworzy idealne warunki ku implementacji działań pogłębiających współpracę branży muzycznej z gamingową, tworząc jedno, wspólne środowisko dostarczające odbiorcy multikanałowy kontent. Więcej wskazówek do znalezienia na naszym serwerze (login: asfaltrecords.msvr.pl).
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Asfalt Records

Post autor: daveyo »

the small town kids - Jutro - feat. Patryk Dżaman
Spoiler
PREORDER:
https://asfaltshop.pl/product/17777-the ... ecjalna-cd - 500 SZTUK!

spoko czy średniawka?
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Asfalt Records

Post autor: Dwaena »

produkcyjnie spoko, ale tekstowo i wokalnie to tragedia jakaś. braki warsztatowe już w drugim wersie. Dziwne ruchy asfalt robi ostatnio
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Asfalt Records

Post autor: mario995 »

Ta wytwórnia serio schodzi na psy strasznie.
Taco ucieka do 2020
O.S.T.R już nie nadąża
Czarno to widzę xD
d3luge1
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: Asfalt Records

Post autor: d3luge1 »

https://www.pracuj.pl/praca/praca-marze ... s=89c1ad77
Wydaje mi się dziwne szukanie talentów na pracuj.pl :roll:

Jeszcze jak kogoś ciekawi to wywiad z Tytusem w Imponderabilia z początku miesiąca
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Asfalt Records

Post autor: oldschool »

O.S.T.R.
Jazzurekcja + Addendum 4LP Limited BOX

Wersja 4LP dostępna będzie do zamówienia tylko do 2 września i nie będzie nigdy dotłaczana. Firma Asfalt Records gwarantuje, że do końca 2023 roku nie ukaże się na rynku żadna inna edycja tego albumu na LP.

https://asfaltshop.pl/product/23657-ost ... ed-box-4lp

Widzę, że Asfalt ma plany na kilka lat do przodu jeśli chodzi o wydawanie reedycji płyt Ostrego :D
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Asfalt Records

Post autor: kvcper »

https://asfaltshop.pl/product/23656-ost ... -kaszkiet/

kaszkiet jazzurekcji xD ciekawe czy ktoś w tym się normalnie buja po jakichś bałutach czy innej retkinii
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Asfalt Records

Post autor: RIVALDO111 »

Zakończyła się akcja Asfaltu promowania nowych artystów. Mieli ponad 15 tysięcy zgłoszeń.

Po zasięgach największym wygranym Dżej.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Asfalt Records

Post autor: LWD »

ostr od 2 lat nie wydał płyty, asfalt musiał zwolnić 6/7 całej załogi czy jednak biznes kawiarniano winylowy iidzie im tak dobrze że wydawnictwo mogą sobie odpuścić?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Asfalt Records

Post autor: RIVALDO111 »

Ich flagowy obecnie ziomek Miętha właśnie ogłosił , że przechodzi do Sony, więc okręt jest na kursie tonięcia.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Asfalt Records

Post autor: przedszkolanek »

RIVALDO111 pisze: 20 cze 2022, 11:53 na kursie tonięcia
:/
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Asfalt Records

Post autor: RIVALDO111 »

My tu gadamy o upadku Asfaltu, a oni wysłali swoich artystów do Jordanii by kręcić klipy :joint:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
frontkick

Re: Asfalt Records

Post autor: frontkick »

Zrzygałem się z żenady jak zobaczylem jak teraz wyglada kanał asfaltu, co oni tam za ananasów próbują promować
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Asfalt Records

Post autor: przedszkolanek »

RIVALDO111 pisze: 04 lip 2022, 13:34 My tu gadamy o upadku Asfaltu, a oni wysłali swoich artystów do Jordanii by kręcić klipy
jednak dodajmy, że tytus baluje za hajs od cola coli
frontkick pisze: 04 lip 2022, 13:39 Zrzygałem się z żenady jak zobaczylem jak teraz wyglada kanał asfaltu, co oni tam za ananasów próbują promować
niesamowite jak to się spierdoliło
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Asfalt Records

Post autor: alis_springs »

Jak tak teraz wszystkich biorą do Asfaltu to może i ja bym się załapał
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Asfalt Records

Post autor: RIVALDO111 »

Wróżycie karierę tej lasce w meju?

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Asfalt Records

Post autor: przedszkolanek »

dziarma po wylewie
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Asfalt Records

Post autor: LWD »

ciekawe czy tytusowi się to podoba czy po prostu stara się gonić za trendami, których nie do końca rozumie.
frontkick

Re: Asfalt Records

Post autor: frontkick »

tbh brzmi bardziej naturalnie od Dziarmy, w sumie ciekawa sprawa usłyszeć laskę z warsztatem wokalnym która nie nawija że jest pełna witamin jak vibovit i innych gównianych porównań nad którymi godzinami siedzieli Oskar Ras Astek Gverilla i cała reszta śmietanki polskiego ghostwritingu

z drugiej strony dużym atutem Dziarmy jest golenie pach i nóg, ciezki temat ogolnie z tym postjworsowym damskim rapem
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Asfalt Records

Post autor: Patryk233 »

frontkick pisze: 09 lip 2022, 23:21 gównianych porównań nad którymi godzinami siedzieli Oskar Ras Astek Gverilla i cała reszta śmietanki polskiego ghostwritingu
Myślisz, że Dziarmie piszą teksty?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ