Pocenie sie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Pocenie sie

Post autor: cukier »

Luxair pisze: 11 cze 2019, 8:54 Polecam lodowaty prysznic przed wyjściem.
Jeśli weźmiesz prysznic przed wyjściem, twoje ciało będzie miało nierówną temperaturę i wyjście na ciepło zaleje cię potem. To jest tak samo jak z chłodnymi napojami, klimą w samochodzie czy zwykłymi wiatrakami w domu. Im więcej robi się naprzeciw ciepłu, by mu sprostać - tym bardziej staje się ono doskwierające. Wiadomo, że czasem nie da się wytrzymać - ale nie można iść ze skrajności w skrajność. Kwestia ubioru; można iść w długich spodniach i się nie zlać z potu a można iść w krótkich i ugotować sobie klejnoty. Zamiast za dużych koszulek, które na was wiszą ubierajcie takie, które są po prostu węższe, w rękawkach pod pachami wysoko - żeby wam się skóra nie stykała bezpośrednio (to i obtarcia też znikną). Jeśli ktoś chodzi w bussiness casual to obowiązkowo przylegający podkoszulek (nie żonobijka, tylko t-shirt) który wchłonie większość i zachowa koszulę w miarę normalnym stanie. Jeżeli ktoś nosi plecak, to na jednym uchu i jechanka, choć wiadomo na lato lepiej torby.

Te wszystkie specyfiki zatrzymują pocenie w miejscu użycia, ale za to wypocicie to gdzie indziej. Kiedyś używałem nałogowo i nie było to przyjemne.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Pocenie sie

Post autor: 2ps__ »

guzi pisze: 15 lip 2019, 11:07 po 3-4 dniach stosowania octu, zacząłem widzieć efekty.
Sodę się naciera ( stopy, pachy), sorki zapomniałem to zaznaczyć.
ktos potwierdzi z tym octem? xd
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pocenie sie

Post autor: mateko »

A to nie soda i woda utleniona?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Pocenie sie

Post autor: lygrys »

Ja dzisiaj
Spoiler
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Pocenie sie

Post autor: widzeszalenstwo »

kupilem sobie ten etiaxil jebany ale tak po tym piecze skora ze sie nie da wytrzymac
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Pocenie sie

Post autor: lygrys »

T-shirt biały pod koszule i nie ma problemu z świeceniem potem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Pocenie sie

Post autor: daveyo »

Etiaxil to najlepsza rzecz jaka może być, nie spodziewałem się, że coś takiego może mieć taką skuteczność, nie wyobrażam sobie życia bez tego, zawsze biorę ten niebieski, przez długi okres brałem ten strong, ale teraz wystarczy mi ten zwykły, najlepiej używać go na noc po kąpieli na bardzo suchą skórę, ale racja, potrafi szczypać tak, że czasami budzę się w nocy żeby to zmyć, bo nie mogę wytrzymać, szczególnie na początku jak zacząłem używać. :D
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Pocenie sie

Post autor: WHITE »

mnie nie szczypie tylko swędzi czasem, ale generalnie to + dobry ubiór i jest git
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Pocenie sie

Post autor: zuperhero »

widzeszalenstwo pisze: 07 sie 2020, 20:39 kupilem sobie ten etiaxil jebany ale tak po tym piecze skora ze sie nie da wytrzymac
też tak miałem jak za pierwszym razem się w opór wysmarowałem, dawaj dwa pociągnięcia i tyle
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Pocenie sie

Post autor: kon rafal »

No i nie ma mowy nawet o jakimś goleniu pach w ten sam dzień co smarowanko bo wtedy idzie ocipieć



Wielkie 5 dla Was

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Pocenie sie

Post autor: RW0 »

mi się np dupa poci i w gorące dni nie mogę ubierać jasnych spodni bo po jakimś czasie mokry rów na porach
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Pocenie sie

Post autor: kon rafal »

Dawaj mordini opcje maszynka pod prysznicem, lusterko i od razu świat staje się piękniejszy



Wielkie 5 dla Ciebie

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Pocenie sie

Post autor: cloud »

RW0 pisze: 07 sie 2020, 21:23 mi się np dupa poci i w gorące dni nie mogę ubierać jasnych spodni bo po jakimś czasie mokry rów na porach
same here kurwa :cry: :cry: :cry: :cry:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Pocenie sie

Post autor: Rupert »

Weźcie golcie włosy pod pachami i na pupie odrazu życie łatwiejsze a jak przygodny seks to też lepiej wypadniecie (wakacyjny romans)

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Pocenie sie

Post autor: niuhniuh »

kto nie goli włosów po pachami ten pała

sam się prosi o pocenie
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pocenie sie

Post autor: crbn »

Normalnie bez depilacji pach Was Etiaxil swędzi? Bo nie można go brać w ciągu 48h od depilacji. A tak to nie powinien swędzieć.
Obrazek
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pocenie sie

Post autor: demon »

Etiaxil to jedna z najlepszych rzeczy na świecie. Kiedyś pociłem się pod pachami jak świnia (nawet po ogoleniu ich), ale od czasu kupienia Etiaxilu Strong zero problemów w tym aspekcie. Kosztuje niecałe 40 zł i wystarcza mi na jakieś pół roku, także super sprawa. Jedyny minus to tak jak wspomniał uż. daveyo, łatwo można przesadzić i dać tego trochę za dużo i wtedy swędzi i piecze, ale w sumie przy 2 latach użytkowania zdarzyło mi się to z 5-6 razy.

Wkurwia mnie natomiast pocenie się na plecach w okresie maj-wrzesien.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Pocenie sie

Post autor: WHITE »

crbn pisze: 08 sie 2020, 12:03 Normalnie bez depilacji pach Was Etiaxil swędzi?
Czasem, jak ktos sie zastanawia to niech bierze, bo nie jest to jakies upierdliwe
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Pocenie sie

Post autor: rubinstein »

ogólnie ja stosowałem taki pattern etiaxilu, gdy efekt sie konczyl i zaczynalem sie pocic zima przy -12345 stopniach C, no bo czemu nie. Ogolnie to bylo pod koniec okresu dojrzewania i z dziesiecio kilogramowa nadwaga:
- dzien pierwszy: ogolic pachy
- dzien trzeci: etiaxil (nie powinno swedziec)
- dzien siodmy: jeszcze raz (potezne swedzenie)
i potem co dwa-trzy tygodnie dopoki sie nie skonczyl (umiarkowane swedzenie)
teraz to nawet nie pamietam, kiedy ostatnio uzywalem etiaxilu (koniec dojrzewania, mniej palenia papieroskow, normalne bmi, troche lepsza dieta). mam nowe opakowanie, ale chyba nie otwarte od... marca? jak ostatnio siedzialem w biurze, to nawet nie czulem, zeby mi ciuchy przesiakaly. moze sie troche pocilem w cieplejsze dni, ale nie pamietam, kiedy ostatnio wygladalem jak lygga na tej focie.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Pocenie sie

Post autor: cloud »

jezus kurwa ja na przykład jedynie mam problem z tym, że mi się dupa poci tak jak wyżej napisał @RW0, ale tak to jest pełen relaks i czilera.. natomiast kurwa mam takiego ziomka, co jest normalnym typem i w ogóle, ale no pachy mu się pocą JAK SKURWYSYN, że nawet przy czarnej koszulce widzisz te wielkie plamy i za każdym razem mu mówię.. 'ej ziomuś, weź sobie ogarnij etiaxil/antidral i nie będziesz się tak męczył', a on heheheh nieee no co ty xD


Masakra
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ