Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Buty

Post autor: Peyton »

FLoo pisze: 09 kwie 2020, 11:47 te reacty słabe, 95 całkiem okej, chociaż ja juz nie lubię takich wielkich brył
Ani jednych ani drugich chyba jeszcze nie widziałem na żywo, wziąłem je trochę na żywioł.
AM95 w sumie po samych zdjęciach mi się podobają (no i kolor tych też bardzo mi się spodobał), a o React'ach tylko tyle co słyszałem/czytałem, że mają dobre systemy i tłumienie podłoża, a to dla mnie bardzo istotna rzecz, jako że muszę bardzo uważać i oszczędzać stawy biodrowe.
Ja też nie lubię gigantycznych brył butów, więc zobaczę, jak będą wyglądały jakbym włożył nogę w bochenki chleba to będzie odsyłka ;).
SLAFF
Posty: 367
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

95 są trochę klocowate, ale dramatu nie ma. Do disruptorów im dużo brakuje.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3960
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

wczoraj przyszły do mnie 270 reacty, kurwa większego buta to nigdy nie miałem, nie polecam jak ktoś nie lubi butów-kloców
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11733
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Buty

Post autor: FLoo »

Tylko react element 87
Największa pizda na forum:

Mider
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

fajnie, zamowilem se tailwindy
Spoiler
a potem zobaczylem zdjecie jak wygladaja na nodze :what:, raczej nie odbiorę xd
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3960
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

raczej nie odbiorę xd

nie wiem po chuj oni jeszcze wysyłają za pobraniem jak takie asy zakupy robią
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11733
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Buty

Post autor: FLoo »

No jakby nie można było anulować
Największa pizda na forum:

Mider
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

albo odebrać i następnego dnia odesłać zamiast mieć wyjebane i niech paczka siedzi po tydzień na magazynie u kurierów
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

no nie zesrajcie sie xd skrot myslowy przecież se przymierze moze sie okaże ze nie sa takie zle, nie to bylo sednem posta, tylko to jak kurwa te zdjecia moga byc mylace

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3960
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

przecież wpisujesz tailwind (tutaj dowolne cw) on feet w google i masz milion zdjęć i tysiąc filmów na youtube jak murzyn z houston recenzuje buty i wrzuca na koniec on feet z pięcioma różnymi rodzajami spodni i dresów
OSV
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:40

Re: Buty

Post autor: OSV »

Brał ktoś z Was kiedyś z Nike w damskiej rozmiarówce? Bo jedyne co wpadło mi w oko na tej przecenie to Maxy 98. Brać TTS tak jak mam w męskich czy większe?
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Buty

Post autor: Addicted »

Iszji pisze: 09 kwie 2020, 13:37 Czy ktoś również miał taki dysonans poznawczy? Jak kilka lat temu miałem mało hajsów to wszystkie modele kicksów wydawały mi się świętym graalem, zwłaszcza te z systemami. Na dzień dzisiejszy jak widzę buty za 900 zł ze zrobionym na odpierdol klejem, chujowej jakości skórą i pękającymi po kilku miesiącach poduchami to w sumie nie wiem czy się śmiać, czy płakać.
Bez kitu, tak. Nawet jak są nie wiadomo jakie przeceny, to człowiek patrzy na większość tych wynalazków i myśli "meh, not rly"
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Buty

Post autor: Iszji »

Ogólnie w kwestii obuwia jest chujowo, chyba najlepiej działa tu bespoke i klasyczna moda męska, bo tam to jest jakość rzemieślnicza, a nie jebany mcdonald obuwia jak w przypadku robionych hurtem nike. Ale już nawet weźmy klasę premium sneakersów - balenciagi triple S robione są kurwa w chinach, kosztują 3 tysiące złotych i mają niedoróbki w postaci odstających kawałków gumy, czy kleju po chujowym składaniu buta. To jest przecież plucie w ryj klientowi, to gdzie są te buty premium ja się pytam jak nawet półka premium zachowuje się jak januszex. Polscy komentatorzy jak wujekrada np. maja dysonans poznawczy dopiero przy takim bucie (gucci, balenciaga), "bo ja rozumiem jak weźmiemy takiego nike". No jak zrozumiałe jest, że but za prawie 1000 zł wygląda słabo i jeszcze krócej trwa jego żywotność, to ja chyba nie chcę być tu konsumentem i wybaczać takich rzeczy przy takiej ilości siopy, gdzie koszt produkcji tego to bitch please.

Jeśli buty z fast fashion są zrobione z większym kunsztem niż marki z kilkoma dekadami renomy i doświadczeń a będącymi multimilardowymi generantorami siopy, to coś jest nie tak.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Buty

Post autor: Addicted »

Dlatego już wiadomo, czemu Włodi rzucił wers "Gra ohydnie śmieszna jest jak buty balenciaga", bo to chujnia i płacisz tylko za logo ;)
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3960
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

dodaj adnotację na geniusa
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Buty

Post autor: Kacper »

ja też w tym roku próbuję tailwindy i zobaczymy jak się będą sprawować, na pewno nie jako główny but ale do pośmigania w pięknej lekkiej pogodzie wyglądają dobrze
Spoiler
Obrazek
nie są wcale paskudne on feet nie przesadzaj 2ps

mniejsze i mniej kosmiczne od 95 i 97 których już się trochę wstydziłem
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Buty

Post autor: Miker »

Co polecicie na lato w przedziale do 400 ziko? Ostatnie kilka sezonów przeleciałem we Fluxach, ale już ich żywot dobiega końca i trzeba się rozejrzeć za czymś nowym.
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

ultraboosty, teraz nawet promka na adidasie jest 20 - 30% dodatkowy chyba i wyjda gdzies za tyle
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Buty

Post autor: Miker »

Z jakimś kodem ta promka? Bo z tego, co widzę, to sensowniejsze modele wychodzą 520+ i nawet z newsletterem wychodzą trochę zbyt drogo.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2629
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Buty

Post autor: bloodyhell »

SHOP25, na produkty outlet i regular
ODPOWIEDZ