Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

A trener? Chyba Guardiola mimo wszystko. Zgoda?
SLAFF
Posty: 356
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: SLAFF »

Chuja zgoda. Pep od 2011 nic nie wygrał w Europie, w Bayernie spoko, w City spoko, ale nigdy wybitnie i regularnie. Za to Klopp w ostatniej dekadzie zbudował od podstaw 2 kluby będące w czarnej i głębokiej dupie i poprowadził je do wielkich sukcesów bez wielkiego hajsu jak na współczesne realia.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: demon »

Ja powiem Guardiola, ale jestem nieobiektywny bo po prostu uwielbiam tego łysego chuja. No i dwa pierwsze lata w Barcy nie liczą się do tej dekady. W kampaniach ligowych Pep jest najlepszy, ale porażki w LM od czasu odejścia z Hiszpanii to duża rysa na jego wizerunku. Jak popatrzymy na występy w Europie to Zidane, bo jednak 3 Ligi Mistrzów z rzędu to niebagatelny wyczyn, który daje mu przewagę nad każdym trenerem. Ja co prawda nadal trochę powątpiewam w jego umiejętności trenerskie, no ale te zwycięstwa w CL zamykają mi mordę póki co. Inna dobra kandydatura to Klopp, za to że dwukrotnie zbudował od podstaw dwie świetne ekipy, które obejmował w gigantycznym kryzysie i doprowadził je do finału LM i mistrzostwa kraju.

Moje top 5:
1-2. Guardiola/Klopp
3. Zidane
4. Simeone
5. Allegri
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

typ zdobywa 3 lm, lamiac przy okazji wszystkie mozliwe rekordy od pol wieku, a ludzie wciaz wyzej stawiaja sfrustrowanego wuefiste

no ja wysiadam
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Ale w tym samym czasie pozwala Barcelonie na dominację na krajowym podwórku.

A mówienie, że Guardiola w Bayernie i City tylko spoko to grube przekłamanie. To była totalna dominacja, nowe trendy jeśli chodzi o sposób postrzegania gry, wpływ na całą ligę itd. Przecież City to maszyna przez większość jego pracy.

Klopp to też mega kandydatura bo fakt, że wyciągał zespoły z głębokiej dupy przy małych nakładach finansowych.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Że co kiedy Zidane pozwolił na jakąś dominację Barcy oprócz 2017-18?
Pierwszy sezon objął w styczniu ze stratą coś około 10pkt skończył sezon z 1 pkt straty, następnie wygrał la ligę, później sezon 17-18 strasznie chujowy w la lidze i zrobił sobie przerwę, później znowu wrócił chyba w lutym że strata coś około 15pkt. Następny sezon wygrał ligę, I teraz traci 3pkt(jeden mecz więcej rozegrany) do atletico gdzie ta dominacja Barcy?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: czardi »

Dobrze zaznaczyłeś, że w ciągu dekady potrenował w sumie ze trzy lata, więc gdzie go do top5?
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

No i co z tego w te 3 powiedzmy lata wygrał 11 pucharow,
Klopp od początku dekady 9, guardiola 22
Więc wynik prosty guardiola > zidane > klopp

Plus od momentu kiedy Zidane zaczął trenować ze wszystkich topowych lig jest menadżerem który wygrał najwięcej :dunno:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: czardi »

No spoko, już abstrahując od tych jedno- czy dwumeczowych pucharów prezesa, które są chuja warte i żal je doliczać do dorobków w jakichś zestawieniach, to przecież nie oceniamy stricte ilością pucharów, bo to nie miałoby sensu, wystarczyłoby zrobić zestawienie najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w tym okresie i na tej podstawie stworzyć ranking. Puchary to pewnie najważniejsza, ale jednak składowa, poza tym w przypadku trenerów liczy się pewnie jakiś tam całokształt pracy, styl gry drużyny, najlepsze serie, ale i największe spadki formy, rozwój zawodników, itd. Ciężko mi oceniać Zidane'a, bo po prostu wszedł i rozjebał Ligę Mistrzów, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to jednak nie jest najlepszy trener na świecie, bo i czy jakieś widoczne piętno na tej drużynie odcisnął? Ciekawe jak potoczy się jego dalsza kariera, jeśli już nie w Realu, to w innej drużynie, może zmienię zdanie.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6790
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: jAg »

pardon pisze: 24 lut 2021, 20:15 typ zdobywa 3 lm, lamiac przy okazji wszystkie mozliwe rekordy od pol wieku, a ludzie wciaz wyzej stawiaja sfrustrowanego wuefiste

no ja wysiadam
Stawianie Zidane'a ponad Kloppa czy Guardiolę.
No ja wysiadam.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: samir »

pardon pisze: 24 lut 2021, 20:15 typ zdobywa 3 lm, lamiac przy okazji wszystkie mozliwe rekordy od pol wieku, a ludzie wciaz wyzej stawiaja sfrustrowanego wuefiste

no ja wysiadam
no mordo no
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

cała ta wasza dyskusja tutaj toczy się głównie wokół tego że nie wiecie o jakich kryteriach rozmawiacie i co tak naprawdę każdy z was z osobna ceni w piłce - czy te trofea zidana, czy wyciąganie drużyn z pizdy jak klopp czy styl gry guardioli - to mocno subiektywna sprawa co komu najbardziej imponuje dlatego nie wiem czy dojdziecie do porozumienia więc ułatwię wam sprawę i powiem jako WIELKI ZNAWCA FUTBOLU:

TYLKO GUARDIOLA MIŚKI
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: FruitOffTheWall »

jAg pisze: 25 lut 2021, 7:52 Stawianie Zidane'a ponad Kloppa czy Guardiolę.
No ja wysiadam
wezcie zidane do takiego arsenalu zobaczymy jaki z niego trenejro


fornalik ich wszystkich zjada bo kto by zdobył mistrza z tak dziadowskim składem jaki miał piast w 2018 roku
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: stranger »

FruitOffTheWall pisze: 25 lut 2021, 13:21 wezcie Guardiolę do takiego West Ham albo Borussii i zobaczymy jaki z niego trenejro
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9069
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: genocidegeneral »

Meszi skoro taki dobry to niech w Betisie ligę wygra.

Nie po to Guardiola został dobrym trenerem żeby się teraz użerać z jakimś Mame Dioufem.
Obrazek
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: samir »

dokładnie tak
no a styl gry guardioli i piętno jakie odciska jest widoczne w każdym klubie który obejmuje, nauczył angoli podawać ziemią przez co rozpierdolił ligę i dalej to robi, a niemców nauczył klepać co się odbiło na mistrzostwach w 2014, a teraz zapomnieli jak to się robi

inni by mogli pewnie wrzucać w pole karne
koniec końców nikt wam nie powie że ktoś napierdałał jak real madryt, cnie
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Moim zdaniem w grze o tytuł trenera dekady jest tylko Guardiola i Klopp. Obaj mają wyrazisty styl, czego nie można powiedzieć o Zidanie, i obaj są zweryfikowani w co najmniej dwóch ligach i różnych klubach, a Zizou to jednak tylko i wyłącznie własne podwórko. I owszem, Guardiola to zawsze warunki cieplarniane, ale też ktoś, kto potrafi dzięki nim wyciągnąć coś, czego nie udało się zrobić poprzednikom (no może poza Heynckesem).

U pierwszego można podziwiać taktyczną plastyczność, umiejetność wykorzystywania atutów, innowatorsość i chyba mimo wszystko regularność w dążeniach do celu.

Drugi to ktoś kto po przyjściu jest w stanie odwrócić wszystko o 180 stopni i wyciągnąć maksa, nawet jeśli przychodzi mu pracować z zespołem w dołku i piłkarzami pokroju Grosskreutza czy Lovrena, wydając przy tym grosze (ok. 20 mln na sezon, City w ostatnich 5-6 latach ok 100 mln na sezon, biorąc pod uwagę sprzedaże i zakupy). To sprawia, że wygrywa on nieco mniej od Guardiolii, ale też metamorfoza, którą przeprowadza jest bardziej imponująca.

Zidane to moim zdaniem numer trzy bo nie jest wizjonerem, znamy go tylko z własnego podwórka, ale sama gablota każe wywindować go wysoko, ale nie aż tak jak powyższych rewolucjonistów.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6790
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: jAg »

Pięknie wyjaśnione hala dzieci.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: azar »

aha, czyli LM pozostajace mokrym snem Guardioli od 10 lat, to po prostu niewiele znaczacy sukces Zidana na "wlasnym podworku" trzykrotnie z rzedu :lol:
Zeby nie bylo, ja jako najlepszego wskazalbym Kloppa, ale tego typu proby merytoryki to :lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Ale kto powiedział, że niewiele znaczący? Znaczący na tyle dużo, że pomimo „własnego podwórka”, braku wyrazistego stylu i innowacyjności taktycznych, oraz stosunkowo krótkiego czasu pracy, pozwala mu na zajęcie 3 miejsca w top3 trenerów dekady.
ODPOWIEDZ