Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: krul »

do rozważenia Chiellini, Dani Alves, Lewandowski, Neymar, może Busquets

e: Pepe
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: nihil Novi »

Na CB obok Ramosa IMO:

- Pique
- Varane
- Chiellini

Chyba nawet w takiej kolejności jak wyżej.
Sensei życia
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: czardi »

Lahm grał w piłkę do 2017 roku, Varane zaczął grać więcej od 2014.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Żaden Van Dijk. Hummels/Varane ale teraz jeszcze Kielon i Godin mi chodzą po głowie.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: czardi »

Bakan, a miałbyś Pique chociaż w TOP10?
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: mateko »

Chyba Godin
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: stranger »

Varane
Klubowo:
Mistrzostwo Hiszpanii: 2011/2012, 2016/2017, 2019/20
Puchar Króla: 2013/2014
Superpuchar Hiszpanii: 2012, 2017, 2019/2020
Liga Mistrzów UEFA: 2013/2014, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Superpuchar Europy UEFA: 2014, 2016, 2017
Klubowe mistrzostwo świata: 2014, 2016, 2017, 2018

Reprezentacja:
Mistrzostwo świata

Ja wiem, że głupio przy Ramosie stawiać drugiego chłopa z Realu ale no Panowie. Bądźmy poważni. Jaki Godin?
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: czardi »

No ale to wszystkich z Realu można na tej podstawie wrzucić, bo akurat wygrali 4 razy LM. Poza tym nie przypominam sobie, by chociaż w jednym z tych sezonów zasłynęli z najlepszej defensywy na świecie. Varane przez pierwsze 4 z 10 sezonów był zawodnikiem, który nie grał nawet w połowie spotkań, dopiero wchodził do wielkiej piłki.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: samir »

cwany zabieg z trofeami bo mówimy o chłopie który we wczesnych latach poprzedniej dekady rotował zmęczonego pepe, który co mecz wracał z napierdalanki z chamami a ostatnich wiele meczy jest często ogórem
poza tym pan godin to lubiany przeze mnie przecinak i el jefe który chyba nigdy nie zagrał chujowych dwóch meczy pod rząd
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

godin w tym towarzystwie to wyrzut sumienia o kogos niesztampowego i spoza mainstreamu, taka prawda
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: samir »

no nie wiem gościu, grał w drużynie która traciła najmniej goli w europie
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

romantycznosc diego konczy sie na pustej gablocie
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: nihil Novi »

No ten Godin to trochę na wyrost. Atleti grało wtedy najbrzydszy, najmniej efektowny futbol, nie dziwiota ze tracili malo bramek.
Sensei życia
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: samir »

finalnie chodziło mi o to, że varane w ostatniej dekadzie nie jest lepszy od godina ja wybrałem go czysto właśnie romantycznie, jego przynajmniej kochają a varana bedziecie sprzedawać za tydzień
haha koniec końców chyba wybrałbym w ogóle bonucciego minimalnie, za bycie mniej drewnianym od jego brata
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

w ogole to wystarczylo ustawic jedenastke domyslnie 3-4-3 i po problemie, ale bakan dran nas podpuscil z tym drugim stoperem i badz teraz kurwa madry
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: SLAFF »

To może były chłopak ŚP Kasi Lenhardt? W klubowej piłce wygrał wszystko i to po kilka razy plus mistrz swiata. Kandydatura troche kontrowersyjna, ale jak są urugwajskie czy włoskie przecinaki to tym bardziej musi być Jerome.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

czardi pisze: 23 lut 2021, 19:45 Bakan, a miałbyś Pique chociaż w TOP10?
W top10 na pewno, ale raczej poza pierwszą piątką.

I teraz tak:

Varane- kozacka gablota ale zjazd po 2018 plus stosunkowo późno wszedł na top (biorąc pod uwagę dekadę, nie jego wiek)

Godin- kozak w chuj, uwielbiam ale gablota słaba, z drugiej strony to konsekwencja przywiązania do barw, a potem płacz, że teraz to wszyscy za piniędzmi

Chiellini- taka lepsza wersja Godina bo trochę powygrywał i to jest naprawdę mocna kandydatura moim zdaniem

Hummels- w sumie zbyt wiele zarzutów mieć nie można, niemal cała dekada spoko a nawet jak zjazd to na poziom BVB więc wstydu nie ma, w Niemczech powygrywał, do tego mistrz świata

No kurwa nie wiem, ten Ramos-Chiellini ładnie wygląda, ale Hummels jest lepszym piłkarzem od Włocha.

Boateng też nie głupi w sumie. Odkąd Guardiola wjechał do Bayernu to urósł piłkarsko i do gabloty też sporo najebał. Kto wie, może to nawet lepszy kandydat od Hummelsa.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

mi w hummelsie zawsze imponowal sposob rozwiazywania akcji w defensywie - z klasa i bez prostactwa, na wysokiej antycypacji, mniej szarpania i jechania dupa po murawie a wiecej na wyczucie rywala. za ery kloppa jeden z najlepszych stoperow jakich widzialem w zyciu, zaluje full, ze cala kariera w malo konkurecyjnej bundeslidze.

ale jak mowicie - wybor miedzy matsem/pike/varanem/kielonem to jebanie sie troche z koniem, zapytasz trzech przypadkowych userow to otrzymasz cztery opinie i w kazdej bedzie ziarnko prawdy.

a przy okazji rekordu strzeleckiego robercika w lm chcialbym wyrazic dozgonny szacunek troche zapomnianemu przez historie raulowi eh co to byl za crack na tamte czasy, niepodrabialny combo striker



i tylko zal tych przepalonych lat klubowej posuchy za calderona :(
Spoiler
jezu zawsze mnie rozkleja ta kompilka
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Powiem wam, że ten Boateng wygląda chyba najsensowniej. Pierwszy duży sukces w postaci LM już na początku dekady (2012/2013), potem piłkarski progres pod wodzą Guardioli i kolejne sukcesy, Mistrzostwa Niemiec taśmowo, Mistrzostwo Świata 2014, kolejna LM w zeszłym roku.

Pod względem gabloty wypada lepiej chyba tylko Varane, ale na niego trzeba było trochę poczekać + obrzydliwy zjazd po 2018.

Czysto piłkarsko to Boateng jest na półce Francuza, chyba nieco za Hummelsem, ale na pewno przed Godinem i Chiellinim.

No kurwa Boateng.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: potter »

Imo Chiellini, wiem że Hummels ładnie piłkę wyprowadza a Varane nawygrywał co się da, ale za skille czysto defensywne to tylko popularny Kielon. Gdyby grał w mojej drużynie to bym go uwielbiał, bo to jest/był takie idealne chamidło, ale też mistrz blokowania strzałów, ustawiania się, przewidywania.

A Boateng to zawsze się będzie kojarzył z tym jak go Messi zezłomował, niż z czymś dobrym.
ODPOWIEDZ