MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: MMA panowie MMA

Post autor: sajmon »

zuperhero pisze: 14 lut 2021, 7:34 kurcze szkoda że Burns nie poszedł mocniej w pierwszej rundzie po tym jak lekko zamroczyło Usmana, no ale ten nieskomplikowany strajking usmana jednak jest mocarny, Gilbert w drugiej rundzie wyglądał jakby dziecko tam posatwili na przeciwko Kamaru
Widać było, że nie chce się podpalić i wystrzelać z energii na początku, a okazało się, że ruszenie wtedy było jedyną szansą. Te ciosy Kamaru, może prócz tego prawego, nie wyglądały na takie mocne, a usadzały Burnsa. W tej wadze chyba tylko Covington może mu zagrozić. Masvidal to nie ten poziom, to nawet top 5 nie jest.

Ogólnie karta główna strasznie nudna była, walka o pas osłodziła to trochę.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

ładnie ujęte, z perspektywy tego jak się skończyło łatwo mówić :P
Spoiler
też miałem zdziwko z tymi ciosami, bo mając w pamięci np usman vs colby to tam się napierdalali po gębach cały czas i stali na nogach, a tutaj zarówno kamaru w pierwszej jak burns w drugiej padli po takich pojedyńczych ciosach zupełnie z niczego
sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: MMA panowie MMA

Post autor: sajmon »

Ale Blaydes padł, jak w zwolnionym tempie. Idealnie wszedł ten cios. Mam nadzieję, że te dwa ostatnie na dobicie nie uszkodziły CB za bardzo.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Frank Mir vs Antonio Tarver na tej samej karcie co Jake Paul vs Ben Askren :lol: :lol:

Ciężki to będzie dzień dla Ufc. Youtuber pewnie se poradzi z Askrenem. Tarver 52 lata a i tak raczej rozjebie Franka luźno.

Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Khamzat chyba właśnie zakończył karierę - albo przynajmniej wstrzymał na dłuższy czas

covid go dojechał ostro



tutaj filmik o próbie powrotu do treningów z przed 2 tygodni

dodatkowo teraz wjechał post o zakończeniu kariery i na story zdjęcie które wygląda na kaszlenie krwią
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

borz zapowiada się zajebiście, maszyna, mam nadzieję że jego płuca nie są rozpierdolone po tym covidzie i że jednak wróci, zdrowy młody chłop przecież

ja tam już odliczam do janka z adesanya, mimo skillsów czarnego nie byłbym zdziwiony jakby na końcu było and still tak absolutnie szczerze
przypomina mi się jednak walka z conorem gdzie diaz był w chuj cięższy a jednak czystym skillsetem conor go sobie z początku poukładał, choć potem cardio i parę cięższych placków na banie zrobiło swoje, aby jano w miarę szybko dał adesanyi poczuć jak ciężką ma rękę i może spokojnie swoim tempem sobie walczyć, no nie wierzę że będą się parterowo bawić
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3973
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

jak dla mnie to może nawet go przez pięć rund trzymać na ziemi i obijać albo poddać w jakiejś 4 rundzie, jako pierwszy pokaże że adesanya jest do pokonania i hajp będzie ogromny
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Szanowny Jan przez nokaut w momencie wejscia idealnie w tempo przez mordestwo. Jak walka na punkty to tez moge powiedziec ze wtedy pan o imieniu zwiazanym z narodem ktory zachowuje sie niezgodnie z logika, godnoscia czlowieka i jakimik kolwiek prawami.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

wyjebali Reema i Cigano z UFC (a Arlovski dalej na kontrakcie :lol:)
Cigano był tragiczny ostatnio, dodatkowo odmówił short notice na Tybure pod koniec marca
Reem pewnie przez hajs jaki dostawał na kontrakcie bo aż tak źle nie wypadał przecież na przestrzeni kilku walk, ale ze ścisłą topką też już nie miał szans nic zawojować, a płacić typowi ze środka karty po 850k$ podstawy to trochę dużo więc rozwiązali umowę

Rizin już gada z Reemem
wjedzie na konkretną bombe to da jeszcze pare fajnych walk :D
nie udało się pasa UFC to niech jeszcze na koniec zgarnie Bellator + Rizin
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Konina macha USADA i wraca do topu pięknych walk ! I takie mma lubię, nie oszukujmy się komisje antydopingowe psują ten sport dla widzów.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

cant wait, adesanya zesrany chyba
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

No wydaje mi się, że brakuje mu trochę tego trash talku i nakręcania się. A Jano po swojemu, bez zbędnych gadek, z klasą.
No i dzisiaj dopiero zobaczymy jak oni przy sobie wyglądają, bo jednak ta kurtka mocno go poszerza wizualnie
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: MMA panowie MMA

Post autor: sven22 »

Jano musisz
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Janek powinien mieć z 6-8 kg więcej
Adesanya równe 90, Janek 93 na wadze
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

jano w 3 rundzie przez rozpierdolenie izraelowi mordy

Dodano po 1 minucie 19 sekundach:
a co do borza to lipa wielka, chłopak był jedyną nadzieją dla światowego mma po odejściu kebaba, no ale huj w to, nieech wraca do zdrowia
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mko21 »

To chyba najlepsza rozpiska gali jaką do tej pory widziałem, , szczerze mówiąć to nawet bez Janka na końcu wyglądałoby to dobrze, a w tym wypadku jest wręcz idealnie. Walka Santosa z Rakicem bardzo ciekawa, Yan ze Sterlingiem tak samo i w obu ciężko mi typować kto wygra (chociaż delikatnie stawiam na Santosa i Petra), Islam myślę, że łatwo ogarnie to samo Nunes, mocno wierzę w Janka ale będzie mega ciężko dla mnie to 50/50, już się nie mogę doczekać
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 232
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Moris »

Ja pierdolę, ale nerwówka, dawno (nigdy?) tak nie miałem przed sportowym wydarzeniem. Pełen złych przeczuć jestem, z małą domieszką „kurwa a może jednak”. Pocieszam się tym, że bardzo podobne uczucia miałem, przed ostatnimi zwycięstwami. Kciuki trzymać, kibicować, zobaczymy jak będzie, wojna Jano.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: MMA panowie MMA

Post autor: genocidegeneral »

o której najwcześniej może się rozpocząć walka Janka zakładając że inne będą bardzo krótkie?
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: MMA panowie MMA

Post autor: oyche »

5;30

e; rano szukałem info na necie i takie znalazłem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

szczerze to nie wiem czy na gali ppv kiedykolwiek main event się zaczął przed 6

inna sprawa że dziś naprawdę warto zarwać całą nocke bo rozpiska jest potężna
ODPOWIEDZ