MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: elpe »

zuperhero pisze: 30 sty 2021, 18:25 kozackich ale mniej znanych
Czyli kogo? Przecież większość zawodników z dzisiejszej gali to randomy z rekordami wbitymi na kelnerach
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MMA panowie MMA

Post autor: runiek »

co tu się odjebało? X DD
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »



dymy panowie
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: elpe »

Kurwa Parnasse to chyba z cieniem przegrał :lol:
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

elpe pisze: 30 sty 2021, 22:49
zuperhero pisze: 30 sty 2021, 18:25 kozackich ale mniej znanych
Czyli kogo? Przecież większość zawodników z dzisiejszej gali to randomy z rekordami wbitymi na kelnerach
dwóch kozackich, dynamicznych zawodników w walce o pas, kozackie zestawienie Musaev vs Jurišič, freakfight w postaci Kołeckiego (czyli dostajesz zamiast jakiegoś połamańca, gościa który z freaków bije się najprzyjemniej) z doświadczonym Zawadą, Michalski/Andryszak/Ruchała często dają fajne waleczki, idą grzmoty i tu się zgodzę że trochę kelnerów dostali. Ogólnie wielkiego szału nie ma ale nie jest też źle- właśnie tak na warunki Polskiej organizacji. Już po gali można powiedzieć że pod względem sportowym/frajdy z oglądania, karta fajnie się obroniła
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

https://www.tvnz.co.nz/one-news/sport/other/israel-adesanya-fight-in-heavier-ufc-divisions-including-upcoming-title-bout-without-adding-weight pisze:City Kickboxing trainer Eugene Bareman has revealed Israel Adesanya won't bulk up for his upcoming bout against UFC light heavyweight champion Jan Blachowicz, instead keeping him at his "walk-around weight".
czyli można się spodziewać jakichś 88~kg a waga robi różnice, imo to duży plus dla Janka - jeżeli gameplan będzie dobry, a ten sztab obecny raczej nie zawodzi pod tym względem to może być dobrze
z drugiej strony Costa i Romero też pewnie dużo mniej niż Janek nie ważyli na walce
no i ogólnie wydaje mi się że stylistycznie ta walka jest git dla Janka, tylko będzie musiał uważać na okopywanie nóg
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Jedyne czego się boje to fakt ze po tej walce ośrodek monitorowania spierdolenia umyslowego bedzie pewnie krecil ogolnoswiatowa afere jak to Polak Katolik połamał nie dość że czarnemu to jeszcze o bardzo specyficznym imieniem #TeamJano
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10207
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

mysle ze niestety nie bedzie z czego krecic malysza
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

instinkt pisze: 03 lut 2021, 15:57
https://www.tvnz.co.nz/one-news/sport/other/israel-adesanya-fight-in-heavier-ufc-divisions-including-upcoming-title-bout-without-adding-weight pisze:City Kickboxing trainer Eugene Bareman has revealed Israel Adesanya won't bulk up for his upcoming bout against UFC light heavyweight champion Jan Blachowicz, instead keeping him at his "walk-around weight".
czyli można się spodziewać jakichś 88~kg a waga robi różnice, imo to duży plus dla Janka - jeżeli gameplan będzie dobry, a ten sztab obecny raczej nie zawodzi pod tym względem to może być dobrze
z drugiej strony Costa i Romero też pewnie dużo mniej niż Janek nie ważyli na walce
no i ogólnie wydaje mi się że stylistycznie ta walka jest git dla Janka, tylko będzie musiał uważać na okopywanie nóg
nie będzię nabijał ekstra masy ale nie będzie musiał zbijać aż tyle wagi przed walką, co oznacza że być może w oktagonie Janek będzie cięższy(chociaż Jano chyba też nie robi grubego cięcia) ale Izzy wyjdzie świeżutki bez zajechania wywołanego ścinaniem wagi, czyli pewnie w życiowej formie. Skoro większość zawodników woli ścinać niż wychodzić na świeżo to pewnie różnica wagi daje ci więcej ale jednak nie jest to takie 100-procentowy, jednoznaczny plus po stronie Błachowicza
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

im bliżej walki tym bardziej mi się wydaje że jano mu wyrwie głowę jak w tekkenie, ale ja jestem romantykiem
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Pamiętaj że waga w dniu ważenia a waga w dniu walki to dwie inne rzeczy.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

ale przecież chodzi o to że Adesanya nigdy nie zbijał jakoś dużo, w porównaniu do innych wręcz wcale
a między 84 a 93 jest ogromna różnica
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

ciekawe czy adesanya będzie napierdalał swoje przy takim obżarstwie czy wyskoczy bezpiecznie żeby mu jano nie zgasił
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Ja to widzę walkę w stylu tej z Romero, czyli bezpieczne punktowanie i odskakiwanie. W ogóle nie rozumiem tego. Walka Romero- Costą, to była jebana wojna przez całe trzy rundy, z kolei Adensaya z Romero bał się tej wymiany, a łatwo ubil Costę idąc na wymiane(może dyspozycja dnia). I nastepne pytanie, czemu Costa będąc kozakiem w BJJ, nie próbował nawet obalić czarnego?
Co do samej walki Janek- Adensaya, uważam że to lekceważenie Adensayi na polskich stronach poświęconych MMA, to co się czyta w komentarzach to jest jebana kpina. Gość jest na niesamowitym poziomie i ciągle się rozwija, a jedynym argumentem fanów Janka od walki z Rockholdem jest zdjęcie znokautowanego Izzyego z walki KB. Chciałbym, żeby To Blachowicz obronił ten pas, byłem na trybunach w Gdańsku kiedy się odbił od dna, byłem smutny w Pradze kiedy położył go Santos, szanuję mocno za to co osiągnął, ale w roli faworyta tego starcia stawiam Adensaye w walce bez fajerwerków
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

SiemaBartek pisze: 03 lut 2021, 19:41 czemu Costa będąc kozakiem w BJJ, nie próbował nawet obalić czarnego?
bo się bał, został skarcony kilka razy przy skracaniu dystansu i nie ryzykował, to jest u Izziego wlasnie bardzo niebezpieczne, czutka i kontrola dystansu co ma ogromny wpływ na ograniczanie zapaśniczych zapędów rywali
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

licze że janek mu zgasi jakimś lucky punchem
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

Prez pisze: 03 lut 2021, 23:20
SiemaBartek pisze: 03 lut 2021, 19:41 czemu Costa będąc kozakiem w BJJ, nie próbował nawet obalić czarnego?
bo się bał, został skarcony kilka razy przy skracaniu dystansu i nie ryzykował, to jest u Izziego wlasnie bardzo niebezpieczne, czutka i kontrola dystansu co ma ogromny wpływ na ograniczanie zapaśniczych zapędów rywali
dokładnie, po krótkim czasie już miał tak okopaną nogę pod kolanem, że kompletnie zero mobilności więc nie miał jak dynamiczne zaatakować (coś jak Porier vs Mcgregor tydzień temu)
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Godhand »

Kurczę sami specjaliści to może ktoś mi przypomni.
Jak się nazywa typ z polskiego MMA, który dał legendarną walkę, w której zebrał x ciosów będąc już prawie nieprzytomnym, ale nie padał i taki stan rzeczy trwał dość długo. Po tej walce była szeroko komentowana kwestia nie rzucenia ręcznika. Sam bohater dał też wywiad w jakimś chyba ogródku piwnym, z browarem, w którym mówił między innymi, "jakie stary przygotowania, jak ja na budowie pracuję".
Mam nadzieję że nic nie pomyliłem.

Już mam.
Tymoteusz Świątek.
Polecam wywiad i walkę, czyli jak to bywa u semi-pro.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Tymoteuszowi po tej walce, strasznie się odkleiło w głowie.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Jebać tego patusa typ nie warty wspominania.
https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar ... u-3-lata-w
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ODPOWIEDZ