MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Poirier - Gaethje
Chandler - Oliveira
i Conor - Ferguson też brzmi dobrze
oby tylko Oliveira nie skończył jak drugi Ferguson
i oby tylko nikomu nie przyszło do głowy Conor - Diaz 3 bo na chuj komu taka walka
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

chyba nikt jeszcze nie pisał, ale Błachowicz vs Adesanya na UFC 259 :bowdown:
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

dwie niespodzianki w maineventach, w głównej walce wieczoru, po pierwszej rundzie myślałem że conor wygra przez ko, tak ładnie technicznie bił, widać szybkość, tajming, taki naturalny talent ale w drugiej rundzie wyszło co wygrywa w pojedynku ciężka systematyczna praca vs talent bez poparcia w treningu, a czandler spodziewałem się że dostanie wpierdol ale w sumie nie widziałem ani jednej z jego poprzednich walk, za to hooker zrobił na mnie mega wrażenie na walce z porierem, więc typowałem że się przejedzie po amerykanienie, ale ten czandler ma dynamit to nie mam pytań, mimo odejścia khabiba i zjadu mcgregora to lightweight jest tak nabita kozackimi zawodnikami że nie mogę się doczekać co tam się bedzie dziać w najbliższym roku
wgl jak widzę konora to mam przed oczami scarface'a- przykład jak osiągnąć sukces (finansowy/sława) jednocześnie spierdalając sobie życie, aż mi się przykro po tej porażce zrobiło, z drugiej strony jak patrzę na jego pierdolenie, niepotrzebne zaczepki, krzywe akcje to nawet nie aż tak
edit: pewnie każdy kto się jara bardziej od strony technicznej mma aniżeli takiej 'fanowskiej' ten zna kanał bjjscout ale może jednak nie, więc polecam analizę ww. walki https://www.youtube.com/watch?v=VfYaqszFi9c i wgl resztę materiałów na kanale, świetna robota
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Nie wiem nawet gdzie o tym wspomnieć :lol: czy tu czy w temacie o boksie czy w offtopicu :rotfl:

Jake Paul i Ben Askren podpisali kontrakty. 17 kwietnia. :lol:

Najgorszy striker w mma ever, się nie zdziwię jak Jake Paul wygra ta walkę haha
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

Sialala pisze: 26 sty 2021, 23:39 nie zdziwię jak Jake Paul wygra ta walkę haha
Oby nie i została ukrócona ta szopka.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Obrazek

Obrazek


Obrazek


No nie wiem ziomie :lol:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

zdziwie się jak ten youtuber tego nie wygra
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

jejku nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bardzo będzie jebany przez ludzi Askren, jeśli to przegra
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

Przecież Ben Askren jest underdogiem nawet według bukmacherów. Ten gość nie potrafi boksować, jest straszliwą pokraką w stójce. Dostanie wpierdol od youtubera na 100%.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Lepszy poziom stójki prezentuje WSZ wiec nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10147
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: wujot »

Jak do tego doszło, że ten Ben Askren walczy w UFC prezentując tak żenujący poziom? Każdy może sobie zawalczyć w tej organizacji czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

on nie walczy w UFC już, skończył karierę, a przychodził z łatką najlepszego półśredniego poza UFC, bez porażki, z dużym hypem wokół swojej osoby. od lat mówiło się o jego angażu w UFC, ale nie było mu ponoć po drodze z Daną. były mistrz Bellatora i ONE, spore osiągnięcia w zapasach. na papierze to wcale nie był taki leszcz, no ale UFC go mocno zweryfikowało + ta jego stójka to był, jest i prawdopodobnie będzie kompletny dramat, na pewnym poziomie to jest nie do przeskoczenia, o czym się zresztą Ben boleśnie przekonał
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10147
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: wujot »

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji z tym zawodnikiem :)
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

ben askren to najodważniejszy fighter w historii ufc i dla mnie jest legendą
sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: MMA panowie MMA

Post autor: sajmon »

Jutro KSW. Wraca Parnasse chyba obecnie największy talent tej organizacji. Jest też bardzo ciekawa walka Musaeva z Jurisic, która na papierze wygląda na jedną z najciekawszych walk zagranicznych zawodników w historii KSW. Musaev w wadze wyżej niż ostatnio gdzie warunkami się wyróżniał z tego co pamiętam. Ta walka wg mnie powinna być co-main eventem, a nie Kołeckiego, ale nazwisko robi swoje. Oglądacie, kupujecie?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

samir pisze: 28 sty 2021, 19:54 ben askren to najodważniejszy fighter w historii ufc i dla mnie jest legendą
takie same mam odczucia, niezwykła postać i huj w dupe jego hejterom
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: elpe »

Ta karta walk KSW 58 to jakieś nieporozumienie. Dwie ciekawe walki i cena 40 zł :damn:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

oglądanie KSW w 2021 :lol:
Parnasse mam nadzieje że szybką zawijkę zrobi stamtąd bo szkoda go na walki z jakimiś ogórami
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Michalski z jakimś bonusem z tej gali wyjdzie wspomnicie moje słowa Panowie Szlachta
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

elpe pisze: 30 sty 2021, 3:05 Ta karta walk KSW 58 to jakieś nieporozumienie. Dwie ciekawe walki i cena 40 zł :damn:
jak walczą stare gwiazdy to narzekanie, jak wstawili kozackich ale mniej znanych też jebanie po krs
ODPOWIEDZ