MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

nie wiem ale zaczynają wkurwiać mnie te ciągłe słowne przepychanki, trasz-toki, gadka o pieniądzak, wyzwiska, a ostatnio jest tego w opór więcej niż samego sportu w mma

a co do waleczki Woodley vs Burns to jestem w szoku jak słabo zaprezentował się t-wood, myślałem że jego dyspozycja z Usmanem wynikała z tego, że nigeryjczyk po prostu po nim przjejechał i Tyron nie mógł nic zrobić ale w sobotę znowu był jakby zupełnie nieobecny, bez jakiejkolwiek woli walki, co najlepiej było widać gdzie przed 4/5 rundą trenerzy mówią mu w przerwie że przepierdala i musi szukać nokautu, a on tylko stoi z tym 100 yard starem i cośtam mruczy okej okej pod nosem, po czym wychodzi do rundy i znowu na wstecznym bez żadnych prób ataku. Tam chyba jakieś problemy z psychiką wleciały jakaś blokada i strach. Dodatkowo wiadomo że zawodnicy bazujący na dynamice mają krótki termin ważności, a woodley już 38 na karku + w ufc soczkiem się nie może wspomagać, więc organizm szybciej się starzeje i eksploatuje. Burns za to mega props nie dość że świetnie walczy jeśli chodzi o umiejętności to w bonusie jest super efektowny, więc kibice będą mieć dzięki niemu sporo frajdy w przyszłości
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

imo legit to zwakowanie pasa

Jones chce $$$ bo wkurwia go (jak i coraz większą ilość typków z topki) jaki % wpływów wpada im do kieszeni w porównaniu do topki bokserskiej
Cejudo też przecież zwakował bo hajs mu się nie zgadzał tak jakby chciał - tylko że on nikogo, a Jones to top gwiazda

no i Jones jest w takiej pozycji że raczej nic nie musi więc może sobie poczekać - jemu to też może dobrze zrobić bo ostatnio nie ma ognia :dunno:
sok pewnie gra w tym jakąś role, ale poza tym to rywale też nie są jacyś "hypowi" i wydaje mi się że ma to wpływ na niego i przygotowania

propsuje ten ruch na pewno dużo bardziej niż jakieś pojebane blokowanie dywizji no i czekam na superfighty

dla Janka to byłaby zajebista informacja bo po pierwsze raczej na pewno w takim wypadku będzie walczył o pas (no chyba że Marreta wskoczy z dupy :dunno:) bo inaczej ewidentnie UFC pompuje jednak rewanż z Reyesem i prawdopodobnie rewanż Marreta - Blachowicz jako eliminator (a przecież po drodze mogą wypaść jeszcze jakieś superfighty właśnie czy chuj wie co)
no i Reyes mimo że się zajebiście pokazał z Jonesem to Jonesem nie jest
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »


Conor znowu pierdoli
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

chuj z nim, więcej razy odchodził na emeryturę niż bronił pasa. Byłem sajko ale już nie da się czytać/słuchać tego pierdolenia.

Jeżeli ktoś nie widział walk z nocy, polecam szczególnie nadrobić walki Garbrandta i O'Malleya. Ten drugi zresztą jest u mnie w top3 ulubiencow, mam nadzieję, że dostanie teraz kogoś z top15.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 232
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Moris »

Upne z wczorajszą galą, zacna karta. Dodałbym też walkę Sterlinga, i Nunes - tutaj to już dawno aż takiej deklasacji w walce o pas nie widziałem, Amanda by się chyba z chłopami musiała lać, żeby na wyższy level skoczyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Dla Amandy teraz tylko Valentina w 135, inne walki nie mają sensu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

UFC 251, 11 lipca
Usman vs Burns
Volkanovski vs Holloway 2
Yan vs Aldo
Namajunas vs Andrade 2
Edgar vs Munhoz
Oezdemir vs Prochazka
:bowdown:
ciekawe jak ten Prochazka - w Rizin wyglądał na niezłego dzika, ale najlepsi goście z jakimi walczył to Nemkov i past prime King Mo który mu zafundował KO (obie te walki były na turnieju jednodniowym i Mo miał jakiegoś placka w pierwszej rundzie więc :dunno:)

Burns bardzo szybko wjeżdża na Usmana (2 tygodnie temu rozjebał Woodleya, a ta walka za miesiąc)

a no i okazało się że mityczna wyspa to Yas Island w Abu Dhabi
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

Ładna karta
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Cormier vs Miocic 3 też oficjalnie. Ciekawe czy ostatnia walka DC, czy jednak będzie chciał z kibicami się pożegnać i wróci jeszcze.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Powiedział ostatnio Arielowi, że po tej walce kończy i myślę, że faktycznie tak się stanie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: MMA panowie MMA

Post autor: befree »

Jak ktoś się nie zna na MMA kompletnie a chciałby sobie pooglądać coś dobrego i inspirującego to jakie walki polecacie? Najlepiej z kanałów na YouTube
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

UFC na kanale jutubowym spamuje Free Fightami od dłuższego czasu, masa fajnych pojedynków się tam przewija
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

befree pisze: 24 cze 2020, 2:19 Jak ktoś się nie zna na MMA kompletnie a chciałby sobie pooglądać coś dobrego i inspirującego to jakie walki polecacie? Najlepiej z kanałów na YouTube
Albo tak jak napisał instinct, albo na pw mogę coś podrzucić, tylko to już pewnie kwestia indywidualna co się komu podoba
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

możesz też zerknąć w ufc hall of fame fights, kilka kluczowych dla dyscypliny walk
poza tym polecam kanał na jutub: https://www.youtube.com/channel/UCbQ_WJ ... YHv6ywzyOA mają mnóstwo filmów na pewno można trochę się wkręcić w klimat
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: MMA panowie MMA

Post autor: befree »

Dzięki wielkie, właśnie jestem na tym kanale UFC i widziałem walkę Seana O'Malley :) Możecie śmiało podrzucać na PW albo tutaj, bardzo chętnie posprawdzam sobie. Do tej pory nie insteresowałem się tym sportem ale po zobaczeniu tej walki stwierdziłem, że chcę pooglądać więcej
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

walka wieczoru usman vs. burns nie odbędzie się, burns chory na covid :( covington i masvidal zgłosili swoją gotowość do wejścia na kartę, zobaczymy co się wydarzy
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

No i z newsów dotyczących MMA, to tata Khabiba, po bardzo długiej walce, zmarł z powodu powikłań po koronie. Bardzo przykra wiadomość, wielki gość był z niego.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

ciekawe jaki to będzie miało wpływ na długość kariery khabiba, obstawiam koniec po gaethjem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

Pewnie i walka będzie przesunięta z tegorocznej jesieni na przyszły rok.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

imo Khabib będzie walczył w tym roku, na chuj ma czekać :dunno: nic mu to nie zwróci - zawalczy honorówke dla ojca

ODPOWIEDZ