MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Gastelum czy Hermansson?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

imo Gastelum jest klase lepszy
ale różnica zasięgu może spowodować pewne problemy

zagrałem sobie taką taśme 4fun za 30zł
Spoiler
Obrazek
pewnie znów 1 walka nie wejdzie :)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2020, 22:57 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Poza gastelumem dalbym to samo, powodzonka
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Mi Dawson zamyka kuponik, pzdr
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

już wjebane
Johns 10 ciosów w walce a Montel nie ogarnął :lol:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Ja jebie ale benavidez dostał wpierdol. Szkoda chłopa ale trochę mu się należało za głupie gadanie. Czas rękawice odwiesic na kołek.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

kurde Gastelum fajna mordka, mógłby w końcu się wziąć w garść i zbić wagę do welterweight bo tam by namieszał. Nie że teraz dostał srogi wpierdol bo po prostu dał się złapać w tego heelhooka ale ogólnie to mógłby tego maćka z brzucha się pozbyć
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

z tym mackiem dał walkę roku z Adesanya o IC i ubił koncertowo chociażby Bispinga, nie w tym upatrywalbym problemów Gasteluma.

Figueiredo jaki występ, czapki z głów
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Chimaev ma walczyć na UFC 252 16 sierpnia, czyli 3x w ciągu miesiąca :bowdown:
Awatar użytkownika
Master
Posty: 296
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Master »

instinkt pisze: 28 lip 2020, 0:24 Chimaev ma walczyć na UFC 252 16 sierpnia, czyli 3x w ciągu miesiąca
Dziwie się, że ktoś te walki bierze. On jest w mega gazie, cały czas kręci na najwyższych obrotach, nie wiem kim będzie przeciwnik, ale ponownie stawiam na easy win dla Chimaeva.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

orientuje się ktoś co to za flaga, która pojawiła się za plecami shahbazyana przed walką? wydawało mi się, że ma po prostu ormiańskie korzenie, ale to flaga której nigdy wcześniej nie widziałem
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: MMA panowie MMA

Post autor: miku »

@ozzie4 ktos na reddicie odpowiedzial:
Nagorno-Karabakh (wg wiki polska nazwa: Górski Karabach), a seperatist region in Azerbaijan
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

ale wykolejony hypetrain, akurat myślałem, że z Brunsonem sobie poradzi na spokojnie ale Brunson też podszedł do walki inaczej niż zazwyczaj, mniej biegł przed siebie z zadartą do góry szczęką, miksował uderzenia ze sprowadzeniami i na młodziana wystarczyło
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

Obrazek

:bag:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

w przyszły weekend UFC 252, oglądam właśnie ItO Stipe vs DC 3 i nie ukrywam, jaram się w chuj. do tego O'Malley w co-mainie dostarczy na pewno, bardzo ciekawa gala się zapowiada.

jakie predykcje przed ostatnim odcinkiem trylogii? ja niestety przeczuwam DC dec, po tym jak Stipe zrobił mu schabowe z bebechów ostatnim razem teraz Cormier pójdzie bardziej w zapasy, a niestety widać było w 1r rewanżu, że jest w stanie Miociciem rzucać jak workiem ziemniaków, a potem na nim leżeć ile chce. ale oczywiście #teamStipe zawsze

swoją drogą ciekawe co Danka zrobi jak Cormier wygra i ogłosi emeryturę wakując pas, Stipe dostanie ts od razu i rewanż z Ngannou? chyba najbardziej rozsądna opcja, Blaydes wyrwał na łeb 2x od Francisa, więc nie ma tam czego szukać, Lewis nawet jakby wygrał z Blaydesem (bo chcą obaj teraz tej walki) to też nie przeskoczy Ngannou w kolejce, mimo że z nim wygrał (po najgorszej walce dekady). Miocicia raczej też nie przeskoczy mimo faktu, że łysy go ewidentnie nie lubi, no ale ni chuja nie widzę zestawienia o pas rewanżu Ngannou v. Lewis. jest zatem jedna alternatywa do Stipe v. Ngannou II...
Spoiler
JBJ :cool:
a jak już jesteśmy przy HW - Cyril Gane. polecam zawiesić oko na tym koleżce, myślę, że grubo namiesza w ciężkiej, a we wrześniu na UFC 253 ma zestawioną walkę z Abdurakhimovem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

nie widzę innej możliwości niż kolejną walkę o pas dostanie Ngannou, a przy scenariuszu, który przedstawiłeś nie ma innej opcji niż rewanż Stipe vs. Ngannou
maxholloway
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: maxholloway »

Miocic przez KO
O'Malley przez KO
Rozenstruik przez KO
Dvalishvili przez decyzję :confused:

Dodano po 48 sekundach:
ozzie4 pisze: 10 sie 2020, 11:43 nie widzę innej możliwości niż kolejną walkę o pas dostanie Ngannou, a przy scenariuszu, który przedstawiłeś nie ma innej opcji niż rewanż Stipe vs. Ngannou
Ta tylko ciekawe jak szybko wróci Stipe, najlepiej jakby wygrał w 1 rundzie to Francis nie będzie musiał długo czekać na rewanż.

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
Ja myślę, że Cormier idąc w zapasy zmęczy się jeszcze szybciej, bo przecież Stipe na pewno nie będzie łatwy do obalania a zapasy generalnie zużywają sporo sił. Miocic go zajedzie tempem i atakowaniem korpusu i znokautuje koło 3-4 rundy.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

jeżeli Cormier nie będzie tak głupi jak w poprzedniej walce, w sensie nie podpali się chcąc przypieczętować dominacje nokautem to przecież robi to EZ
tylko to go zgubiło :dunno: wystarczyło zamiast na wymianę pójść w kontrolę w 4-5 rundzie
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

jeżeli Cormier nie będzie tak głupi jak w poprzedniej walce
jakby baba miała penis to by była gościem, stawiam na Miocicia, chociaż z tego co patrzę na kursy to dają 50-50, nie jaram się specjalnie mocno ale na pewno mma-core będzie grane jutro rano ;)
btw jakoś słabo promowana jest ta walka cnie, mam wrażenie że większość maineventów z tego roku przewijała mi się cały czas na mediach społecznościowych, a tutaj cisza. Myślałem wgl że ta walka to kwestia jeszcze kilka tygodni czy nawet miesięcy, a to wczoraj mi się na fejsie video z ważenia wyświetliło
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć tej taktyki
tym bardziej że walka była w tak małej klatce :dunno:
rozumiem że Miocic to nie leszcz który da się łatwo zdominować zapaśniczo, no ale kurwa jedna próba na walke to troche mało :dunno:

ogólnie walka była dużo gorsza niż ta poprzednia, nie da się nie zauważyć że obaj mieli dużo mniej paliwa

a co do tych paluchów w oczy to powinien być jakiś kurwa VAR wprowadzony do MMA
bo za to co dał Miocic na końcu 3 rundy powinien być odebrany punkt
z drugiej strony lekka karma dla DC, czyż nie?
ODPOWIEDZ