Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Dla mnie nie musiałby tlumaczyć, mógłby pośmieszkować nic nie tłumacząc i ludzie tez by zapomnieli, a tak to dla mnie pospinany ciagle i sie nie dziwie, że ludzie to podchwycili
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

No nic nie powiedział ciekawego, ale wyświetlenia się będą zgadzać. Coraz mniej ludzi to ogląda ostatnio to nagle Borek dostał zgodę od sponsora na udział w tym [xd], dali clickbait 'Mateusz wyjaśnia' i od razu tłumy na lajwie.
Stanowskiego można nie lubić i się z nim nie zgadzać w wielu sprawach, ale on w tym kanale sportowym jedyny robi robotę i kuma o co chodzi, pewnie on stoi za tym pomysłem na program na dziś.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Rossi »

Jezu ten Boras, naprawdę straszliwie napięty
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

crbn pisze: 23 lip 2020, 23:04 A ile razy Borek mówiło tym temacie? Ani razu tego nie wytłumaczył.
ale dlaczego ma się Tobie albo innemu typowi z internetu tłumaczyć z tego xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: michajlow »

Bez kitu, było przez chwilę śmiesznie i starczy. Mógł powiedzieć, że ma zajebiste życie i pierdoli wszystkich innych ( poza TVP ofc) i otworzyć szampana
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Borek uważał się za boga całe życie i moralizował innych (dalej to robi), trochę ludzkiego cierpienia mu nie zaszkodzi
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: crbn »

FLoo pisze: 24 lip 2020, 9:28
crbn pisze: 23 lip 2020, 23:04 A ile razy Borek mówiło tym temacie? Ani razu tego nie wytłumaczył.
ale dlaczego ma się Tobie albo innemu typowi z internetu tłumaczyć z tego xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ależ nikt mu nie każe. Tylko niech nie mówi, że on jest mocny psychicznie, nie boi się hejtu i niech nie robi hejtparku z telefonami, który nazywa "wyjaśnianie mitów i kitów". Program polega na tym, że ludzie dzwonią, zadają pytania. Przez 1,5h ludzie liżą mu dupę, typ odpowiada po 15 minut na pytania, na które mógłby odpowiedzieć w trzy minuty, dostaje jedno niewygodne pytanie i się spłakuje. Nigdy tej "afery" nie wyjaśnił, widać, że mu to sprawia problem, wiec internauci jeszcze bardziej będą naciskać. Wczoraj mógł na spokojnie i dla śmiechu coś opowiedzieć, spiął się jeszcze bardziej, więc niech nie oczekuje, że ludzie w internecie go będą po pleckach klepać.
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ksiazenieporzadek »

przecież mógł powiedzieć cos w stylu "no był tam kutas i co chuj ci do tego lamusie" i wyśmiac dzwoniącego, każdy by dawno zapomniał

a typ jeszcze bardziej się spina, no to internet tak reaguje

popatrzmy na usera @cloud - kiedyś spinał się o oznaczenia i był moment jak każdy oznaczał go wszędzie dla beki, chłopak wyluzował ostatnio i już nie ma tych oznak, bo ludzie widzą, że nie ma z tego beki bo to nie wkurwia xD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: cloud »

dzięki michał za te miłe słowa i w pełni się zgadzam, pozdro dla ciebie ziomalu kochany @ksiazenieporzadek


oczywiście wielka beka z osranego Borka w trakcie wczorajszego Hejt Parku, spodziewałem się, że trochę utrze nosa mi i całej bandzie twitterowych śmieszków (piętnastoletnich warto zaznaczyć xd), ale no niestety nie pykło
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Amadi
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:16

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Amadi »

Coś tam miał wyjaśnić, a tylko się bardziej pogrążył. Pan Mateusz "El Dupa" Borek na słowo "Tajlandia" gotuje się tak, że aż bluzę zdjął. XD
FerrisBueller
Posty: 107
Rejestracja: 09 lut 2020, 16:41

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FerrisBueller »

Lubiłem Borka jak komentatora i dziennikarza Polsatu, tej aferki nie śledziłem i dowiedziałem się w sumie dopiero niedawno ocb, ale Mati zawsze wydawał mi się luzakiem, więc wydaję mi się, że jakby odpowiedział temu ziomkowi w stylu "słuchajcie panowie, nie będę po raz setny wypowiadał się na temat jakiegoś zdjęcia z telefonu, bo chuja na nim widać, więc o czym tu gadać" - piękna gra słów, dziękuje do widzenia, a tak pewnie dalej będzie miał netbeefy.
ARTIST...
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pigment »

Nie oglądałem i jak widzę nic nie straciłem ...a było jakieś pytanie o Pionki? Borek tam ze nie zabłysnął a największa beka jak ostatnio pruł się w ring etoto żeby nie legitymizować jakiś anonimów z neta -Ajtuja a tymczasem kilka dni przed gala ...

https://twitter.com/Serhijslabobije/sta ... 2237324290

:dunno:
ksiazenieporzadek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ksiazenieporzadek »

no było, jakiś typ popierdolił aferę końską z tajską i koniec końców nie było wiadomo o co chodzi xd
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

ale historia o el dupie była wyjątkowa
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

Zaczynamy igrzyska

Największa pizda na forum:

Mider
MalinowyJogurt

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: MalinowyJogurt »

E tam Mati się cieszy, matka Stanowskiego jak na swój wiek - klasa sama w sobie, zwykłe ugryzienie medalu, a że we dwójke? Znają się to bez żadnych podtekstów sobie fotke strzelili. Jak z tajskiej afery sam się zaśmieje, tak tutaj prowokacja przez Bogusia zupełnie niepotrzebna, znaleźli sobie kozła ofiarnego.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Niech wypierdala lesny cwel
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1532
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

Ale hp z bartoszkiem zajebisty moim zdaniem :)
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
ODPOWIEDZ