Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Wczoraj ta typiara zapytała jakiegoś trenera żużla czy zna składy z meczu Atlas Wrocław z Kaiserslautern z 1997 r i czy wg niego ten mecz był czysty
:D

Robią krzywdę dziewczynie, bo ona nie zna się na sporcie a dają ją do tych program żeby przyciągnąć stulejarzy na czat.
A prawda to, że Szpakowski odpalony z misji futbol, bo onet go nie chciał i tylko dlatego zgodził się dalej na ten format? Jeśli tak to ładnie borek and smoku się zachowali, jebać kolegę byle program był.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

tak myślałem, że odjebali Szpaka. :/ niepopularna opinia, ale lubiłem jego udział w tym programie, gdyż Misję Futbol traktuję prześmiewczo, a wstawki o Bayernie Juupa Heynckesa od zawsze robiły mi dzień. nieźle matiborek, nieźle
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

No nie wiem czy robią krzywdę, przeciez nikt jej się nie kazał zgadzać. Oni wyczuli hajs stulejarzy w najpopularniejszym programie (kurwa czaicie, hejt park najpopularniejszy po 4 miesiącach kanału :lol: ), a ona się kompromituje. Ofc oglądam jakieś urywki jak mi ktoś podrzuci, może coś tam mylę. No a jeśli ze Szpakiem prawda, że go wyjebali bo Onet go nie chciał to nawet bym się nie zdziwił po ostatnich ruchach

I jak prychłem z tytułu i miniaturki quizu co będzie dzisiaj :lol: Chociaż w tym skrócie co był w lidze minus to Piela wyglądał jakby w nocha zajebał, zobaczymy co to będzie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Szpaka nie ma, bo Bajern i reprezentacja nie grają, to co będzie o Premier League albo La Liga mówił, jak on tego nie ogląda. Wróci Liga Mistrzów i Lewandowski to może Szpaku się pojawi.

A tak serio to mam nadzieję, że pożegnali się z nim na stałe.

Co do tej Moniki, to wyobrażam sobie jaki hejt by się wylał, gdyby to jakiś młody typek prowadził te hejtparki tak jak ona. Żużel to tam chuj, ona nawet o piłce nożnej ma słabe pojęcie, interesuje się tylko Cristiano Ronaldo. No ale to kobieta, to nawet jak ktoś ją zacznie krytykować to zaraz przyleci stado spermiarzy, żeby ją bronić.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Z tym Hejt Parkiem też dobre, to miał być format zastępczy na czas gdy nie ma meczów, piłka wróciła a nadal mają tego po cztery w tygodniu, bo głównie to się ogląda :D
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Krynew »

Nie do końca, to miał być stały format Stanowskiego, raz w tygodniu. Z racji pandemii zrobili tego więcej, a że okazało się, że to najbardziej oglądany format to wjebali się we współprace z browarem i muszą je teraz robić 3 razy w tygodniu.

Edit jak komuś się nudzi to wleciał wywiad Najman x Borek:

Kocham, pozdrawiam
ksiazenieporzadek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ksiazenieporzadek »

gambler pisze: 22 lip 2020, 17:44 Borek na pewno będzie odpalony dobrze dawał
chuja będzie dawał, moderowane telefony i tylko na wygodne pytania coś popierdoli

psycha sitting
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: boixos »

ale jakich on sie niby pytań boi? połowa tego to pierdolenie wykopu o kopycie i azjatkach, wbiłem na tag #kanalsportowy i tam obsesja jak to Borek przegrał z internetem bo nie chce gadać o jakiś fotkach co udostępnił, do tego jakieś wpisy, że Borek pijany bije żonę
nie ma konkretnych pytań, tylko internetowe pierdolenie

a Szpaka dobrze, że pogonili, nawet jeśli na chwilę
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

No tyle, że jak zabrania Polowi czytać nick prowadzącego donatora o nicku Azjatki Borka (i inne takie) to ewidentnie to go boli. Za każdym wspomnieniem o tym już spruty w chuj. To nie jest tak, że hehe nie no nie bedziemy o tym gadac, tylko Borek już wkurwiony i wygląda jakby z hejt parku odszedł bo sie boi telefonów o tym
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gambler »

ksiazenieporzadek pisze: 22 lip 2020, 19:41
gambler pisze: 22 lip 2020, 17:44 Borek na pewno będzie odpalony dobrze dawał
chuja będzie dawał, moderowane telefony i tylko na wygodne pytania coś popierdoli

psycha sitting
:lol: :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: boixos »

Piters pisze: 22 lip 2020, 20:05 No tyle, że jak zabrania Polowi czytać nick prowadzącego donatora o nicku Azjatki Borka (i inne takie) to ewidentnie to go boli. Za każdym wspomnieniem o tym już spruty w chuj. To nie jest tak, że hehe nie no nie bedziemy o tym gadac, tylko Borek już wkurwiony i wygląda jakby z hejt parku odszedł bo sie boi telefonów o tym
oglądałem tamto i normalnie Pol przeczytał ten nick, tylko nie kumam takiego ciśnięcia żeby Borek się tłumaczył z tego, a nawet jak coś powie to dla internetu to będzie za mało
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Zabiera się za ocenianie innych, niech oceni siebie. Do tego promuje jakichś przygłupich bokserów.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: KejMart »

Raczej beka z tego ze zawsze mówił ze presję to może mieć pielęgniarka a nie piłkarz zarabiający kilka tys tygodniowo. ( co było głupie od zawsze) A teraz sam czuję presję by się tłumaczyć i psycha siada bo jeden koleś zadzwonił do HP jak był Najman.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: oyche »

najman vs borek ogladalem na lekkiej kurwie i zasnalem w polowie, ale warto, borek fajny gosc
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Moltisanti »

Jezu ten Mati niby taki fajny koleś na pierwszy rzut oka ale typ brzmi jak potężny bajkopisarz. ZAWSZE UWAŻAŁEM ŻE... Chuja żeś uważał, dali ci do komentowania piłeczkę to to robiłeś, musiałeś robić kawę to to robiłeś, ale nie, Mati to robił bo zawsze uważał że coś tam
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

ruszył hejtpark z borkiem jakby kogoś
trójkąt bermudzki wola mokotów
ksiazenieporzadek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ksiazenieporzadek »

potężne wyjaśnianie mitów i kitów

żenada hejtpark
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

W ogole ile można wałkować temat zdjęcia kutasa. Nie wiem kto gorszy ten kto dzwoni czy ten który szuka nadal sensacji.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: crbn »

A ile razy Borek mówiło tym temacie? Ani razu tego nie wytłumaczył.
Obrazek
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gogi »

fatalnie wypadł prosty chłopak z Dębicy w dzisiejszym programie
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
ODPOWIEDZ