Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

idzie idzie Podbeskidzie

od przyszłego sezonu 5 zmian, w końcu poszli po rozum do głowy
ehh chodzi jednak tylko o LM i LE xD
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

Nie potrafię sobie przypomnieć aż tak przewrotnej ligi, mija 12 dni od tej wiadomości
FruitOffTheWall pisze: 04 lip 2020, 13:28 boje sie jak np wejdzie takie jastrzebie
i cyk
Spoiler
Obrazek
mówiłem że nie masz się co martwić + w kolejce mecze z Miedzą i Niecieczą :lol:

Niestety przygodę z naszą ligą kończy Brożek
Paweł Brożek odwiesza buty na kołek. Obecny sezon jest jego ostatnim w karierze, o czym poinformował w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

Stal Mielec po 24 latach w Ekstraklasie, dłuższą przerwę miały tylko Warta i Polonia (40+).

Trzeci pewnie wejdzie Radomiak, może Miedź
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

jak Radomiak wejdzie to ma niby grać na naszym stadionie :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

"Jak Radomiak wejdzie to ma niby grać marzy im się granie na naszym stadionie"

W Radomiaku odpierdala się całkiem dobry kabaret. Tak jak napisałeś, we wniosku jako stadion zastępczy podali warszawski, po czym komisja przyznająca licencje zażądała wyjaśnienia skąd wezmą 300k polskich nowych
Spoiler
za każdy rozegrany mecz, bo podobno taka jest wycena :lol:
Kolejny psikus jest taki, że jeśli nie awansują to i tak nie grają u siebie, tylko w Puławach xd
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4481
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: kr0pka »

"Kibice" Jastrzębia wnieśliby powiew "świeżości" do Ekstraklasy :lol: , szkoda.
nic na potem
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

w Lech gituwka
-> z klubu odchodzi Dariusz Skrzypczak - asystent Żurawia, dobry duch zespołu, chyba kluczowa postać dla młodzianów, wchodzących do pierwszego zespołu, a do tego człowiek z bogata historia w Lechu (zapewne niekoniecznie zwolniony, bo Lech wziął sobie antycovidowe hajsy, a to trochę ogranicza pole manewru), a Smyka na weszło wspomina, ze jednym z problemów Skrzypczaka było to, ze jego praca była pozytywnie odbierana przez innych ludzi X D
-> większość działu medialnego odchodzi z klubu (zapewne niekoniecznie zwolniona, bo Lech wziął sobie antycovidowe hajsy, a to trochę ogranicza pole manewru)
-> pozegnali się też z typem od murawy, podobno dlatego, ze zbyt często coś mu nie pasowało
-> a raptem chwilkę temu Lech żebrał o pieniądze od kibiców w akcji #wGóręSerca
-> Klimczak nie ma pojęcia o tym, jak długi kontrakt ma Pedro Tiba, najważniejsza postać zespołu, przypomnę. chuj wie, co ten pierdolony gargamel robi w klubie poza strzelaniem sobie w stopę każdą możliwą publiczną wypowiedzia

a co tam u was
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

Czekanko na Turgemana i Cebulę
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4481
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: kr0pka »

Azoty mają dość minimalizmu i wycofują się ze sponsorowania Pogoni Szczecin.

https://radioszczecin.pl/1,409305,grupa ... 1sRj6AqzSI
nic na potem
Awatar użytkownika
Ybnaldo
Posty: 68
Rejestracja: 13 maja 2020, 10:53

Re: Ekstraklasa

Post autor: Ybnaldo »

Gdyby nie covid to Turgeman po rozkraczeniu się po półtorej meczu rundy rewanżowej, nie wróciłby na boiska i nie strzeliły dodatkowych 5 czy 6 goli i skończyłby sezon z jednym. (Wisła 3:0 Jaga) Pół roku pobytu w klubie - dwie poważne kontuzje. Piłkarsko kozak, ale szklany. I drogi.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: kocur »


Lech leci dalej :bag:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

W Legii też grubo lecą, dyrektor gada że jeszcze przed el LM się wzmocnią a przewijają się nazwiska Cebuli i Chrapka XD Ja wiem, że Cholewiak jako tako wypalił, no ale to i tak Kucharczyk bis, ale no Chrapkiem Ligę Mistrzów atakować :D
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Pogoń Szczecin S.A. została bardzo zaskoczona tego typu decyzją
Hahahahaahahahahaaha(ha). Czego Prezes się spodziewał? Od dobrych kilku miesięcy każdy wiedział, że jak nie będzie TOP3 to Azoty uciekną, bo ile można być wiecznym średniakiem. Oni chcieli mieć swoje logo w Europie, a tymczasem w Europie o Pogoni to słyszeli co najwyżej w Berlinie jak był mocny wyjazd na Union, w Rostocku bo Hansa masowo klei vlepki w Szczecinie i Pogoń tam tak samo, w Budapeszcie bo była zgoda z Ujpestem i w Reykjaviku bo odpadliśmy z nimi w Pucharze UEFA ~20 lat temu.

Dodatkowo od 2012 roku odkąd ponownie po odbudowie z IV ligi zagraliśmy w ekstraklasie nie zajęliśmy miejsca wyższego niż 6, z obecnego składu ekstraklasy tylko beniaminkowie minionego sezonu + Arka nie zajęły w ciągu 8 lat wyższego miejsca, ale Arka ma puchar. Wyżej od nas kończyła Korona, Górnik, Zagłębie, Ruch(!) a on się dziwi, że Azoty mają dość tego co tutaj się dzieje. Wyprzedaż kluczowych zawodników, kasa ładowana w prywatny folwark w Kołbaskowie zamiast na transfery, mydlenie oczu najlepszą akademią w Polsce.

http://pogonsportnet.pl/news/oswiadczen ... rupa-azoty

Ps ciekawe czy wpływ na to, że komunikat o końcu współpracy zapadł dopiero teraz ma to, że Prezes wolał na vipach zajmować się Sławomirem Nitrasem niż rozmawiać z ludźmi z Azotów na loży.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

A nic u nas. Mam nadzieję, że Legia leci w chuja z Kapustką i nie ma żadnych rozmów na jego temat. I mam nadzieję, że Loczek wyczaruje hajs i Alibec przyleci do Warszawy. Wypierdoli Wieteskę, wrzuci Mosóra do jedyneczki i pięknie.

Te, ale Cebula zdementowany, a Chrapek to z pizdy wyssana plotka





XD
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

przecież ten Cebula i Chrapek to wymysły przeglądu i jakichś fantastów z twittera, bez przesady. z prawdopodobnych rzeczy jest Felix (tam podobno są zaawansowane rozmowy, ja osobiście nie jestem fanem), skrzydłowy Martin Zwiebel z Kiel i zdaje się Dmytro Riznyk z Worskli na bramkę (poszła oficjalna oferta na pół bańki euro, ale chcą więcej), a na resztę trzeba czekać przynajmniej do końca przyszłego tygodnia, tak jak zapowiedział RK.

@up
Obrazek :rotfl:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Nie no, z bramkarzem to przed chwilą się Kucharski wypowiedział, że: "- Mamy Cezarego Misztę, który ma duże umiejętności, jednak w tym momencie celem jest pozyskanie doświadczonego i gotowego bramkarza. W szerokim gronie nazwisk znajduje się Václav Hladký - dodał." Więc pewnie kurwa Vacek, a za rok Miszta będzie. Miał być już w tym sezonie, ale przez jebanego wirusa nie ograł się wystarczająco w Radomiaku. Gość podobno jest takim kotem, że szybko wyleci z kraju.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

W przyszłym sezonie 30 kolejek. Start 22/23. sierpnia, koniec 16. maja, będzie możliwość 5 zmian.

nie pamiętam czy już wcześniej pisałem, ale I runda pucharu tydzień przed ligą, oby Legię dali na czwartek chociaż, bo mecz el. LM już w następnym tygodniu. El. LE zaczynają się później. Mogli dać później ten puchar, ale z drugiej strony w końcu będą grali w weekend zamiast środy o 12:00 dla chuj wie kogo.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Cuba L1br3
Posty: 761
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:55

Re: Ekstraklasa

Post autor: Cuba L1br3 »

Szkoda Pana Skrzypczaka, życzę powodzenia w znalezieniu klubu, bo niby chce być pierwszym trenerem i to jeszcze rozumiem, tylko że w sytuacji gdyby już był z kimś dogadany, a nie najpierw odejście, potem poszukiwania. Akcja z drugim asystentem pewnie pokłosiem odejścia tego pierwszego. Jeszcze jak puszczą Jóźwiaka za 5 mln, co wyczytałem dziś w głosie wielkopolski chyba, to beka, bo typ jest warty więcej
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Ekstraklasa

Post autor: sZp »

Chrapek do Turcji, juz od dawna ma zaklepane podobno
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ekstraklasa

Post autor: Groszek »

Kurwa to pswiadczenie Pogoni XDDD oni są tam niedojebani czy ocb? Niech jeszcze trener sierdoli to wgl będzie fajnie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ