Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

ksiazenieporzadek

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ksiazenieporzadek »

Engel uważa, że każdy z polskich trenerów, który pracuje w tej chwili na poziomie Ekstraklasy spokojnie dałby sobie radę z tym wyzwaniem. Dopytywany przez Beatę Lubecką o to, którego Polaka widziałby w tym miejscu, były piłkarz i trener odpowiada przewrotnie: - A czy ktokolwiek spodziewał się, że Brzęczek, który pracował tylko w polskich klubach i to z dołu tabeli, tak dobrze sobie poradzi i wprowadzi reprezentację do Mistrzostw Europy?. Jerzy Engel ocenia, że takich trenerów, jak Jerzy Brzęczek mamy co najmniej 10 w Polsce. - Jacek Magiera czy Maciek Stolarczyk – to świetni trenerzy i każdy z nich najprawdopodobniej dałby sobie radę z reprezentacją – mówi ekspert. Zaznacza, że obojętnie kogo byśmy ściągnęli, to nikt nie daje 100 proc. gwarancji, że ten zespół zrobi krok do przodu.
:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

Engel i jego futbol na tak są odklejeni od rzeczywistości od dawna
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mlodyperkez »

boniek oddaje kolejne strzaly, niech ktos poda tlen borkowi
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

Spoiler
tak apropo borka to tutaj nieźle zapierdolił, nawet nie wiem od czego zacząć rozbrajanie tej petardy
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kon rafal »

Ależ piękna jest droga tych wszystkich dziennikarzy sportowych w naszym kraju. Obrośnięci w piórka po propsach od przygłupów, takich jak Ci, co śpiewali kanał sportowy w sylwestrową noc, szybko zostają sprowadzeni na ziemię przez takie gwiazdy Twittera jak deaf, czy rączka. Jedynymi spoko mordeczkami, którzy mogą mieć spokojną głowę o podobne akcje są Ćwiąkała, Święcicki i Wilkowicz, bo są właśnie spoko mordeczkami, a nie jebanymi atencjuszami.




Wielkie 5 dla nich

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mario995 »

Podbijam! :D
To mnie wkurza u współczesnych sportowych speców, za dużo mediów, twitterów i lajków, za mało normalnego, dobrego dziennikarstwa :D
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SLAFF »

Ćwiąki mój ulubiony piłkarski jutuber, merytorycznie rozpierdala kanał sportowy, choć nie jest to zbyt wielkie wyzwanie.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

Kibic pisze: 21 sty 2021, 19:44
crbn pisze: 21 sty 2021, 18:12 Panowie, też czekacie na jutrzejszy dzień?? Chyba wreszcie poznamy nazwisko nowego selekcjonera.
Spoiler
xDDDDD śmiechłem od razu z tego jak na żywo oglądałem. Mało czasu na poukładanie tej kadry, od tak by przecież nie wywalił sobie Jurka i dopiero zaczął szukać, a ten Dzbanowski - Nieeee, ja z Bońkiem gadałem xD Kolejny raz potwierdza mnie w przekonaniu, że serio to jest lipny dziennikarz sportowy. Bazuje jedynie na tym, że potrafi odnaleźć się w internecie, przykręcić bekę, zwrócić uwagę i tyle. Co do jakiś większych możliwości, znajomości, to chuj do szczania xD Kogo on tam zna? Hadaja? :rotfl: Hadaj co tak interesującą książkę napisał, gdzie wszystko było na zasadzie - Wiem, ale nie mogę powiedzieć, ale była taka sytuacja, hehe, piłkarz - ruchando, no to tyle. Takie pierdoły to i ja mogę wymyślać.
No stano ma wyczucie komu się podlizac, gdzie się zakręcić itd ale generalnie syndrom przydupasa-atencjusza. On serii myśli że boniek czy lesnodorski to jego koledzy, tymczasem wysraliby się na niego, kiedy im tylko Excel doradzi. Generalnie w pl środowisku piłkarskim życie zawodowe mocno się przenika z prywatnym, a że w biznesie jest z definicji pełno fałszu, to pewnie łatwo korby dostać
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

gogi pisze: 21 sty 2021, 15:13ta operacja oka tłumaczy dlaczego dopiero teraz Zbyszek zobaczył jaką chujnię gra repentacja wujka Jurka


czy te słowa które wypowiada pan Stanowski od 6:19 to przypadek? wątpię...
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1465
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: rozklad_gaussa »

stanowski jaki nick na slizgawce
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

przeciez jemu eldo zalozyl tu konto, znikad sie nie wziely te rozkminki tekstow ostrego u niego na profilu
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MalinowyJogurt »

Niestety dementuje, ten tekst zanim wszedł na forum to akurat był na tagu #mecz na wykopie i po 2 minutach pojawił się na forumku :(
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: RW0 »

Beka, stanowisko na wykopie i na ślizgawce
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

SLAFF pisze: 22 sty 2021, 19:58 Ćwiąki mój ulubiony piłkarski jutuber, merytorycznie rozpierdala kanał sportowy, choć nie jest to zbyt wielkie wyzwanie.


Jego materiał nt. Pana Trenera Sousy, warto sprawdzić.
ksiazenieporzadek

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ksiazenieporzadek »

MalinowyJogurt pisze: 23 sty 2021, 13:33 Niestety dementuje, ten tekst zanim wszedł na forum to akurat był na tagu #mecz na wykopie i po 2 minutach pojawił się na forumku :(
kolejne potwierdzenie (hehe, jongmen), że @gogi to wykopek z krwi i kości
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: cloud »

MalinowyJogurt pisze: 23 sty 2021, 13:33 Niestety dementuje, ten tekst zanim wszedł na forum to akurat był na tagu #mecz na wykopie i po 2 minutach pojawił się na forumku
na twitterze również to się pojawiło
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

W trakcie streamu na KSie ludzie to pisali na czacie
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

zepsuliście mi poczucie wyjątkowości, ech
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10151
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Zgadnijcie kto jest menadżerem Paulo Sousy, nowego selekcjonera. Koleś jest niesamowicie skuteczny, ciekawe kogo jeszcze poza Sa Pinto i Sousy ma w stajni :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Przecież od jego instagrama się zaczęło i dlatego ludzie doszli, że Sousa będzie trenował kadrę. Trochę jesteś do tyłu kolego.
ODPOWIEDZ