NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: NBA

Post autor: Sialala »

:lol:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Spoiler
Obrazek
Tak to wygląda na dzisiaj w ESPN, a jak u Was? U mnie na ten moment 1. Embiid 2. LeBron 3. Jokic, ale jednak głównym faworytem w skali sezonu pozostaje James, bo aż nie chce mi się wierzyć w zdrowego Joela do końca rozgrywek i raczej ciężko mu będzie utrzymać tę kosmiczną efektywność.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

jojo, kd, joker
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

jaylen brown, lebron, embiid, jokić

aczkolwiek trudno tu zapominać o Durancie np, bo ja jestem pod wrażeniem tego powrotu i ogólnie spodziewałem się gorszego performensu, zwłaszcza pamiętając o przyjaźni z płaskoziemcem.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

biorąc pod uwagę jak potrafią się ułożyć głosowania na MVP, jak myślicie

czy w momencie w którym Utah Jazz będzie miała najlepszy bilans w lidze, taki że no druga najlepsza drużyna będzie jakieś 3+ gb
czy Donovan Mitchell w takiej sytuacji będzie się liczył w wyścigu po najlepszego gracza sezonu?

no jeśli chodzi o mnie to raczej nie, bo Utah to raczej team effort niż jakieś cudowne mecze Donovana, ale tak jak napisałem na wstępie - w ameryczce wszystko jest możliwe
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Joel, Kawhi, Lebron
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 299
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: NBA

Post autor: rbj »

Dla mnie ktoś z trójki S.Curry, Lebron, K. Leonard, ale serduchem raczej za Stephem
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

nie wydaje mi się, bo Mitchell nie jest jeszcze nawet najważniejszym (najlepszym może i jest) graczem swojego zespołu, Gobert ma o wiele większy impact na grę Utah, która kojarzona jest raczej z elitarną defensywką, zobacz sobie też jak Donovan jest nisko w kategorii Win Shares, na którą rozmiłowani w statach Amerykanie uwielbiają patrzeć przy wyborze MVP

na tę chwilę wybór jest megaciekawy, bo można wyróżnić Embiida za progres Philly, Jokicia za przejebany sezon (tym bardziej jeśli Denver będzie szło w górę, a on utrzyma formę) LeBrona za całokształt albo Stepha za przypominanie siebie samego z 2016, równie dobrze może jednak być kolejny delikatnie mówiąc kontrowersyjny MVP typu Giannis (ani na moment nie zaliczyłbym gościa do pięciu najlepszych zawodników tej ligi, choć to oczywiście tylko moje zdanie) albo kompletnie idiotyczny czyli Westbrook 2017, który w sumie powinien się liczyć w tej walce i w tym roku, bo znowu ma szansę na triple-double za cały sezon
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no na westbrooka to już nikt nigdy się nie nabierze, jest rakiem najwiekszym
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Przecież już po HOU była taka gadka

Ba, po duecie z PG też była

To nie jest cancer w stylu jakiegoś Beasleya, który rozpierdoli ci szatnie PLUS na parkiecie daje 6pts/4rbs, on już na zawsze będzie miał łatkę all-stara, mistrza olimpijskiego zbijającego piątki z LeBronem i gościa robiącego TRIPLE DOUBLE PODKREŚLAM ZOBACZ ILE PUNKTÓW. A że nigdy nie da walki o realne cele? Chuj tam, nie każdy w tej lidze w ogóle o to walczy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

pamiętam, że na starym ślizgu jeden nieuleczalnie chory user (nie pamiętam niestety namiarów) przekonywał, że russell już wkrótce zamknie wszystkim japy i zdobędzie swojego mistrza, na co poszła piękna riposta, że za pięć lat jako roles wchodzący z ławki na piętnaście minut i ja to samo myślę o westbrooku

jego wymiana na CP3 pogrzebała projekt Houston Moreya, nic dziwnego, że typ się wyjebał z organizacji po takim transferze, zresztą w ogóle w jakim miejscu jest teraz Washington, a w jakim Phoenix
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

nie no jasne, są gorsi w tej lidze koszykarze którzy robią chujnie w zespole
tylko z westbrookiem jest taka różjica imo że drużyny które go biorą liczą na to że pomoże im walczyć o te najwyższe pozycje, bo wiadomo że nie o mistrza, no a wiz przecież nawet do PO się nie zalapia
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

liczę też na to, że historia właściwie oceni Sama Presti i zapamiętamy typa nie tylko z tego, że wymieniłby własną babcię za pick w pierwszej rundzie draftu 2024, ale też że mając w składzie Duranta, Hardena i Westbrooka dopuścił do utraty pierwszych dwóch i został z Russellem lol
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Ja tam zapamiętam go przede wszystkim z tego, że na takim rynku jak jebane Oklahoma City w stanie Oklahoma rok w rok tworzy drużynę, która zawsze jest gdzieś i ma określone cele, które skrupulatnie wypełnia (a nie jak NYK czy SAC od wielu lat nigdzie, między tankowaniem, a walką o 35 zwycięstw). Jedyna wątpliwość to poskąpienie tych kilku milionów na Hardena, ale brakowałoby piłki dla całej trójki, gdyby James miał wejść w większą rolę. Poza tym bez niego i tak powinni zrobić finały w 2016 roku i tylko obsranie się w decydujących momentach dwójki liderów sprawiło, że nie dostali możliwości rewanżu na LeBronie. TOP5 najmniejszych rynków w lidze, a w ostatniej dekadzie jak dla mnie to TOP10 organizacja, która albo robi wyniki ponad stan (16-17, 19-20) albo gra swoje, dodatkowo ogrywając chłopaków z potencjałem spoza loterii, którzy stają się zawodnikami w tej lidze. Przypominam, że z 30 drużyn w finale spotykają się tylko 2 i jeśli w ciągu ostatniej dekady nie grałeś w jednym teamie z LeBronem, to tak naprawdę zostawał ci bój w tej drugiej konferencji o jedno miejsce.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »



ten prawie zawsze czerwony westbrook xd
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ale by siadł taki duecik Westbrook/Drummond :oops:

jest na to okazja, bo leci buyout z Cavs
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

o kurwa jako gwizdek dla nets
Spoiler
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »



Za kontuzjowanego Davisa brałbym Bookera jako zastępstwo.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

caly all star weekend bedzie odjebany w 1 nocke, dunk contest jako half-time show, 3pt i shits challenge przed meczem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ