NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Brakuje tylko PG mówiącego o bad shot
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

Booker przed tym rzutem na bank krzyknął: KOBE
w ogóle Phoenix bardzo miła niespodzianka jak narazie, fajnie sie ich ogląda, w koncu widac potencjal i pomysł na budowanie druzyny
e: A Jarren Jackson Jr odpada do końca sezonu, pęknięta łąkotka.. czyżby memphis out z playoffowej 8?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

MPJ się rozkręca, oby tylko się nie połamał znów zaraz

Bol Bol + MPJ + Jokic
czekam na to :D
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6791
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: NBA

Post autor: jAg »

T. J. Warren co za liczby ostatnio wykręca. Ciekawe jak długo utrzyma taką skuteczność.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

MPJ kocur straszny, w Denver chyba trochę zapachniało młodym Melo ostatnio
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »



Silent Majority wreszcie przemówiło
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Powinni zbanować tak samo jak po akcji jakiegoś dziennikarza co zamówił se na oficjalnej stronie customa z bodajże 'STAND WITH HK' czy coś takiego i oczywiście NBA osrało porty i zabroniło haseł związanych z Chinami

Dodano po 1 godzinie 30 minutach 12 sekundach:
Luka jaką linijkę dziś zapierdolił

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: NBA

Post autor: jabolsdz »

Chciałem tylko ukłony dla Luki zostawić
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

o, to ciekawe - podobno prawdopodobny jest scenariusz, że następny sezon zacznie się... 28 stycznia, żeby kibice mogli wchodzić na mecze :dunno:
trójkąt bermudzki wola mokotów
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: NBA

Post autor: ozzie4 »

temat jest powszechnie znany, ale to w jaki sposób kontroluje wydarzenia na boisku Luka Doncić to jest absolutnie kurwa niesamowite, przeciwko najlepszej drużynie w lidze bawił się jak z dziećmi, nie wiem jak będzie wyglądać przyszły sezon i kiedy będzie rozdawana nagroda, ale no jest spory potencjał na pobicie rekordu Rose'a

tyle lat to NBA się ogląda, a jednak nie wiem czy był kiedykolwiek wcześniej rywalizujący duet w podobnym wieku i o podobnym znaczeniu dla ligi, który oglądałoby się z taką przyjemnością jak Zion i Luka
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

jakiś typerek na PO robimy?
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4492
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: NBA

Post autor: kr0pka »

No i Portland uzupełnia skład finalistów PlayOff. Jutro dzień odpoczynku i w poniedziałek lecimy GO BUCKS. Mam nadzieję, że Portland napsują trochę krwi LAL.
nic na potem
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Mi się już nie chce w tym roku, możecie coś podziałać.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

kr0pka pisze: 15 sie 2020, 23:36 No i Portland uzupełnia skład finalistów PlayOff. Jutro dzień odpoczynku i w poniedziałek lecimy GO BUCKS. Mam nadzieję, że Portland napsują trochę krwi LAL.
Szkoda. Należał się nam kolejny mecz, a i mam wrażenie, że sędziowie odrobinę pomogli. Choć oczywiście dyspozycja Portland pod względem skuteczności niesamowita. Ale i tak najbardziej zaimponował mi Ja.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

zajebisty mecz ogólnie, taka przystawka przed playoffami ideolo wjechała, chociaż szkoda, że nie doszło do g2

może da się typerka na jakiejś stronce zrobić, żeby nikt nie musiał excela dłubać?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

dobra, typerka chyba nie ma co robić ale

Bucks w 4
Boston w 5
Toronto w 4
Miami w 6

Lakers w 5
Clippers w 5
Houston w 6
Denver w 5
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ja chyba już za bardzo przesiąknięty tym wieszczeniem upadku projektu pt. Lakers albo żyje chwilą i wszechobecnymi highlightami Lillarda, bo nieśmiało skłaniam się ku wizji mieszanki dziurawego rosteru jezioranów/gazu Portland/dziwnej atmosfery na bańkowych meczach i nie zdziwiłbym się ani trochę, gdyby doszło do G7. Będąc jednocześnie fanem LeBrona nie wierzę w powodzenie LAL praktycznie od początku, a ten specyficzny match-up (Lakers bez obrońców w formie na obwodzie, PTB bez obrońców na Davisa i Brona) mógłby doprowadzić do patologicznej wymiany ognia i co z tego, że danej nocy jedna drużyna rzuci 110 punktów, jeśli straci 120.

Mimo wszystko nadal Lakers, bo ich odpadnięcie w 1R byłoby dramatem i nieważne z kim po drugiej stronie, ale mam przeczucie, że zmęczą ich te play-offy niewiarygodnie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no ja też jestem emocjonalnie bliski tego żeby wierzyć w Portland, Dame is on a mission, ale jednak Lebron dla mnie jest nie do rozjebania i moje uczucia nie mogą przeważyć faktu że on znowu będzie w finałach
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Celtics w 6, Bucks w 4, Raptors w 6, Pacers w 6, Lakers w 6, Clippers w 6, Rockets w 6 i Nuggets w 5.

co do Portland to ja się przyłączam do jaranka, bo w bańce są świetni, ale myślę, że Lebron odpali jakiś supersayian mode i na plecach zaniesie nawet najebanego Rondo do finałów, a ogólnie sądzę, że to będzie kolejny tytuł Lakers mimo wszystko pozdro
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Z niespodzianek to upatrywalbym Indiane oraz Oklahome(czuje ze będzie to najbardziej zacieta potyczka). Reszta wedlug planu max 6 spotkań w serii. Chociaz fajnie by bylo jakbym sie mylil;) w kazdym razie oczywiscie bede sledzil dzis juz za godzinke rezerwuje czas i sobie obejrze Utah z Denver.

Pozdro.
ODPOWIEDZ