Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rowery

Post autor: Jose »

Dobrze, że się nie rozpuściłeś, bo nie jesteś z cu... oh, wait...
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Rowery

Post autor: cukier »

@Jose :D

Patrzę z obu stron. Ktoś kto chociaż trochę jeździ (albo ogląda stop chama xD) jest w stanie wywnioskować, że Polacy jeżdżą coraz gorzej (jak zwał, tak zwał) a jest też więcej samochodów i jest to coraz bardziej zauważalne. Rowerzyści też często odpieprzają niesamowite akcje, bo z tego filmów też jest nie mało. Jednak brak poszanowania dla życia ludzkiego jak w przypadku gościa - jak w przypadku sytuacji z Nowego Targu - jest kompletną głupotą, którą trzeba tępić.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4843
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rowery

Post autor: scam_sakawa »

Siema, myślicie, że taka oferta ma sens czy dałbym się wyjebać: https://m.olx.pl/oferta/rower-gorski-au ... ml?reason= :question:
Warto kupować używany rower sprzed kilku lat do 1k czy najlepiej dołożyć i kupić nowy? Jest ktoś w stanie mnie nakierunkować? Ostatecznie nie chciałbym przekroczyć 2k, a najlepiej znaleźć się koło kafla, a zależy mi na jeździe po ścieżkach rowerowych, czasem jakimś lesie, chodniku, ulicy.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1069
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

W tej cenie tego z olx z wolnobiegiem masz nowego kandsa crossowego na 28 calach czy nawet jakiegoś B’Twina z decathlonu. Taki starczy.

https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-1000-zl/
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

trez te kandsy polecasz jako firmę? Solidne rowery ?
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1069
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Mam Lazaro, znajomy ma Kandsa i przejechaliśmy na nich dobre kilka tysięcy km po asfalcie, lesie, szutrze itp. Bez większych awarii. Profilaktycznie tylko wymiana łańcucha czy zużytej kasety.

Dziewczyna rok temu kupiła Kandsa maestro z dobrym osprzętem i również śmiga.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4843
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rowery

Post autor: scam_sakawa »

Postawiłem na MTB ST 520 27,5" ROCKRIDER z Decathlonu, pierwsze wrażenie eleganckie. :cool:
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Rowery

Post autor: cukier »

szkoda, że nie widziałem twojego postu wcześniej @cyniu, bo bym ci polecił coś innego. ale chuj, bo i tak byłoby droższe. bo równo dwa tysiące. także niech ci służy i zdaj relację z wytrzymałości ;)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

zmieniłem se mostek, kierownicę i opony w rowerze i się zajebiście jeździ, jak czujecie, że coś nie tak z pozycją na rowerze to tanio można to ogarnąć a efekt znaczący
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

Skrobnij coś więcej Mostek podwyższyłeś>? Kierownica zmiana na jaką ? Itd Opisz zmiany
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

@PeterStillNinety's skróciłem mostek o 4 cm i kierownicę o 12 cm krótszą kupiłem
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Rowery

Post autor: daveyo »

Kross Evado 4.0, hit czy kit?
kusiukus
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:56

Re: Rowery

Post autor: kusiukus »

Posiada ktoś jakieś doświadczenia z kołami szosowymi od Visiona?
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: Rowery

Post autor: kuldziuki »

Mój post z offtopicu przeklejam tutaj
kuldziuki pisze: 06 paź 2020, 11:37 Sprawa wygląda następująco.
Ćpałem cały weekend jak szmata, nie wychodziłem z chaty i wczoraj wychodząc do pracy zauważyłem, że ktoś mi zapierdolił mój własny prywatny rower spod klatki i to beka w chuj właściwie bo kupiłem go za trzy stówki a na dodatek był przypięty, tak że wygląda to na grubszą gangsterską akcję szajki złodziei rowerów no ale jebacz.

Miałem rozterki moralne związane ze zgłoszeniem tego na milicję bo TWARDE HWDP na zawsze w sercu i szczerze mówiąc dosyć niekomfortowo było mi z myślą, że idę się rozpruć na psach, no ale poszedłem dziś rano bo zdałem sobie sprawę z tego, że jeżeli tego nie zgłoszę to tak jakbym dał przyzwolenie na tego typu działalność.

Nie mam problemów z robieniem nielegalnych rzeczy ale kurwa złodziejstwem (i to jeszcze rowerów za 300z ł) się po prostu KUREWSKO brzydzę.

Tak wygląda moja historia.

I tera pytanie: w jaki sposób wybrać sobie odpowiedni nowy rower i gdzie go zakupić?
Na pewno są na forumie ziomeczki, które siedzą głębiej w temacie dlatego proszę o jakieś rady.

Chciałbym kupić taki rower damsko-męski (tera chyba i tak wszystko jest unisex, co?) holenderski miejski z przerzutkami z tyłu tak powiedzmy do 1000 zł i se go chyba jebnę na raty bo stówka miesięcznie za nowy bicykl to nie jest jakoś dużo.

Co wy na to koleżcy? Jakieś rady?
to nie pierdolony zbieg okoliczności
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4102
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Rowery

Post autor: Luxair »

Czy jeśli rower wisi przez zimę na haku za koło), to się psuje? Koło/felga się odkształca?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Rowery

Post autor: the »

NIe zauważyłem by koło się odkształciło od wiszenia, a moja ukraina wisiała tak dobre 3 lata
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

:bag: :bag:
kuldziuki pisze: 06 paź 2020, 11:53 Mój post z offtopicu przeklejam tutaj

Przede wszystkim jeśli ćpasz to jesteś już jedną nogą w grobie i nie powinniśmy ci odpowiadać bo na tym forum nie lubimy narkotyków Potwierdzi to Korszyński Książę vel @runiek oraz mój serdeczny kolega @2psik Myślę że wyjaśniłem tak więc ogarnij się i nie ćpaj więcej :razz:

Co do pytań to po pierwsze zaraz po kupnie roweru robisz dwie rzeczy:

- idziesz na policję i mówisz że jesteś ćpunem i dajesz rower do znakowania Oni ci wbijają na ramę numer z informacją że ten rower jest znakowany Ten numer ląduje w specjalnej bazie POLSKIEJ POLICJI i będzie go łatwiej znaleźć jak go zajumają

- kupujesz sobie dobrego u-locka lub d-locka który stanowi najlepsze zabezpieczenie roweru biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości

Co do zakupów możesz iść do typków co ściągają towery z Holandii i za ok 800 zł kupisz używany rower firmy Gazelle czy Batavus. Ze swojej strony polecam dołożyć parę zł i kupić rower nowy trekking/miejski np Takiego Kross Trans Wersje są różne Cenowo zaczynają się od ok 1000 zł Polecam stronkę rowerynajtaniej.pl gdzie spotkałem się z fachową obsługą i skłonnością do negocjacji ceny Jestem mega zadowolony, do jeżdzenia po asfalcie to jest szatan, chodzi jak przecinak a i po utwardzonym szutsze daje rade.

Jednym słowem jak mawia klasyk @Rupert :

KUPUJ I BZIKAJ!
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: Rowery

Post autor: kuldziuki »

Mam trochę ponad 180 cm wzrostu. Czy to prawda, że potrzebuję ramy 22"-24"?
to nie pierdolony zbieg okoliczności
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Rowery

Post autor: PeterStillNinety's »

W necie są tabelki które określą jaka rama jest dla Ciebie w odniesieniu do konkretnego typu roweru więc szukaj Bo różnie się liczy dla różnych rowerów Jest jedna ważna rzecz o której ludzie zapominają patrząc tylko na wzrost przy doborze ramy a mianowicie sprawdz jaki masz przekrok czyli odległość od jaj do ziemi Podaj ten wymiar gościowi ze sklepu i to będzie ważna informacja przy dopasowaniu ramy.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Rowery

Post autor: lygrys »

Ktoś z was jeździ teraz na rowerze?

Ja trochę żałuje, że nie kupiłem sobie BMXu, bo bym sobie chętnie jeździł.

p.s. można by było dodać ankietę czy jeździcie w kasku czy bez.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ