Żużel

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kalahar
Posty: 96
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:54
Lokalizacja: 71/34

Re: Żużel

Post autor: kalahar »

Piszesz o trochę innym przypadku. Zarówno we Wrocławiu, Grudziądzu jak i Częstochowie prezes Stępniewski powoływał się na art. 49 ust. 4 regulaminu zawodów motocyklowych na torach żużlowych. I na tej podstawie zostały mecze odwołane, początkowy wniosek Sparty nie był podstawą formalną odwołania zawodów. Owszem,później kluby potem zawnioskowały o rozegranie meczu w Gorzowie w określonym terminie i faktycznie taki wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez ligę, ale nie o to mi chodziło.

W mojej ocenie, pomimo uznaniowości w ww. regulacji ogólny ton wypowiedzi pgee i inne okoliczności sprawy sprawiają, że należy sądzić, iż przepisy te interpretować należy (również w przyszłości) tak, że faktycznie włodarze są nimi związani, bo literalne brzmienie przepisów to w wielu przypadkach nie jest wystarczająca wykładnia, co wynika z dość niedbałej konstrukcji regulaminu.

Ja jestem zły głównie na to, że żużel odchodzi już całkowicie od rozgrywania meczów na torach przyczepnych, co znacząco wpływa na widowisko, a dodatkowo daje pole do różnych kombinacji.

Pzdr.
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Żużel

Post autor: jabolsdz »

nie no, byłem już na kilku. odnoszę się tylko do sytuacji we Wrocławiu, przy pierwszym odwołaniu cały dzień napierdalał deszcz, ludzie już weszli na stadion, także na pewno tam nie było żadnych machlojek, bo było ogromne wkurwienie publiczności i straty, zwłaszcza, że terminarz jest napięty (a wtedy skład był pełny). wydaje mi się, że jednak przy totalnie zamoczonym torze trzeba podjąć taką decyzję, choćby w trosce o zdrowie zawodników, a wiemy, że ostatnio czarna seria.

co do tego meczu z piątku, to w sumie po upływie czasu pewnie się bardziej przychylam, że było to trochę lecenie w chuja. natomiast trzeba pamiętać, że dzień wcześniej jeszcze prognozy zapowiadały deszcz dokładnie w godzinach rozegrania spotkania. już podczas dnia to się zmieniło, i faktycznie popołudniu była wręcz spoko pogoda, no ale może chcieli uniknąć też sytuacji z przed tygodnia, że wyganiają ludzi ze stadionu, i dać info wcześniej. wiadomo jednak, że kontuzja Janowskiego tutaj też pomogła w podjęciu takiej decyzji.

koniec końców wydaje mi się, że na przestrzeni całego sezonu raczej to nie ma znaczenia, mecze i tak trzeba będzie pojechać, o medale walczyć jeszcze raz, więc nie ma co tego tak roztrząsać.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

gdzie bowdowny dla sajfutdinowa? https://www.youtube.com/watch?v=phjd1ZwBJDc
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

co sajfutdinow odpierdolił to szkoda gadać, płaczę że nie mogłem oglądać tego w realtime

a w ogóle to byłem w warszawie na sgp i było zajebiście, wszystko tam jest dojebane, organizacja, infrastruktura, oprawa, akustyka, widoczność, nie ma chuja, jestem za rok też
i jeszcze dojebałem se fotę z dryłą przed zawodami to już w ogóle kozak
Awatar użytkownika
Froooz
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:00

Re: Żużel

Post autor: Froooz »

Ja jak to oglądałem, to czekałem tylko aż zahaczy o bandę. Przez 4 kółka jechał identycznie, ale już dwa ostatnie to koło normalnie na bandzie. Co do SGP w Warszawie to Zmarzlik nigdy nie będzie lepszy jeśli będzie się tak gotował i popełniał irracjonalne decyzje. Co jest w jakimś półfinale czy finale to w głowie już mu się układa że musi wyjechać pierwszy na starcie, że do pierwszego łuku musi nie tracić dużo etc. W każdym ważnym biegu indywidualnie tak robi, to samo było w Gorzowie chyba podczas IMP gdzie zakładał się na Dudka i trzeba było powtarzać 2 czy 3 razy bieg. A co do kolejki ligowej, to na miejscu Doyle`a byłbym mocno wkurwiony. Gość daje wszystko co ma, robi 17 w 6 biegach, chce podnieść drużynę a cała reszta robi od niego więcej o 2 żałosne punkty. W ogóle transfer Iversena był abstrakcyjny, po takim sezonie było wiadomo że albo armata albo będą problemy.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

:bowdown: :bowdown: dla minionego weekendu na torach polski i okolic
bartosz zmarzlik w krsko :bowdown: twierdza grudziądz :bowdown:
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

a norbert kościuch dzie bowdowny?
ksiazenieporzadek

Re: Żużel

Post autor: ksiazenieporzadek »

dla żużlowców z Torunia nie ma bowdownów
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

legendarny mecz, popłakałbym się gdybym sam oglądał, ale tak to wstyd przed chłopakami było
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

witam.

bartek na mistrza idzie
dzis pófinaly ligi

uprasza się o aktywnośc w temacie

pozdrawiam
ksiazenieporzadek

Re: Żużel

Post autor: ksiazenieporzadek »

Unia i Sparta w finale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

a trawa jest zielona
Awatar użytkownika
kalahar
Posty: 96
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:54
Lokalizacja: 71/34

Re: Żużel

Post autor: kalahar »

Pięknie, Smederna z awansem do finału w Szwecji.i przed szansą trzeciego złota z rzędu jak KSUL. Trudne do uwierzenia, że Vetlanda po takim sezonie (a w zasadzie Zmarzlik) tak pojedzie w 1/2.
Wydaje się, że Gleb znalazł coś kozackiego przed finałem pgee. Zarówno dziś, jak i w niedzielę piekielnie doklejony i szybki. Zacieram ręce na piątek.
Ja liczę na brąz i wkurwiam się, że w przyszłym sezonie w kadrze Włókniarza zapewne nie będzie ani jednego wychowanka.
Beka z Bydgoszczy.
Fajnie jakby Rybnik jakimś cudem nie awansował sportowo i Ostrów dał radę ogarnąć licencję xd.

Podoba mi się polityka transferowa w Grudziądzu, oni chyba nigdy się nie ogarną i 2020 wróżę, znów bez awansu do PO.

W GP wolałbym wygranej Madsena albo Emila , ale wygra Zmarzlik 11 i 9 pkt - tego już nie da się stracić.

Odswiezylem sobie post że starego slizgu i w miarę ok. typowanie. Zgodny PO i spadek Apatora. Trochę szkoda będzie, że za rok zabraknie wyjazdu do Torunia, no ale zbierało im się od lat na ten spadek.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

finał w piątek o 20, szmaciarzy juz całkiem popierdoliło? kurwy jebane? finał przed meczem o 3 miejscE? kurwy dobrze że nie w poniedziałek o 5 rano

sory wkurwiłem sie

^a jakie ruchy twoim zdaniem powinien gkm zrobić? jak przyjdzie pedersen za lindbaecka i jakiś kumaty junior to będzie walka o plejofy, w tym roku przecież sami się zesrali, brakuje kogoś na końcówki, bo łaguta daje dupy w najważniejszych momentach

a no i nie liczę na odzew, ale kupię bilet na toruń, coby celebrować zwycięstwo najlepszego żużlowca świata bartosza zmarzlika
albo dajcie chociaż znać czy alebilet.pl mnie nie wypierdoli z hajsu
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Żużel

Post autor: jabolsdz »

no to jest beka, a wszystko przez maraton :dunno:
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

ale nudne plejofy były ja pierdolę :what:

alebilet bez lipy jak coś, bilet w dwa dni tylko cena x3, nie moge sie doczekać

dzisiaj nicki miał to wziąć :(((
Duben
Posty: 69
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:59
Lokalizacja: 00-000

Re: Żużel

Post autor: Duben »

Ważne że Włókniarz z medalem :joint:
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Żużel

Post autor: piernikowyskoczek »

Bartek mistrz!!
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Żużel

Post autor: oyche »

ciekawostka

Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Żużel

Post autor: ebismolarek »

Co do Wittstock, trenerem został Piotr Świst także będzie ciekawie :lol:
ODPOWIEDZ