Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Grek :bowdown:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Wspaniały Grek
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

Wielkie brawa, tenis uratowany
Jeszcze tylko jutro Aslan
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

serio dajecie rosjaninowi jakieś szanse?
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

nie ale u Djoko jest jakiś uraz i zawsze może się pogłębić, szczególnie przy ślizgach na twardej nawierzchni
ale jakby serb odczuwał tylko dyskomfort, to myślę że Aslan musiałby zagrać mecz życia, a Novak mieć strasznego pecha żeby tego nie wygrać
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

emcess pisze: 16 lut 2021, 20:01 męczył się z Krajinovicem i grał z tenisistami poziom niżej w AO, ma do przejścia Rubleva, Nadala/Tsisipasa i w finale Karatseva, dlaczego jesteś taki pewny?
Już spieszę z moim wyjaśnieniem.
Za:
-winstreak 18 czy tam 19 meczy, czysta statystyka ale jak zwrócisz uwagę kogo i w turniejach jakiej rangi ograł to może być to jakiś wyznacznik aktualnej formy
-bilans h2h z djoko 4:3 dla Serba ale 4 ostatnie pojedynki to już 3:1 dla Daniła, znowu czysta statystyka but hey
-Danił ma cholernie niewygodny styl do gry dla Novaka. Novak nie lubi prowadzić gry, wyśmienicie czuje się z gry z kontry, jest wybiegany może i biega najlepiej w tourze, ale to nie jest hard hitter nie radzi sobie z prowadzeniem gry. Z kolei Rosjanin również jest świetnie wybiegany i ma na prawdę fenomenalną kondycję. Oglądałem tylko chwile dzisiejszy mecz, ale grał takie długe wymiany z Rublevem i ja nie widziałem piłki, do której on by nie dobiegł w takiej wymianie do w miarę optymalnej pozycji do uderzenia. Też jest trochę takim przebijaką, natomiast jak dzisiaj się patrzy to on nie ma raczej słabych uderzeń, chyba najbardziej budzi wątpliwości ten jego specyficzny forehand
-Danił w porównaniu do Thiema czy do Zvereva (polecam obejrzeć tb z finału us open między nimi dwoma, festiwal obsranej zbroji xd) zwłaszcza ma to coś w głowie, nie pęka przy najważniejszych momentach meczu. Jakby powiedział mati "uplastycznić" borek ma ten MENTAL. Gość wyciągnał z 0:2 w finale USO z Nadalem i w 5 secie grali na noże. Jak awansuje to nie będzie już jego 1 finał GS i dla mnie no gość nie pęknie przed nikim z top3 bo gra w finale GS, imo ma właśnie to co odróżnia top3 od reszty, silna psychika i umiejętność wygrywania najważniejszych piłek w meczu.
-ma lepszy serwis i tak na szybko to chyba jedyne słabsze mocno uderzenie to return w porównaniu do Serba
-akurat to, że się męczył z Krajnovicem to dla mnie oznaka, że jest silny. Ok, miał kryzys w 2 setach ale potem wręcz rozjebał Franka w 5 co pokazuje, że jest po prostu silny i na kluczowe momenty ma duże rezerwy. No i jak mówi wyświechtana regułka każdy ma słabszy mecz w GS, więc jeśli tak on już ma go za sobą
-gdy novak czuje, że jest w dobrej formie zawsze wszystko jest pięknie, docenia kibiców rywali wszystko jest great i awesome. Ale jak już mu nie idzie albo czuje, że nie jest w optymalnej formie to zaczyna odpierdalać i szukać winnych. Uśmiałem się jak po meczu z Fritzem powiedział, że nie wie czy wyjdzie na następny mecz xd to choleryk i jak gdzieś słuchałem z nim wywiadów z tego AO to zawsze coś mu nie grało to już taka subiektywna uwaga
-ludzie patrzą jak na rynek z sentymentem, ale czas TOP3 się kończy bo już trwa zdrowe kilkanaście lat i moim zdaniem ten rok może być przełomowy zwłaszcza dla Rafy i Fedexa (one love for him), "zbyt duzi żeby upaść"
-Danił to spoko mordka, łysieje, ma już żonę i chyba dobry chłopak jest po prostu xD

Przeciw:
-AO to jak nie ulubiony turniej Novaka to na pewno ulubiony GS
-znowu ma kurwa łatwą drabinkę w GS (kurwa na prawdę on farci, statystycznie trafia na jakichś leszczy bardzo często tak się drabinka układa) tutaj też jedyny mocny sprawdzian to Zverev, który i tak urwał mu seta a mogły być 2 i pięciosetówka ale przegrał na przewagi 4 seta w TB
-doświadczenie chociaż ja nie sądze, żeby oto miało kluczowe znaczenie
- nie lubię go kurwa no po prostu, brzydko gra, nie je glutenu, nie wierzył w covid, reklamował jakiegoś gościa co wierzył, że piramidy w Serbii uzdrawiają xDDD

Chaotycznie ale nie mam czasu xd Generalnie takie miałem podejście przed QF ale widzę, że na razie leci w tę stronę.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Djokovicowi coraz częściej psycha siada, no ale mógłby wygrać w tym sezonie jeszcze AO i finalnie dobić do tych 20 GSów, bo uwielbiałem skurwysyna w jego peaku 2011-16
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3977
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

nie no wiadomo jebać djokovica, szur i tak jak mówisz jest po prostu strasznym śmieciem jak mu nie idzie, zero szacunku do rywala który po prostu czasem jest lepszy od niego


a psycha u Danila na nr1 zdecydowanie - zverev to w ogóle nigdy nie wygra szlema jeśli dalej będzie płakał po jednym przegranym gemie, a tsitsipas dzisiaj miło zaskoczył wytrzymując takie ciśnienie, rafa jednak trochę siadł po tych fatalnych błedach w tb w 3cim secie. półfinał Medvedev - Tsisipas na pewno będzie się świetnie oglądało
man you better shut your fuck up okay
Spoiler
Obrazek jebac kiboli
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

RzDPH pisze: 17 lut 2021, 17:52 -Danił to spoko mordka, łysieje, ma już żonę i chyba dobry chłopak jest po prostu xD

ostatnio mam wrażenie że trochę mniej odpierdala ale jak na początku wchodził w tour to miał takie breakdowny że mógłby zbić pjone z Jeleną Janković, co meczy to były rozpierdalanie rakiet, szukanie winy we wszystkich dokoła, przepychanki słowne z kibicami i kilkuminutowe dyskusję z sędzią, co nie zmienia faktu że jak już grali tenis to nie pękał w ważnych momentach, tu się zgadzam
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Tenis

Post autor: juwen »

co to był za turniej, zdaje się że US Open 2019 gdy miał taki beef z kibicami po meczu z Feliciano Lopezem że o ja pierdolę, nie widziałem wcześniej zeby zawodnik pokazywał środkowy palec publiczności :lol: ale chyba faktycznie to już za nim, i poza siermiężnym forhendem wspaniale się ogląda, poza Karatsevem najchętniej jego widziałbym wznoszącego trofeum w niedzielne południe
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Karatsev przepierdalał z Karolem Drzewieckiem w dwóch setach: 6-2 6-2 przeszło dwa lata temu na dywanie w Czechach w turnieju Futures, a teraz sobie z Djokiem pyka w półfinale Szlema, niesamowita historia :D
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

ehh, nie wyszło, ale dziewięć meczów w jednym turnieju i to jeszcze z nole, to było za wiele
a szkoda, bo z początku nieźle to wyglądało
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

To jak tam gajs, Osaka łatwe 2:0 czy Brady się postawi? Kurs 5.00 lekko przesadzony chyba...
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

6:2, 6:2 dla Osaki i szybko do hotelu na obiad
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tenis

Post autor: FLoo »

Co za okropny finał
Największa pizda na forum:

Mider
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

zuperhero pisze: 20 lut 2021, 9:45 6:2, 6:2 dla Osaki i szybko do hotelu na obiad
trochę się pomyliłem ale przebieg w sumie wyszedł podobny

Osaka jest na tą chwilę nie do ruszenia, no może jakby Sabalenka/Murguruza zagrały idealnie swoje gemy serwisowe i miały meczy życia jeśli idzie od odbiór(co przy ostatniej dyspozycji Hiszpanki jest niemożliwe :P), ewentualnie Barty jakby się wstrzeliła dobrze z formą przy niedyspozycji Japonki. A dziś to wgl miss-match wyszedł, bo Brady jest niezła ale to kompletnie nie jest ten poziom
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Tenis

Post autor: RzDPH »

Osaka jest do ruszenia jak najbardziej, przecież broniła meczowych z Muguruzą, wisiała na włosku. Gdyby Brady miała mocniejszą psychę to nawet mogłaby powalczyć na serio z Japonką.

No nic włączamy telewizory, bo dziś zadzieje się detronizacja bezglutenowego serba.

edit. ech szkoda szczępić ryja
Ostatnio zmieniony 21 lut 2021, 11:46 przez RzDPH, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

9
1
5
3

:cool: :cool: :cool:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Zarzi
Posty: 83
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:38

Re: Tenis

Post autor: Zarzi »

ech Djoković tak serwuje ostatnio, że jeszcze może przez kilka lat napierdalać :(
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tenis

Post autor: czardi »

Spoiler
Obrazek
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ