Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
53
17%
Aston Villa
15
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
43
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
52
17%
Manchester United
33
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
16
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 314

Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Sidd pisze: 25 sty 2021, 12:31 Tuchel parodystą to drugi Emery, wspomnicie moje słowa
Ale, że aż tak? Mi się oczywiście marzy Pep w Chelsea, pytanie czy kiedykolwiek obejmie inny klub z PL.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1460
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: rozklad_gaussa »

mam nadzieje ze chelsea zaskoczy i oglosi williana jako grajacego trenera
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 15:54 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Ponoć Tuchel kontrakt ba 4,5 roku, długi.

Rangnick miał propozycje tymczasowego, ale odrzucil

Rezultaty rezultatami, ale gra wyglądała co raz gorzej i nie było widać jaki jest pomysł na sama grę i na to żeby ja poprawić


Ponoć z 6 letnich transferów Frank chciał tylko Chilwella. Marzył mu się Tarkowski i Rice.
Obrazek
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: yaneq »

Simon Philips na tt daje, że kontrakt na 18 miesięcy dla Tuchela
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Ten typ od 4 lat tez sprostował ze 3,5 w tym jeden jako opcja

Kurwa no szkoda mi Franka strasznie, na początku byłem niechętny (wolałem Sarriego), ale wyglądało to potem ok, byli młodzi, doczolgane top4 i miło go było oglądać na ławce.

Ale jednak za wcześnie, ciekawe gdzie teraz pójdzie...
Obrazek
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2ps__ »

ja pierdole..., e: no i huj trzy godzinki czasu więcej w tygodniu zawsze to jakiś plus, jebać już ten klub zjebany
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

Cz4rny1337 pisze: 25 sty 2021, 13:58 Ponoć z 6 letnich transferów Frank chciał tylko Chilwella. Marzył mu się Tarkowski i Rice.
Ale to przepraszam, kto chciał całą resztę?
Pytam zupełnie serio, bo już nie pierwszy raz czytam, że trener nie chciał zawodnika, którego mu kupili. Jak to się dzieje wówczas, taki Frank mówi chce dwóch angielskich drewniaków, na co Roman mówi nie, kupie Ci Ziyecha bo jego wujek to mój ziom czy jak to się odbywa.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Clay »

Ale że OGS dostał czas na przetrwanie a Lampard nie

Kurwa szok


To co, Lampard do Championship wyrobić sobie CV i warsztat na spokoju, tak to widzę
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: yaneq »

Lampard łączony z Celticiem :)
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: jefecito »

Za wcześnie to przejście do Chelsea dla Lamparda się wydarzyło, szkoda mi go trochę bo ciężko było oczekiwać, że w tym klubie akurat będą mieli cierpliwość przy kryzysie, nie wiem czy decyzja słuszna czy nie, zatrudnienie Tuchela też szału nie robi.
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Clay »

Lampard vs Gerrard w Old Firm Derby :bowdown:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

imo pisze: 25 sty 2021, 14:35
Cz4rny1337 pisze: 25 sty 2021, 13:58 Ponoć z 6 letnich transferów Frank chciał tylko Chilwella. Marzył mu się Tarkowski i Rice.
Ale to przepraszam, kto chciał całą resztę?
Pytam zupełnie serio, bo już nie pierwszy raz czytam, że trener nie chciał zawodnika, którego mu kupili. Jak to się dzieje wówczas, taki Frank mówi chce dwóch angielskich drewniaków, na co Roman mówi nie, kupie Ci Ziyecha bo jego wujek to mój ziom czy jak to się odbywa.
no mniej wiecej, akat Ziyecha chcial ale wczesniej. Frank mowi chce dwoch angielskich drewniakow bo oi mate u know mate, a na to Marina [bedaca glosem Romana], ze chyba Cie pojebalo ze wydamy na Tarkowskiego 50 mln funtow, a na gracza odpulonego z akademii 80 mln skoro za mniejszy/taki sam hajs mozemy miec dwoch topowych graczy ofensywnych z bundesligi i se ich kupuje

czesto tez rozkminka jest taka, ze po prostu Frank przychodzi i mowi ze "chcialbym srodkowego obronce, sugeruje X", X jest rozwazany, ale klub ma liste ŚO i postara sie o kogos z listy predzej

stoi za tym [jak widac sluszna Xd] mysl, ze trenerzy sie zmieniaja, a gracze zostaja xD

/edit
jeszcze w ostatnim okienku to sie nasilolo - Chelsea [slusznie imo] wyczula, ze ma wszystkie karty w rece zeby sciagnac graczy normalnie niedostepnych - caly pilkarski swiat obsrany covidem, a chelsea z zapasem gotowki po banie transferowym


mi przy Franku nie odpowiadalo takie angielskie piekielko na wzor polskiego - atmosfera odejscia Sarriego byla taka, ze to typowi Angole oburzali sie ze wloch kutas, fajki jara, chujowy jest i wbija ekipa angoli, nagle prasa zmienia [na poczatku] narracje, jak dostaje po glowie to mniej, tera Wuja Harry Redknap [strach pomyslec ile decyzji podejmowal dot. taktyki Chelsea xD] tez mowi, ze jego zdaniem niemcow to mu kupil zly zarzad i ze Werner chujowy grajek rozumiecie

taki Brexit state of mind tam panuje

Dodano po 39 minutach 45 sekundach:
dzisiejszy trening poprowadził Anthony Barry - trener zatrudniony na początku sezonu, głownie skupiający się na defensywie i stałych fragmentach gry - czyli w zasadzie jedynych aspektach w których widać było poprawę w tym sezonie. Świetna decyzja jeśli zostanie w sztabie, bałem się, że poleci razem z Frankiem i Jodym

ciekawe co z Joe Edwardsem bo chyba nie bedzie chcial wrocic do trenowania dzieciakow

Dodano po 2 godzinach 58 minutach 42 sekundach:
już dwa źródła podają Rudigera jako tego ktory sie splakał i latał do zarzadu/miał spiecia z Azpilicueta

ponoc mlodzi gracze narzekali na to jak sa traktowani przez odsunietych od 1 skladu starszych graczy

talksport obok rudigera wskauje kovacica

kwas jak chuj, klasyk
Obrazek
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: yaneq »

Swoją drogą czy jest jakiś zawodnik PSG, którego Tuchel będzie chciał sprowadzić do Chelsea?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Mbopppeeee
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Ale żenada z tym Kovą i Rudim, a jeszcze niby się zaczęło od tego, że Frank zgnębił pięknego Marcosa po meczu z WBA bodajże i dobrym chłopakom się to nie spodobało. Dajta spokój, w Chelsea zawsze piłkarze nad trenerem, ale no i Frank nie raz w czymś takim uczestniczył jak zwalniali AWB więc niech się nie dziwi. Ale myślałem, że jak już brazole sobie poszli do Arsenalu itd to nie będzie takich cyrków.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Cz4rny1337 pisze: 25 sty 2021, 18:44
imo pisze: 25 sty 2021, 14:35
Cz4rny1337 pisze: 25 sty 2021, 13:58 Ponoć z 6 letnich transferów Frank chciał tylko Chilwella. Marzył mu się Tarkowski i Rice.
Ale to przepraszam, kto chciał całą resztę?
Pytam zupełnie serio, bo już nie pierwszy raz czytam, że trener nie chciał zawodnika, którego mu kupili. Jak to się dzieje wówczas, taki Frank mówi chce dwóch angielskich drewniaków, na co Roman mówi nie, kupie Ci Ziyecha bo jego wujek to mój ziom czy jak to się odbywa.
no mniej wiecej, akat Ziyecha chcial ale wczesniej. Frank mowi chce dwoch angielskich drewniakow bo oi mate u know mate, a na to Marina [bedaca glosem Romana], ze chyba Cie pojebalo ze wydamy na Tarkowskiego 50 mln funtow, a na gracza odpulonego z akademii 80 mln skoro za mniejszy/taki sam hajs mozemy miec dwoch topowych graczy ofensywnych z bundesligi i se ich kupuje

czesto tez rozkminka jest taka, ze po prostu Frank przychodzi i mowi ze "chcialbym srodkowego obronce, sugeruje X", X jest rozwazany, ale klub ma liste ŚO i postara sie o kogos z listy predzej

stoi za tym [jak widac sluszna Xd] mysl, ze trenerzy sie zmieniaja, a gracze zostaja xD

/edit
jeszcze w ostatnim okienku to sie nasilolo - Chelsea [slusznie imo] wyczula, ze ma wszystkie karty w rece zeby sciagnac graczy normalnie niedostepnych - caly pilkarski swiat obsrany covidem, a chelsea z zapasem gotowki po banie transferowym


mi przy Franku nie odpowiadalo takie angielskie piekielko na wzor polskiego - atmosfera odejscia Sarriego byla taka, ze to typowi Angole oburzali sie ze wloch kutas, fajki jara, chujowy jest i wbija ekipa angoli, nagle prasa zmienia [na poczatku] narracje, jak dostaje po glowie to mniej, tera Wuja Harry Redknap [strach pomyslec ile decyzji podejmowal dot. taktyki Chelsea xD] tez mowi, ze jego zdaniem niemcow to mu kupil zly zarzad i ze Werner chujowy grajek rozumiecie

taki Brexit state of mind tam panuje

Dodano po 39 minutach 45 sekundach:
dzisiejszy trening poprowadził Anthony Barry - trener zatrudniony na początku sezonu, głownie skupiający się na defensywie i stałych fragmentach gry - czyli w zasadzie jedynych aspektach w których widać było poprawę w tym sezonie. Świetna decyzja jeśli zostanie w sztabie, bałem się, że poleci razem z Frankiem i Jodym

ciekawe co z Joe Edwardsem bo chyba nie bedzie chcial wrocic do trenowania dzieciakow

Dodano po 2 godzinach 58 minutach 42 sekundach:
już dwa źródła podają Rudigera jako tego ktory sie splakał i latał do zarzadu/miał spiecia z Azpilicueta

ponoc mlodzi gracze narzekali na to jak sa traktowani przez odsunietych od 1 skladu starszych graczy

talksport obok rudigera wskauje kovacica

kwas jak chuj, klasyk
Myślałem że pod odpaleniu Williana skoczą się humorki w szatni.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 40 minut easy »

40 minut easy pisze: 03 wrz 2020, 11:12 tak patrzę na to co robi Chelsea i wszechobecne spusty i tak sobie myślę czy opcja "wymieniamy pół składu w jedno okienko" kiedykolwiek wypaliła czy zawsze odbijała się czkawką i dopiero po latach zaczynało to wyglądać?
40 minut easy pisze: 03 wrz 2020, 14:03 ej, ale mnie nie chodzi o sumę (od zawsze beka z liczenia hajsu klubom piłkarskim i "ooo ale drogo", "łoo jaka tygodniówka", "dobrze, że te 5m w bonusach" xD) ale o zgranie, atmosferkę i takie tam, bo Solskjaer to kupił w jednym okienku max 3 zawodników a wy w tym już 5 i raczej wiadomo, że to nie koniec więc istnieje duża szansa, że na boisko za 9 dni wybiegnie skład w którym gra pięciu-sześciu nowych piłkarzy. to trochę dziwne mając drużynę na 4. miejscu w tabeli ugranym w dużej mierze przez młodych, fajnych chłopaków pokroju Tammiego (i w ogóle jak się to ma do pierdololo o budowaniu w oparciu o młodzież, ale to już mnie nie obchodzi akurat :cool: )
ogólnie chodzi mi o to, że (z mojej lamerskiej perspektywy) takiego remontu to potrzebowało United będące parę ładnych lat śmierdzącym gównem, a obecna Chelsea potrzebowała dobrego, klasowego obrońcy z najwyższej półki (najlepiej gdyby nie był jedną nogą na emeryturze) i ew. bramkarza (chociaż moim zdaniem nie można zapomnieć jak się broni w jeden sezon więc nie skreślam Kepy - może sobie znajdzie nową dupkę)
niemniej jednak z zapartym tchem będę czekał na pierwsze spotkanie i jestem bardzo ciekawy jak będzie to wyglądać na boisku!
:cool:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Tak czytam o tym Tuchelu i brzmi to jak mix Conte z Sarrim: ofensywny taktyczny świr który chce mieć wpływ na wszystko

Z tym ze jego treningi nie sprowadzają się tylko do powtarzania schmatown(zarzut do Sarriego).

Tu nitka:
https://mobile.twitter.com/ExpectedChel ... 5889602561

Dodano po 3 godzinach 22 minutach 9 sekundach:


Dzis poprowadzi pierwszy trening xD
Obrazek
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: samir »

czarny jak twoje serduszko po zwolnieniu franka kontra zatrudnienie tego psycho z ryja?
ODPOWIEDZ