Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Ale mimo wszystko nikt się nie spodziewał 5 miejsca Leicester. Nuno ten sam wynik co rok temu i na 99% poza pucharami, Southampton przed 0-9 było fatalne, fajnie się ogarnęli, ale jeszcze bez przesady. Dyche najbardziej do mnie przemawia, ciekawe w sumie co z nim będzie. Burnley ma duże problemy finansowe, jako jedyni nie zdołali nawet przedłużyć tych kontraktów, które kończyły się 30.06 [Hendrick, Lennon i jeszcze ktoś] na ten czas do końca sezonu i pod koniec sezonu Erik Pieters grał na prawym skrzydle :D Mała kadra, bieda w klubie, pewnie odejdą Pope albo Tarkowski i dla mnie będą dużym kandydatem do spadku w następnym sezonie.

Aston Villa wzięła Shakespeare'a na asystenta, także Terry pewnie Bournemouth. A może jako asystent Franka? Ale by było :oops:
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: WHITE »

zesrał się metr przed kiblem Rodgers jak zwykle i tyle w temacie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

Jason Tindall został nowym menedżerem Bournemouth.

Anglik to wieloletni asystent Howe’a. W przeszłości przez 10 lat był też związany z Bournemouth jako zawodnik.

- Biorąc pod uwagę kilkanaście ostatnich lat obok Eddie’ego, nie zamierzam zmieniać absolutnie wszystkiego i zaczynać od nowa. Byłbym głupcem, robiąc to. Mam jednak swoje pomysły i będę chciał je wdrażać. Wiem, że Champnship są trudnymi rozgrywkami, ale moim celem jest przywrócenie zespołu do Premier League przy pierwszej okazji - przyznał Tindall.

Dla 42-latka będzie to pierwsza posada w charakterze głównego trenera.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Nowy odcinek. Ferran Torres.

- jakie były jego warunki pozostania w klubie?
- dlaczego nie przedłużył kontraktu?
- jak zostanie wykorzystany przez Guardiolę?

https://youtu.be/1g5O7tfryuw
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: WHITE »

Guardiola do Barcelony waszym zdaniem? bo gdzie indziej
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: jefecito »

Nie ma takiej opcji w najbliższym sezonie, nie przy tym zarządzie.

Pep zawsze coś przekombinuje w tej LM ze składem, kolejny sezon odpierdala jakieś gówno jakby grał w FA cup.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

WHITE pisze:Guardiola do Barcelony waszym zdaniem? bo gdzie indziej
Zawsze może sobie zrobić kolejne, roczne wakacje.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

https://www.premierleague.com/news/1754980

Terminarz na sezon, w pierwszej kolejce ciekawie wygląda Liverpool vs Leeds, chociaż Live ich rozjedzie imo
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: horrypaz »

rok temu też beniaminek, Norwich. też miało postraszyć a skończyło się na 4-0 w 30 min i potem doklepanie do końca, oby tak samo Klichów uwalili
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

Nic tylko pozazdrościć ManU tak walecznego kapitana
Harry Maguire trafił do greckiego aresztu za wszczęcie awantury przed jednym z barów na wyspie Mykonos oraz zaatakowanie interweniujących w tej sprawie funkcjonariuszy - poinformowała „Proto Thema”.

Reprezentant Anglii udał się wraz z grupą przyjaciół na krótkie wakacje na grecką wyspę Mykonos przed rozpoczęciem przygotowań do startu nowego sezonu w Manchesterze United.

27-letni zawodnik nie będzie jednak najmilej wspominał swojego wypadu na południe Europy. A wszystko to przez incydent mający miejsce w nocy z czwartku na piątek przed jednym z barów.

Dziennikarze „Proto Thema” poinformowali, że zaniepokojeni mieszkańcy spostrzegli wówczas dwie walczące ze sobą grupy angielskich turystów i postanowili wezwać policję, aby uspokoiła awanturujące się towarzystwo.

Kilka minut później na miejscu znaleźli się funkcjonariusze. Ich obecność nie uspokoiła jednak krewkich przybyszy z Wysp Brytyjskich i trójkach z nich, w tym Harry Maguire, zaatakowała słownie oraz fizycznie greckich stróżów prawa.

Ci zdołali ich obezwładnić i przewieźć na pobliski posterunek, gdzie kapitan Manchesteru United wraz z dwoma towarzyszami pozostawali w dalszym ciągu agresywnie nastawieni do policjantów i pobili dwóch z nich.

W efekcie cała trójka została zatrzymana w areszcie i w najbliższych dniach odpowie zapewne przed tamtejszym wymiarem sprawiedliwości za swoje naganne zachowanie.
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: EVAW »

free Maguire
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Zaburzone przygotowania Chelsea. Tomori, Abraham, Mount i Pulisic po wspólnych wakacjach w Grecji zostali odesłani na kwarantannę. Tammemu i Masonowi odpadną też mecze kadry.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2020, 11:44 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

co mam powiedziec......
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Nowe informacje mówia też o Barkleyu, Emersonie, Jorginho i Batshuayiu, ale no może dlatego nie trenują bo są to gracze wystawieni na sprzedaż? :dunno:
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Krynew »

w United z kolei Pogba i AWB potwierdzeni z koroną
Kocham, pozdrawiam
atypowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 lis 2019, 18:50

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: atypowy »

Pogba owszem, ale AWB chyba tylko kwarantanna bo siedzi w Dubaju
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Master »

WHITE pisze: 15 sie 2020, 23:22 Guardiola do Barcelony waszym zdaniem? bo gdzie indziej
A czemu miałby się gdziekolwiek ruszać?
W MC ma wszystko - zarząd, który sypie kasą. Skład, który od lat ustawia po swojemu. Kasę. Przy okazji gra w najatrakcyjniejszej lidze i rywalizuję z drugim najlepszym trenerem - Kloppem. Wykręca chore rekordy i ma jeszcze coś do udowodnienia (LM).
Czym ktoś miałby go przekonać? A tym bardziej Barca? Składem emerytów? Dyrektorem, który nie ogarnia co się w okół dzieję? Nadchodzącą kilkuletnią hegemonią Realu?
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

@Bakan Są jakieś informacje odnośnie tego Brewstera? Imponuje mi całkiem chłopak i myślałem o nim w kontekście FPLa, ale to musiałby właśnie na jakieś wypożyczenie pójść. Słyszałem z tydzien temu, że jest kilka zaintersowanych zespołów, ale w sumie mało ostatnio o tym było.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Krynew »

Mi gdzieś info mignęło, że Sheffield go chce, a LFC poważnie to rozważa, bo uważają że Potter umie się zająć młodymi. Ale nie pamiętam źródła
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Master »

Piters pisze: 27 sie 2020, 17:27 @Bakan Są jakieś informacje odnośnie tego Brewstera? Imponuje mi całkiem chłopak i myślałem o nim w kontekście FPLa, ale to musiałby właśnie na jakieś wypożyczenie pójść. Słyszałem z tydzien temu, że jest kilka zaintersowanych zespołów, ale w sumie mało ostatnio o tym było.
Brewster pokazał się ze świetnej strony na zapleczu PL. Wypożyczony zostanie raczej na pewno, pytanie tylko gdzie.
Tutaj rzekomo Sheffield - https://twitter.com/GraemeBailey/status ... 22496?s=19

A tutaj analiza - https://totalfootballanalysis.com/artic ... his-future
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
ODPOWIEDZ