Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

No ja wlasnie jakos nie umiem sie tym cieszyc patrzac jakie były oczekiwania przed sezonem i dlatego strasznie mnie jakoś ten entuzjazm denerwuje

Ale co do Artety to się zgadzam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bvng »

No fajny taki pucharek na osłodę po prostu i pokazanie że jesteśmy w stanie wygrywać ważne mecze, co po porażce w baku naprawdę się sprzedaję, trochę też właśnie rehabilitacja po tym baku, więc ja też się cieszę, ale no wiadomo że dużo pracy przed całym zespołem i jakieś wzmocnienia potrzebne
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Damian »

Jako kibic Tottenhamu napisze, ze w zasadzie rozumiem tych, ktorzy celebruja, ciesza sie, a sam zespol Arsenalu wyszedl mocno naladowany do tego finalu. Sezon mieli fatalny, a sam kryzys trwa o wiele dluzej. Mimo, iz w samej lidze od kilku lat na przestrzeni calego sezonu nie sa w stanie punktowac regularnie, to jednak maja swoje momenty i w pucharach potrafia mocno spiac dupe i pokazac, ze sa marka. W ogolnym rozrachunku puchar jest puchar i za 20 lat nikt nie bedzie rozliczal Arsenalu z tego czy byl w TOP4 i gral w LM, tylko spojrzy na gablote wygranych trofeow. Na dzis dzien mamy w Europie troche marek, ktore cos tam znacza na swoim podworku, grywaja w europejskich pucharach (no wezmy chociazby ten Tottenham Pochettino), a mimo to nie potrafia zwienczyc tego jakims pucharem. W tym kontekscie props dla Arsenalu, bo nawet w takich okolicznosciach potrafia wyciagnac cos ekstra.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

z końcówki sezonu trzeba być zadowolonym
jest pucharek i w końcu się przełamali na duże marki bo do tej pory można było zawsze w ciemno stawiać wpierdol w takich meczach ligowych
oczywiście te wtopy z lamusami niedopuszczalne ale cóż :dunno:
drużyna pod Artetą wygląda coraz lepiej, nawet ci goście którzy byli skreślani przez wszystkich się ogarnęli troche
wiadomo że to nie będzie kontender do wygranej w przyszłym sezonie, ale wszystko idzie w dobrą strone
teraz priorytetem powinno być przekonanie Auby żeby podpisał deal nawet kosztem jakiejś pojebanej tygodniówki bo i tak worth
potem wyjebać Ozila i kilku innych nieudaczników i ogarnąć w ich miejsce jakichś typków którym się będzie chciało zapierdalać
samcro
Posty: 785
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: samcro »

Nie kumam tej żenującej przypierdolki ze się cieszą z pucharu. Słabe to. Z takim składem jaki mają i problemami nie maja szans na ligę.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
dolny
Posty: 372
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: ZS

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: dolny »

niestety Ozil sie nigdzie do konca kontraktu nie ruszy, bedzie walil w chuja i zgarnial siano
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Nikomu nie zabraniam się cieszyć z samego pucharu, ale tak, cieszenie się z awansowania do ligi europy otwiera u mnie drzwi od wkurwienia i prowadzi do mentalnego zostania Evertonem. Taką mentalnośc miał Emery, część zarządu i widać co się stało w ostatnich latach. Można, a nawet powinno sie cieszyć z pucharu, ale gadanie teraz, że ten skład to jest jednak kozacki i sezon uratowny (bo jest liga europy, nie bo puchar), a przez MITYCZNA LIGE EUROPY zawodnicy typu Partey 10x chętniej będa chcieli przyjść jest dla mnie :what: Trochę tam śledzę grupy kibicowskie Arsenalu (ofc nie mówie o polskich bo to by nie było miarodajne, chociaż te też trochę obserwuje) i ten huraoptymizm jest szokujący
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Liga Europy to już nie jest taki wstyd jak kiedyś no i triumf w nich równa się LM, także biorąc pod uwagę jaki ścisk będzie w TOP4, trzeba wszędzie szukać okazji. A sam Puchar Angli na propsie, zajebiste rozgrywki, to nie jest jakieś tam kurakao cup.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9753
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Dokładnie, zresztą piłkarze i sztab Chelsea byli smutni, bo też bardzo chcieli to wygrać, obu ekipom mega zależało, nowi menedżerowie itd. A zresztą wzruszony Martinez to bardzo fajny obrazek z tego meczu.
A Arsenal to chyba kasy nie ma, a nie że nie ma czym kusić pro graczy, rok temu się wykosztowali i teraz chętnie by opchnęli Guendouziego czy AMN, pewnie też Lace przy dobrej ofercie.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Nie no, ja zaznaczam że nie uważam, że Puchar Anglii to gówno, bardzo fajne trofeum, ale chodziło mi o inne aspkety tego huraoptymizmu wśród kibiców i traktowanie tej ligi europy jako cudu. Tych rozgrywek akurat nie szanuje kompletnie, ale dobra nie bede o tym spamował dalej

Dziękuję Pan Czarny
Ostatnio zmieniony 03 sie 2020, 9:33 przez Piters, łącznie zmieniany 1 raz.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

no Piters mowi o tym, o czym mowil po meczu z Wolves Lampard, że przecież nie będzie skakał i krzyczał ze szczytu budynku z radości z powodu kwalifikacji do LM

to ten slynny mental
Obrazek
szoumidelej
Posty: 136
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szoumidelej »

problemem jest to że trzeba odpulić szrot i na ich miejsce wziąć nowych grajków, a taki proces wiadomo że przedłuża się w czasie (trzymam kciuki za podobne ruchy jak z Iwobim :bowdown: ) najgorzej z Ozilem - burak będzie symulował i grał w fortnita do końca kontraktu
Auba to priorytet, w zasadzie w każdym klubie byłby gwarantem 15-20 goli w sezonie, z perspektywy kibica to trochę się tutaj marnuje ale liczę że Arteta poukłada te klocki jak trzeba i reszta zacznie się zbliżać do jego poziomu
a deprecjonowanie wygrania pucharu to :lol: zajebiście że się kręci i oby tak dalej
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

@Cz4rny1337

Wczoraj urodziny obchodził Salomon Kalou i przytoczono jego statystyki, od razu zrobiłem komparację z wiadomym piłkarzem i po prostu jebłem, a Iworyjczyk był przecież zawsze takim trochę wiecznie rezerwowym.

Staty z PL Kalou:
Appearances 156
Goals 36
Assists 22

Willian

Appearances 234
Goals 37
Assists 33

:lol:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

dlatego piekny ten news ze mu Arsenal daje 3+1 xD xD

no wpakuje ze dwa wolne, ale ile razy sie zatrzma i zgubi pilke tego nikt juz nie wie

no ale moze Arteta odnajdzie w nim to, czego nie odnalezlo 4 trenerow Chelsea xD

ogolnie co by oddac Willianowi to w statystyce wykreowanych okazji jest dosc wysoko zazwyczaj, ale absolutnie sie to na liczby nie przeklada. Daje on tez niby rownowage np. grajac z Pulisicem ktory jest bardziej bezposredni, chce wejsc w pole karne, uderzyc, Willian za to moze potrzymac pilke, ale najczesciej tryzma ja w niewlasciwym momencie i caly czas XD
Obrazek
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2ps__ »

salomon kalou piękny to był piłkarz, taki rezerwowy to skarb w huj, coraz mniej takich graczy co nie marudzą jak nie grają i jeszcze dobre liczby robią
Awatar użytkownika
dolny
Posty: 372
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: ZS

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: dolny »

3+1 dla Williana i zwolnienie 55 pracowników w celu zaoszczędzenia 5mln na rok...
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9753
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Ogłoszono wszystkie nominacje podsumowujące sezon:

Piłkarz: Alexander-Arnold, De Bruyne, J. Henderson, Ings, Mane, Pope, Vardy

Tutaj chyba większość się zgodzi, że De Bruyne zdecydowanie zasłużył, wśród nominowanych mi brakuje Auby.

Młody piłkarz: Alexander-Arnold, Grealish, Greenwood, D. Henderson, Martial, Mount, Puilisic, Rashford

No Grealish i Martial to odwieczny problem wstawiania tu piłkarzy, którzy nie są już za młodzi, obaj kończą 25 lat w tym roku. Spokojnie można było dać w ich miejsca Sakę i np. Richarlisona, który zresztą się oburzył brakiem nominacji. Ale no zwycięzca to Trent

Trener: Klopp, Lampard, Rodgers, Wilder

Nie mam żadnych zastrzeżeń, no i Klopp na pewno to wygra

Gol sezonu: Barnes v Sheffield, Djenepo v Sheffield, Longstaff v United, De Bruyne v Newcastle, Son v Burnley, Jahanbaksh v Chelsea, Vydra v Southampton, Fernandes v Brighton, De Bruyne v Norwich

Rozumiem, że to zwycięzcy poszczególnych miesięcy, ale no brakuje zwłaszcza brami Ayew z West Hamem [dla mnie gol sezonu] czy też Tomoriego z Wolves. Z tych no chyba jednak Son.

Od siebie dodam jeszcze moją 11 sezonu:
Pope - Alexander-Arnold, Basham, Van Dijk, Robertson - Henderson, De Bruyne, Kovacic - Sterling, Vardy, Aubameyang

Doceniam Kovę może trochę na siłe, ale no Bruno Fernandes grał tylko pół sezonu. Dlatego nie ma nikogo z United, ale nie ma gdzie ich zmieścić. Nawet Salah i Mane nie było jak wcisnąć.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2020, 17:12 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
kseroboj
Posty: 64
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:22

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kseroboj »

negocjacje Arsenalu z Aubameyangiem w sprawie kontraktu
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: redman23 »

potter pisze: 07 sie 2020, 17:11 Trener: Klopp, Lampard, Rodgers, Wilder

Nie mam żadnych zastrzeżeń, no i Klopp na pewno to wygra
Rodgers nie powinien się tu znaleźć, druga połowa sezonu to klapa, zamiast niego dałbym Nuno, Dyche albo Hassenhuttla
ODPOWIEDZ