Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

o chuj, masz rację :(
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Liverpool negocjuje z Norwich transfer Jamala Lewisa, pierwsza oferta 10 mln funtów

jako backup dla Robertsona to całkiem rozsądna opcja
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: joey »

z tym Piątkiem do Fiorentiny to jakieś poważne romanse?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Kali pisze: 06 sie 2020, 17:43 Liverpool negocjuje z Norwich transfer Jamala Lewisa, pierwsza oferta 10 mln funtów

jako backup dla Robertsona to całkiem rozsądna opcja
A Maxa Aaronsa chce niby Bayern, od dawna się mówiło że Norwich ma fajnych tych bocznych obrońców, ale nie powiedziałbym że się tak dobrze zaprezentowali żeby trafić do tak wielkich klubów.
Ten Everton z Gremio idzie do Benfici, wcześniej pisało się o nim w kontekście Arsenalu, Evertonu xd i klubów z innych lig, ostatecznie za 22 mln plus bonusy trafi na Estadio da luz.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: joey »

i jak już w temacie Benfiki* jesteśmy to podpisali wczoraj kontrakt na dwa lata z Rubenem Semedo - tak, właśnie tym Rubenem Semedo od kryminału
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Transfery

Post autor: bronek »

mql pisze: 06 sie 2020, 9:43 Kamil Wilczek aka legenda Brondby (bez kitu, serio go tam lubili) wraca do Danii, ale tym razem wybrał głównego rywal swojego byłego klubu - FC Kopenhagę :crazy:

no nigdy nie sprawiał wrażenia intelektualisty
Napisalem dluzszego posta w tej sprawie mowiacego w skrocie ze mam nadzieje ze kibice broenby maja troche rigczu i sie zachowaja z klasa ale wbilem na meczyki teraz i (tak jak sie spodziewalem, nie powiem ze nie) jednak tak sie nie stalo. Co wiecej, wedlug artykulu to w nowym klubie tez sa ludzie ktorzy juz sa do niego nieprzychylnie nastawieni :damn:

Coraz bardziej sie przekonuje ze pilka nozna to toksyczne srodowisko, i to jest najwiekszym powodem dla ktorego juz nie ogladam jej.

Osobiscie uwazam ze zbyt mocna niechec (wrec nienawisc u niektorych wedlug artykulu) w takiej sytuacji jest nie na miejscu, i jest mocno niesportowym zachowaniem. Co jest takiego zlego w tym ze majac X ofert na stole wybral ta ktora mu najbardziej pasowala:dobre warunki pracy w srodowisku ktore zna, w miescie ktore zna on i jego rodzina i dobra kasa. No zyc nie umierac. Jedyny myk, to to ze kibice jego poprzedniego klubu nie lubia tego klubu :D czy on naprawde ma sobie ustawiac zycie tak aby nie urazic jakichs randomow? :D oczywiscie ze nie i ludzie powinni to uszanowac i sie nie burzyc przez takie blachostki, gorzej:zatruwac zycie komus przez takie blachostki. Zwlaszcza ze niby szanowali kamila wiec powinni mu zyczyc jak najlepiej, a jak mu bedzie najlepiej to on wie najlepiej i zadecydowal ze w kopenhadze.
Pozatym czy mial on rownozedna oferte od broenby? Bo gdyby tak to jeszcze moznaby powiedziec o jakiejs "zdradzie", bo wtedy juz najwiekszym argumentem bylby sentyment do jednych czy drugich, i wtedy gdyby wybral rywala to slabo (ale i tak bez przesady, mozna tez sie z klasa zachowac mowiac ze sie nie lubi kogos).

Ja osobiscie od dawna juz kibicuje ludziom a nie klubom, kluby lubie jak maja zatrudnionych ludzi ktorych lubie i wydaje mi sie to bardziej ludzkim podejsciem.

Co o tym sadzicie panowie?

E: Wiadomo ze nie znam tych ludzi osobiscie, wiec kryteria uzywane do zdecydowania czy lubie czy nie sa powiezchowne (typu nwm to jak sie zawodnik zachowuje na boisku, jak gra, co wypisuje w socialach jezeli je obserwuje, itd...) ale imo miec jakies zawisci do klubow tylko dlatego ze sie tak przyjelo lub bo sie w 1410 roku zachowali chujowo wzgledem klubu ktory lubie to beka i poziom nienawisci do (aktualnych) niemcow bo kiedys mieli nazistow tam w kraju
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

Ze pierdolisz glupoty

Gosc ktory zagrał dla twojego klubu +100 spotkan i byl kapitanem idzie do lokalnego rywala, kazdy normalny sie wkurwi
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Transfery

Post autor: bronek »

No wlasnie widze ze kazdy by sie wkurwil, ale uwazam ze niepotrzebnie/nie powinien :dunno: Ja rozumiem gdyby powiedzial "jebac wszystkich kibicow broenby i ten smieszny klub" to wtedy wkurw zrozumialy ale tak nie bylo raczej

Moze nie mam racji i argument "co ty bronek oni nie lubia tego klubu wiec jebac typa" to jest argument mocniejszy od tych moich, ale swoim postem mnie do tego nie przekonales

Tldr: Czyli to ze kazdy by sie wkurwil to imo nie jest dobry powod do tego zeby tez sie wkurwic lub zeby to propsowac
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

Wystarczy, ze zzyl sie z tym klubem, skoro napisales, ze w FCK nie wszyscy sa zadowoleni to domyslam sie, ze tak

Ja nie bede go jebal, bo mnie Dania nie interesuje, tam wiedza wiecej, nie wtracam sie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Transfery

Post autor: bronek »

No na pewno sie zzyl, jestem nawet przekonany ze sam zawodnik by dalej mowil ze lubi broenby gdyby nie bal sie bo kibice go zjedza. Po prostu uwazal ze tam gdzie jest teraz bedzie mial lepiej niz w tym klubie tureckim i w tych klubach ktore chcialy go zatrudnic (w ktorych nie bylo chyba broenby, przynajmniej nie z informacji ktore znam). Rozumiem co oni czuja z punktu widzenia tego jaka jest mentamnosc tych ludzi ale imo moznaby sie zachowac z wieksza klasa
Ja nie bede go jebal, bo mnie Dania nie interesuje, tam wiedza wiecej, nie wtracam sie
No ja tez mowie z punktu widzenia obserwatora pobocznego ale sytuacja jest imo ciekawa i mysle ze dyskusja o tej sytuacji moze wniesc cos pozytecznego do mojego i ludzi czytajacych ten watek zycia, nie widze tutaj wtracania sie nikomu nigdzie
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

Nie wiem jakie mial oferty, wielu pilkarzy mialo od rywali i odrzucalo, widocznie Wilczek ma silna psyche i mocne ambicje sportowe
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Takiego rozwiązania się nie spodziewałem - Cavani w Benfice.
Cavani przeniesie się do Portugalii na zasadzie wolnego transferu i stanie się jednym z bohaterów rewolucji przeprowadzanej przez nowego trenera Jorge Jesusa.

Urugwajczyk podpisze umowę do 30 czerwca 2023 roku i zarobi osiem milionów euro rocznie plus bonusy.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: demon »

Wolałbym go zobaczyć w lidze z top 4, trochę szkoda.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

przegapiłem moment w którym Jorge Jesus znowu został trenerem Benfiki
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

całkiem niedawno, po przegraniu mistrzostwa prezydent musiał ratować swoją dupę
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Tureckie media zapodają, że Grosicki wyląduje w Besiktasie. Kluby doszły do porozumienia.

Wiadomo, że z Turbodzbanem nic nie wiadomo, póki nie jest podpisane, ale no piękne marzenie o powrocie do PL xD

Na razie Turbo dementuje xd
Ostatnio zmieniony 09 sie 2020, 13:54 przez Krynew, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

Dla mnie ten kapustka to transfer ktory potrzebuje czasu.Gośc stracił w chuj,popatrzcie sobie na jego liczby .Bartosz ostatni dobry sezon zagrał w cracovi z 4 lata temuXDD.W drugiej lidze belgijskie sałatka zaszalał 20 meczy ,3 gole ,0 asyst.Licze ze coś z niego bedzie ,kibicuj mu ,ale czuje ze nie wypali i za 2 lata bedzie grał w jakims rakowie.Na puchary nie jest gotowy na pewno (wiadomo na jakiś dziadów to moze coś pokażę ale jak przyjada poważne zespoły to moze być cieżko)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Takefusa Kubo wypożyczony do Villarrealu
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Willian ogłosił oficjalnie, że odchodzi.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Po czym



ODPOWIEDZ