Skoki narciarskie

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6816
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Skoki narciarskie

Post autor: mateko »

Ale policzone xd
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1513
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Skoki narciarskie

Post autor: luk0as »

hahaahaha :bowdown: nara granulat
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Skoki narciarskie

Post autor: clockers »

gdyby nie zajebał paru konkursów Kamil, to mógłby jeszcze po tym co dzisiaj się wydarzyło, starać się Granulata dogonić, ale tak to chuj, niech goni Markusa.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4246
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: gogi »

naprawdę wolałbym, gdyby skoki komentował sympatyczny przemytnik papierosów i legenda Schalke niż ta ostatnia motała od pływania i lekkoatletyki

Jakub Wolny w I serii, w II Babiarz matematyk z akcją "Polak na pewno będzie na podium" gdy było trzech do końca i Stoch drugi

najgorsze jest to, że przy nim bardzo ceniony przeze mnie Snopek głupieje (Szczęsny też, ale tu akurat mi wszystko jedno)
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11678
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Skoki narciarskie

Post autor: FLoo »

Przecież skoki oglada się na eurosporcie
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4246
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: gogi »

i widać, kto ogląda na wyrywki

weekend w Rumunii transmitowany jest tylko w naszej narodowej wspaniałej stacji
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: wujot »

Za tydzień pierwszy konkurs mistrzostw świata na skoczni normalnej. Macie jakieś swoje typy na pierwszą trójkę?

u mnie Granerud, Stoch, Kobayashi
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1292
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skoki narciarskie

Post autor: demon »

Granerud, Kubacki, Kobayashi/Kraft
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Skoki narciarskie

Post autor: clockers »

Granerud, Johansson, Stoch
MalinowyJogurt

Re: Skoki narciarskie

Post autor: MalinowyJogurt »

Kobayashi, Geiger, Kubacki

Dodano po 1 godzinie 14 minutach 52 sekundach:
Polecam
"Z trenerem Łukaszem mega ciężko mi się pracuje"
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6761
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Skoki narciarskie

Post autor: jAg »

Granerud, Geiger, Kobayashi
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Tiquill »

Stoch, Kubacki, Żyła
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: wujot »

Wracając jeszcze do Rasnov, to taki dialog między naszymi zawodnikami się wywiązał po skoku Dawida.

Stoch: Który?
Kubacki: Czwarty, k****!
Stoch: Jak to możliwe?!
Kubacki: No, ja nie wiem!
Stoch (rozgoryczony robi przejście dla Kubackiego): No, jak?!
Kubacki: Jakim cudem nie wiem.


Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Tiquill »

Normalnie, kiepsko lądował w obu seriach, musi popracować nad lądowaniem, bo robi to pokracznie i traci dużo na notach. Słyszałem w skrócie na YT tę konwersację. :D
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: wujot »

Wczoraj dwa treningi wygrał Eisenbichler, a dziś tak samo Granerud. Nasza najlepsza trójka nie pojawiła się dziś na skoczni. Jutro kwalifikacje, a skład już wybrany - Stoch, Kubacki, Żyła, Stękała i Murańka.
MalinowyJogurt

Re: Skoki narciarskie

Post autor: MalinowyJogurt »

No patrząc na dzisiejsze serie treningowe to słuszny wybór, liczę na to, że Klemensowi podwieje i w końcu coś się uda chłopakowi, bo jak nie to powoli trzeba będzie zacząć zwalniać miejsce młodym, bo sam Klemens ma już 27 lat(!) i nic nie ugrał oprócz udanego skoku w Zakopanem jak miał 13 lat. Problem w tym, że nie ma zaplecza.

Dziś oglądałem za to skoki kobiet, widzieliście skok Ani Twardosz? Technicznie to była tragedia, jakby się tak nie powyginała to bez problemu zajęłaby miejsce w pierwszej dwudziestce jak na treningach. Rajda za to porażka po całej linii, a Karpiel z młodą Konderlą odpadły w kwalifikacjach. Dziewczyny nie czują w ogóle oddechu na karku i dochodzą głosy, że Kinga ma wyjebane, dziś Małysz dał wywiad, w którym zasugerował, że Kinga to chyba by chciała żeby to trener dostosował się do ćwiczeń które ona lubi i dostosował się do czasu, kiedy ona chce je wykonywać, tam są kwasy, dodatkowo dziewczyny ponoć bardzo nie lubią jednej kadrowiczki, no ciekawe której. Sam konkurs kobiet dość ciekawy, widać ogromną różnicę między najlepszymi a średniakami, szkoda Marity Kramer, tydzień temu wyjebali ją fałszywym wynikiem testu a dzisiaj tą zmianą belki przed ostatnim skokiem. No, ale fajnie, że ta Ema wygrała, młoda krew to niech ma. No i Takanashi z medalem

Dodano po 21 godzinach 16 minutach :
No i Polki po "znakomitej" serii próbnej, w której uzyskały szaloną łączną notę wynoszącą 1,3 punktu zajęły dziś 7 miejsce w konkursie drużynowym. Jak na nie to bardzo dobry wynik, szczególnie, że skoki zawaliła Aśka Szwab. Skorzystaliśmy z prezentu od Finek i udało się go wykorzystać, brawo.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: wujot »

330 pkt różnicy na małej skoczni :shock:

Granerud, Lanisek, Kraft to pierwsza trójka kwalifikacji. Nasi wszyscy jutro skaczą, dziś Stoch 6 miejsce, a Kubacki oczko niżej.

Granerud z rekordem skoczni
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9664
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Skoki narciarskie

Post autor: potter »

Typuję: Granerud, Geiger, Stoch
MalinowyJogurt

Re: Skoki narciarskie

Post autor: MalinowyJogurt »

Kubacki górą w serii próbnej
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Skoki narciarskie

Post autor: wujot »

no no ciekawie się zapowiada konkurs :D
ODPOWIEDZ