Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

W ewinnerze trzeba zagrać depozytem żeby go wypłacić. Był jakiś buk, gdzie dostawałeś podwojenie depozytu a sam depozyt mogłeś wypłacić albo coś w tym rodzaju. W każdym razie dostawałeś siano na grę a depozyt bez ryzyka do ciebie wracał.
nic na potem
Gokusiek
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:18

Re: Bukmacherka

Post autor: Gokusiek »

te czasy dawno minęły, tak było w sts jak buki startowały z graniem online. W ewinner grasz depozytem ale bez ryzyka, jak nie wejdzie możesz go wypłacić bez żadnego obrotu.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

Gitara, wszedłem w ewinnera, w sumie ich bonus na start spełnia moje oczekiwania. Dostajesz surebeta, hajs po przegranej zwracają ci -12% podatku i możesz go wypłacić od razu.
nic na potem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

Bonus Powitalny dostępny jest tylko dla nowych Graczy, którzy mają aktywne konta online.

Aby otrzymać bonus, należy po zalogowaniu na konto zaakceptować komunikat o bonusie powitalnym oraz dokonać wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 20 złotych do 14 dni od czasu akceptacji bonusu.

Pierwszy depozyt aktywuje Tydzień Bez Ryzyka, który pozwoli Ci przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną.
na Superbecie @kr0pka
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

Niestety założyłem już konto na superbecie i nie wpłaciłem siana także bonus przepadł. Ale codziennie jest darmowy spin i można trafić freebety. Info dostałem od serdecznego użytkownika @FruitOffTheWall. Sam w tym tygodniu zgarnąłem już 2x10zł. Trzeba obrócić tym 3x po kursie minimum 1,6 singiel lub 2,0 w składaku gdzie minimalny kurs każdego zakładu to 1,3.
nic na potem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

zgadza się, to koło to fajna sprawa, ale pobawić się tym możesz tydzień - półtora, potem przez dwa tygodnie codziennie będziesz miał brak wygranej. wiadomo, że normalna sprawa, nie będą rozdawać hajsu codziennie w nieskończoność
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

Wiadomo. Ponoć drobna wpłata pomaga w trafianiu na kole. Ja od razu wpłaciłem symboliczne 2zł i jakiś efekt jest.
nic na potem
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

only superbet ja tam gram przede wszystkim bo wypłacają hajs na revoluta a to że można z bonusów za friko zgarnać jakiś hajsik to jest piękna sprawa
kr0pka pisze: 11 gru 2020, 11:20 symboliczne 2zł i jakiś efekt jest.
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Ziomeczki mam pytanko, pogrywam sobie na unibecie i czy czegoś się mogę obawiać mieszkając w Polsce?. Druga sprawa to jak można wypłacać pieniądze z unibeta? Skrill i dopiero na konto czy jak? Gram sobie z lukaqbet i jakbym miał te kursy 1,70 na Polskich stawiać to by się nie opłacało.
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Bukmacherka

Post autor: RzDPH »

Umówmy się jak nie robisz z tego pięciocyfrowych sum raz na parę tygodni to nie sądzę, żeby ktoś ci o to suszył głowę chyba, że np. twoja praca wymaga jakiejś przejrzystości finansowej. Chyba, że pójdzie zmasowana akcja łapiemy gości co grają u zagranicznych buków, ale oni tak dorżnęli te branżę, że kto miał uciec na zagraniczne to i tak to już dawno zrobił.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Czyli spokojnie na lajcie mogę sobie grać? Pytam bo mam jeszcze nie zweryfikowane konto (nie wysyłałem skanów dowodu), i nie wiem za bardzo czy jakbym coś tam ugrał to czy mogę sobie na lajcie na konto prywatne przelewać.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Bukmacherka

Post autor: emcess »

jak masz nie zweryfikowane konto to nic nie wyplacisz, ja polecam marathonbet


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Zgadza się że nie wypłacę, ale przecież w każdym momencie moge przesłać skany i aktywują mi konto. Czy możę się tak zdarzyć że mi nie aktywują?
Bez jaj, chyba nie :dunno:

C do marathonbet, nie wchodzi mi polska wersja.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

exyou pisze: 13 gru 2020, 15:21 Ziomeczki mam pytanko, pogrywam sobie na unibecie i czy czegoś się mogę obawiać mieszkając w Polsce?. Druga sprawa to jak można wypłacać pieniądze z unibeta? Skrill i dopiero na konto czy jak? Gram sobie z lukaqbet i jakbym miał te kursy 1,70 na Polskich stawiać to by się nie opłacało.
ecopayz polecam i karte PLN se zamowic, troche tych % zbieraja ale i tak lepsze niz zdzierstwo u tych legali ;p z bukow Ci polece to https://mostbet-pl.com/ oraz https://1xmob1pl.top/pl/, x wyplat na ecopayz kazda do 10 minut max na koncie, wplacalem nawet karta polska bankowa tam ;d ale liczy w rublach to na przewalutowaniu troche tracisz, i wyplacalem tez na karte visa polaczona z kontem bankowym to szlo 3 godziny mniejsza kwota 3 cyfrowa ;p w tych dwoch bukach to nawet sie nie weryfikowalem szczerze mowiac, moze takie szczescie mam ale dowodow nie musialem wysylac zadnych, nawet przy wyplacie. W mostbet masz zajebisty program lojalnosciowy na sport, szczegolnie te poczatkowe lvl za jakies wplaty czy zagranei kuponu za 25 dostajesz freebety etc juz nie pamietam bo jestem na 5 poziomie ale na 1 chyba 50 pln sie dostaje za kazde wyrobione zadanie typu wplac 100, zagraj za 25 pln kupon o kursie 1,5 etc , ale pozniej na wyzszych poziomach juz hardkor jest i sie nie oplaca zbytnio ale poczatkowe jak za darmo.

exyou pisze: 13 gru 2020, 16:16 Zgadza się że nie wypłacę, ale przecież w każdym momencie moge przesłać skany i aktywują mi konto.
dokladnie tak jest, mozesz se grac tam do limitow bez wysylania skanow, jak uzbierasz jakas kwote ktora Cie satysfakcjonuje i w chwili wyplaty zostaniesz poproszony o skany -> akceptacja skanow -> wyplata.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Szczerze to obawiałbym się grać u takich nieznanych, do tego ruskich buków.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Bukmacherka

Post autor: fromage »

nie wiem nie wiem co do 1xbeta bo slyszalem ze to kurwa ruskie OPG kontroluja i bardzo duzo odezwow jest od ludzi z eu/usa jak im poprostu blokuja konta tam z 2k euro wygranej i ze chajsu nie ma support cie w chuja wali i tak to trwa bardzo dlugo i ze niby bez rezultatu takze na 1x bym polecal miec bacznosc i glowe na karku w dodatku jakies dziwne akcje ze reklamuja sie u u tych wszyskitch ruskih blogerow/kanalow nie wazne jaki content tylko zeby wyswietlenia i jeszcze kreca reklamy tam na lidze hiszpanskiej i wloskiej i innych ze niby placa zeby na ruskich i europejskih telestreamach tam obok bramki byly ich "lezace" reklamy/logo itd moze tutaj zbyt bardzo sie wczuwam ze niby #conspiracytheory ale duzo ludzi na necie mowi ze 1xbet 1xstavka to wszystko przypal jest ostry
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

sponio, ja jak juz gram to tylko tam i nigdy nie mialem problemow a na minusie nawet nie jestem, tez oczywiscie slyszlaem o tych problemach ale ja mowie z mojej perspektywy ze wszystko jest lux i tez nie sylszalem zeby w ostatnim powiedzmy polrocznym okresie byly dymy z nimi ze cos nie zlecaja wyplat, no 1xbet nie jest taki nieznany bo sponsorem jest Barcelony, Chelsea i w sumie no troche tych klubow wspiera, 22bet to samo klon i wyplacalne wszystko bez wysylania dowodow,
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

exyou pisze: 13 gru 2020, 16:16 Zgadza się że nie wypłacę, ale przecież w każdym momencie moge przesłać skany i aktywują mi konto. Czy możę się tak zdarzyć że mi nie aktywują?
Bez jaj, chyba nie :dunno:

C do marathonbet, nie wchodzi mi polska wersja.
pewnie ci nie wypłacą bo oprócz skanu dowodu, który potwierdzi twoją tożsamość, będziesz musiał potwierdzić swój adres zamieszkania z poza Polski czyli jakiś rachunek, zeznanie podatkowe,... a pewnie ciężej ci będzie coś takiego zdobyć
*ale w sumie to nie wiem jak konkretnie jest w unibet hehe tylko jak u 90% buków którzy 'wycofali' się z Polski po ustawie
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

^pierwsze slysze, zeby jakis buk prosil o potwierdzenie adresu zamieszkania Z POZA POLSKI, owszem prosili o jakies skany rachunku ale zeby tylko potwierdzic to, iz konto nalezy faktycznie do mnie i nie obchodzilo ich czy mieszkam w PL czy nie, tylko to czy dane sa zgodne z tymi co wpisalem przy rejestracji. Najlepiej wejsc na czat spytac czy gracze z PL są akceptowani u buka, najczesciej jeśli PL nie jest akceptowane to przy rejestracji nie ma wyboru kraju Polska/Poland. W Unibet gracze z Polski są akceptowani(tak też Ci którzy tutaj maja adresy zamieszkania), więc nie powinno byc żadynch problemów przy wypłacie ale zweryfikować lepiej sobie zawczasu u takiego buka bo raz, ze Uni to pewniak jesli chodzi o bezpieczenstwo, a dwa roznie ten proces weryfikacji przebiega raz do 48 godzin a mozesz trafic tak ze tydzien sie bedzie ciagnal bo tu skany nie czytelne tu rachunek starszy niz 3 miesiace etc
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

@recklezz wpłaciłem sobie stówkę do tego mostbeta, będę testował
nic na potem
ODPOWIEDZ