Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Anime - normiki out

Post autor: moxxi »

AoT nowy sezon już live, opening genialny :oops:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: N0V4K »

Kurde miałem sobie odświeżyć AoT przed nowym sezonem, ale nie było kiedy. Widziałem, że ukazała się kinówka, która jest streszczeniem 3 sezonów, to chyba od tego zacznę.

A w międzyczasie :bowdown: dla JoJo, które myślałem, że sobie odpuszczę po pierwszych odcinkach. Myślałem, że na Netfilxie są wszystkie odc. a właśnie się dowiedziałem, że przede mną jeszcze 2 serie bodajże, zajebiście.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Też ostatnio miałem tak z jojo i te dwa sezony są w chuj lepsze niż to co jest na netflixie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rupert »

Ja tokyo ghul zacząłem i jestem z panna w połowie naruto potem za bleach się bierzemy po,zdro z fartem
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Miałem czekać z AoT aż wyjdzie cały sezon ale skusiłem się na pierwszy odcinek i jest naprawdę dobrze.
Spoiler
bombardowanie tytanami z samolotu :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Perfekcyjny odcinek Jujutuse Kaisen, wszystko zagrało tak jak chciałbym, żeby zagrało, albo lepiej. :bowdown:

To taki odcinek definiujący dalszy kierunek bajki - będzie mrocznie, brutalnie, a złodupce są naprawdę zwyczajnie źli.
Spoiler
Beka, że Junpei był w openingu w stroju z tej szkoły. Scena, jak Sakuna i Overhaulowy villain się śmieją :oops:

No i to fajnie pokazuje, że Sakuna to nie jest 9-ogoniasty jednak
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Beben
Posty: 28
Rejestracja: 23 kwie 2020, 20:24

Re: Anime - normiki out

Post autor: Beben »

Hazardzista pisze: 16 gru 2020, 11:33 Miałem czekać z AoT aż wyjdzie cały sezon ale skusiłem się na pierwszy odcinek i jest naprawdę dobrze.
Spoiler
bombardowanie tytanami z samolotu :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Chłopie jak zobaczysz jakie imby będą się potem dziać to będziesz się za głowe łapał.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Jestem w połowie banana fish i to jest jebane arcydzieło :bowdown:
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

zajebiste to jujutsu póki co
:joint: [*]
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Rupert pisze: 13 gru 2020, 23:15 Ja tokyo ghul zacząłem i jestem z panna w połowie naruto potem za bleach się bierzemy po,zdro z fartem
Props rup, ja nie ogladalem w calosci anime tylko urywkowo ale przeczytalem oba pare razy i zawsze mnie rozpierdalaja :bowdown: :bowdown:

e: up nie wiedzialem ze jujustu ma juz adaptacje, sprawdze sobie bo czytam od dawna ale juz sie troche pogubilem w tych postaciach i mocach wszystkich :eek:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Anime - normiki out

Post autor: Globe »

Hazardzista pisze: 16 gru 2020, 11:33 Miałem czekać z AoT aż wyjdzie cały sezon ale skusiłem się na pierwszy odcinek i jest naprawdę dobrze.
Spoiler
bombardowanie tytanami z samolotu :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Zapomniałem i pomieszały mi się te wszystkie nacje, państwa-miasta i jak rozumiem pierwszy odcinek nowego sezonu ma miejsce kilka lat po finale trzeciego?

Wydaje mi się, że sporo kwestii pomijają albo nie omawiają szczegółowo, takich jak historia tytanów, którą pokazywali w endingu drugiego sezonu (chyba, że po prostu nie pamiętam). Mangi nie czytałem.

Jestem po dwóch odcinkach ale już poczekam, aż wyjdzie całość, bo ten serial ma tendencję do nieznośnego zwalniania, budowania napięcia, cliffhangerów i nagłych bomb. Jedyne anime jakie oglądam i jakoś tam czekałem na kontynuację. Póki co zapowiada się świetnie.
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

KRZYSZTOF pisze: 06 sty 2021, 19:38 Zapomniałem i pomieszały mi się te wszystkie nacje, państwa-miasta i jak rozumiem pierwszy odcinek nowego sezonu ma miejsce kilka lat po finale trzeciego?
Dokładnie, akcja dzieje się 5 lat po wydarzeniach z ostatniego sezonu. Ja też nie czytałem mangi i musze się wspomagać wikipedią czasami bo dużo się zapomina szczegółów w przerwach między sezonami ale jak się ogląda w ciągu to historia wydaje się spójna i logiczna.
No i ten sezon jest póki co sztosem, nawet jak akcja zwalnia praktycznie zupełnie to i tak buduje emocje i napięcie niesamowicie.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

Najnowszy odcinek SNK :bowdown: :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: KejMart »

Można już gdzieś obejrzeć 6 odcinek ?
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

Yakusoku no Neverland polecam, ciekawa koncepcja, właśnie wychodzi II sezon.

@KejMart chyba nie, odcinki są pierwsze emitowane w TV
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

KejMart pisze: 14 sty 2021, 16:35 Można już gdzieś obejrzeć 6 odcinek ?
W każdą niedziele jest emisja odcinka w TV i wieczorem już zazwyczaj jest przetłumaczone na necie.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: KejMart »

Ok dzięki
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Ale to jest mocarny sezon. 8 bajek oglądam :oops:

Oprócz oczywistych :bowdown: dla snk, re:zero, neverlandu i dr. Stone'a to polecam wszystkim sprawdzić wszystkim Wonder Egg Priority, które myślałem, że będzie jakimś slice of life, a okazało się horrorowate. Mushoku Tensei to taki pradziad wszystkich Isekaiów, który doczekał się ekranizacji już po boomie. Wszystkie te cliche wzięte były właśnie stąd i są zrobione bardzo dobrze. Studio powstało specjalnie w celu zrobienia tej bajki i widać efekty, bo jest kurwa śliczna, Wonder Egg zresztą też piękne.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Z tych co nie wymieniłeś to nie oglądam Wonder Egg, obczaje może jak polecanko

Z pozostałych nowych to Kemono Jihen ma jakiś potencjał, nie wiem czy jakoś mocno polecam, ale może być spoko
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

Yakusoku no Neverland jest w sumie fajne, pierwszy sezon obejrzałem na strzała, a teraz wychodzi drugi i ciekawe jest bardzo jak potoczą się losy dzieciaków.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ