Muzyczne cyferki(zabawa)

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Muzyczne cyferki(zabawa)

Post autor: szpilman »

Z racji tego, że troszkę mi się nudzi, a lubię sobie dorabiać ideologię czy tworzyć konkretne warunki przy poznawaniu muzyki wszelakiej wymyśliłem sobie, że szanowne grono ślizgawkowiczów jeśli zechce wrzuci tutaj parę utworów, ale według klucza, który właśnie sobie wymyśliłem. :oops:

Z racji tego, że 7 to moja ulubiona cyferka, wybieracie 7 ulubionych albumów(albo których ostatnio dużo słuchacie) i wybieracie z tej płyty tylko 7 numer.

Zapraszam do dzielenia się muzyką.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Muzyczne cyferki(zabawa)

Post autor: przedszkolanek »

kryterium było takie, że wybrałem z tego co mi się ostatnio podobało, bo jakoś starszhch rzeczy ostatnio nie słuchałem, a co mi się nie podobało (w sensie track 7) to odpuliłem, no i wyrzuciłem rzecz tak oczywistą jak heartless
Spoiler
btw robimy z tego łańcuszek, w sensie, że następna osoba też coś wymyśla, czy ciągle na 7?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Muzyczne cyferki(zabawa)

Post autor: szpilman »

Łańcuszka chyba nie ma sensu robić tak samo ustalać zasad bo to temat typu "od was dla mnie". Nie mniej dzięki za wrzuty. :)

coals siadło pięknie :oops: , a Wahda $not i Porridge Radio znalazło się w czyśćcu
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ