DMX - Redemption of the Beast (2015)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

DMX - Redemption of the Beast (2015)

Post autor: TheD »

Okładka
Obrazek
Tracklista:

1. Spit That Shit
2. Built Like A Bitch
3. On And On
4. Get Up And Try Again
5. Solid (feat. Rampage)
6. I'm Gonna Win
7. It's A Problem (feat. Kashmir & Stan Spit)
8. It's Goin Down
9. Shout It
10. One More Night
11. 56 Bars
12. Where You Been (feat. Freeway)
13. Right Or Wrong (feat. Jannyce)
14. Gonna Get Mine
15. We Gonna Make It (performed by Bazaar Royale, Kashmir & Stan Spit)
16. Love That Bitch (feat. Jannyce)

Spotify


Ostatnie LP DMX'a za życia. Zostało wydane przez ówczesny label Dark Man X'a - Seven Arts - bez jego zgody i chyba dlatego jest raczej pozapominany w tej dyskografii ale chyba jednak jest uznawany właśnie za ostatni album DMX'a.

Generalnie teraz miałem pierwszy odsłuch i album ten jest bardzo bardzo solidny. Może nie dorównuje nawet The Great Depression ale można powiedzieć że jest trochę wyżej lub na równi niż Year Of The Dog Again. Solid z Rampagem z Flipmode Squadu najlepsze na albumie, ogólnie początek albumu bardzo fajny. Sequel How's It Going Down także bardzo piękny. Wałek z Freewayem również jest warte wyróżnienia. Oraz Love That Bitch które było na deluxie Undisputed także bardzo przyjemne. Jedyny utwór jaki uznałbym za taki niepotrzebny to Shout It. Reszta po prostu solidna lub dobra.

Maraton tematów nt. albumów DMX'a wyczerpany. Szkoda że już prawdopodobnie usłyszymy jedynie pośmiertny album (jak wyjdzie) i pożegnamy legendę. Tyle wspomnień było związane z Jego muzyką że ciężko zliczyć. Jedynie szkoda że nigdy nie miałem okazji widzieć Earla na żywo, ale wiek prawie 19 lat robi swoje. RIP DMX, nigdy nie będziesz zapomniany.

Ostateczna moja klasyfikacja albumów DMX'a:

1. Flesh Of My Flesh, Blood Of My Blood
2. ...And Then There Was X
3. It's Dark And Hell Is Hot
4. Grand Champ
5. The Great Depression
6. Redemption Of The Beast
7. Year Of The Dog... Again
8. Undisputed
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ