DMX - Undisputed (2012)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

DMX - Undisputed (2012)

Post autor: TheD »

Okładka
Obrazek
Tracklista:

1. Lookin' Without Seein' (Intro)
2. What They Don't Know
3. Cold World (feat. Andreea Mills)
4. I Don't Dance (feat. Machine Gun Kelly)
5. Sucka For Love (feat. Dani Stevenson)
6. I Get Scared (feat. Rachel Taylor)
7. Slippin' Again
8. Prayer (skit)
9. I'm Back
10. Have You Eva
11. Get Your Money Up
12. Head Up
13. Frankenstein
14. Y'all Don't Really Know
15. I Got Your Back (feat. Kashmere)
16. No Love (feat. Andreea Mills)
17. Already
18. Fire (feat. Kashmere)
19. Fuck U Bitch
20. Love That Bitch (feat. Jannyce)

Spotify
To prawdopodobnie będzie najkrótsza recenzja bo szczerze, to zdecydowanie najgorszy album DMX'a. Większość utworów to skipy niestety. Jedynie lubię stąd What They Don't Know, I Don't Dance (tak utwór z MGK to mój drugi najlepszy utwór albumu dla mnie, zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty), sequel do Slippin', Have You Eva (najlepszy utwór z albumu), Get Your Money Up (i nie to nie jest bit Swizza, mimo iż tak brzmi), Y'all Don't Really Know, Already (trzeci najlepszy utwór albumu) i Love That Bitch (które znajdzie się też na Redemption Of The Beast). 8 z 18 utworów (skit Prayer i Intro nie liczę) w tym oba utwory na bitach Swizz Beatza (zdecydowanie za mało go tu jest) czy jeden z obecnie nielubianym artystą w hip-hopowej społeczności (czy słusznie czy nie to już nie moja sprawa). Na siłę jeszcze I'm Back mógłbym włożyć, lecz nie czuję tego utworu zbytnio. Undisputed byłby w połowie nawet zjadłym albumem w tym wypadku. Długość albumu też zdecydowanie jest minusem przy przerażającej ilości wręcz nudnych utworów.

W dzisiejszym dniu wyjdzie temat o Redemption Of The Beast, czyli rzekomym ostatnim albumie za życia DMX'a; nawet sobie odsłucham po raz pierwszy i liczę że nie będzie nudny jak ten tutaj.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: DMX - Undisputed (2012)

Post autor: Yayo »

Ogólnie padaka, ale "Slippin' Again" jest przepiękne :bowdown:
ODPOWIEDZ