Koza - PATOLOGYA (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
efzet
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: efzet »

przedszkolanek pisze: 15 sty 2020, 19:32
zemsta1kadluba pisze: 15 sty 2020, 15:46 żulczyk to taki koza tylko jako boomer swoją grafomanię i tanie szokowanie uprawia na łamach książek.
ktoś to w końcu powiedział
+1
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 158
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Marker »

Ablazir pisze: 15 sty 2020, 15:31
jebany... jechanie po ANtY rogala, które stało pewnie ze trzy półki wyżej w kategorii awangardowe od tych wysrywów co nam zaserwuje Koza, bo przynajmniej było o czymś i nie było wymuszone(mogło komuś nie leżeć brzmienie, ale on sie do treści przyjebał z tego co pamietam), a teraz propsowanie tego czegoś, grunt to kosekwencja chuju
frontkick

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: frontkick »

Marker pisze: 16 sty 2020, 10:24 jechanie po ANtY rogala, które stało pewnie ze trzy półki wyżej w kategorii awangardowe od tych wysrywów co nam zaserwuje Koza, bo przynajmniej było o czymś i nie było wymuszone(mogło komuś nie leżeć brzmienie, ale on sie do treści przyjebał z tego co pamietam), a teraz propsowanie tego czegoś, grunt to kosekwencja chuju
Przecież Anty umieścił w swojej topce dekady
NIe rozumiem hejtu w stronę Jakub Żulczyk, sympatyczny pan ale książek nie zamierzam czytać
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6559
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

frontkick pisze: 16 sty 2020, 12:13 Przecież Anty umieścił w swojej topce dekady
A wcześniej pisał o niej tak:
Album "ANtY" brzmi mniej więcej tak, jak zapis wewnętrznego monologu mefedroniarza, który przez ostatni miesiąc walił w kable podsmażony na patelni CIF słuchając w kółko drugiej płyty Gangu Albanii i masturbując się do zdobytych pokątnie filmików video z przebieralni Zary w Galerii Mokotów.

...

Był taki raper Rogal DDL. Dobry zawodnik. Nagrał parę fajnych wałków, mordo, ale teraz już popiłeś, pojadłeś, to wypierdalaj. Idź pokrzycz do lasu, to usłyszysz echo.
https://noizz.pl/muzyka/jakub-zulczyk-r ... dr/s7t3dz6
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

Marek Fall nazywa w swojej recenzji najbardziej poetycką wypowiedzią o narkotykowej Warszawie od czasu "Ślepnąc od świateł" Jakuba Żulczyka, a do zamaskowanego rapera przekonuje się nawet krytycznie nastawiony do niego Marcin "Flint" Węcławek, który przestaje zarzucać mu antyflow i analfabetyzm.
nie ma to jak we fragmencie o alternatywnej rzeczywistości walić konia do własnej twórzczości :lol: :lol: :lol:
oraz epce z Fazim z Nagłego Ataku Spawacza (której nigdy nie włączyłem głośno w domu, bo moja dziewczyna zajebałaby mi w cymbał)
cuck confirmed
ogólnie cała recka to typowe dzieło dziennikarza muzycznego muzyki alternatywnej (aka najbardziej pretensjonalne ścierwo jakie chodzi po tej ziemi) czyli wpierdolę jak najwięcej mądrych słów i bezsensownych porównań żeby pokazać wszystkim jaki jestem mądry i kumaty w muzykę, jednocześnie całkowicie nie rozumiejąc tego co recenzuję i wysuwając śmieszne wnioski, ale w końcu kto by się tym przejmował przecież nie piszę po to żeby ludziom sprezentować daną płytę, jej wady i zalety, nie- ja piszę po to żeby wszystkim pokazać jaki jestem kumaty alternatywny inteligent.
mołpy są kozackie
frontkick

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: frontkick »

No nie wiem użytkowniku Jose, wydaje mi się że sedno tej recenzji jest właśnie pomiędzy tymi dwoma akapitami, przecież on propsuje ten materiał jako taki manifest artystyczny czy coś
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

zemsta1kadluba pisze: 16 sty 2020, 14:45 cuck confirmed
ogólnie cała recka to typowe dzieło dziennikarza muzycznego muzyki alternatywnej (aka najbardziej pretensjonalne ścierwo jakie chodzi po tej ziemi) czyli wpierdolę jak najwięcej mądrych słów i bezsensownych porównań żeby pokazać wszystkim jaki jestem mądry i kumaty w muzykę, jednocześnie całkowicie nie rozumiejąc tego co recenzuję i wysuwając śmieszne wnioski, ale w końcu kto by się tym przejmował przecież nie piszę po to żeby ludziom sprezentować daną płytę, jej wady i zalety, nie- ja piszę po to żeby wszystkim pokazać jaki jestem kumaty alternatywny inteligent.
Dziękuję, nie mam nic do dodania :lol:
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

Jose pisze: 16 sty 2020, 14:25 Album "ANtY" brzmi mniej więcej tak, jak zapis wewnętrznego monologu mefedroniarza, który przez ostatni miesiąc walił w kable podsmażony na patelni CIF słuchając w kółko drugiej płyty Gangu Albanii i masturbując się do zdobytych pokątnie filmików video z przebieralni Zary w Galerii Mokotów.
widać, że z kozą odbierają na jednych falach :lol:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

ja te recke żulczyka jak wychodziła potraktowałem jako props, możliwe że nieumyślny albo by kontrumyślny ale jednak props
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 158
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Marker »



czytałem te recke po tym i pod kątem właśnie przypierdolki i ją znalazłem, teraz czytając jeszcze raz można też to odebrać jako propsy. Nie ważne chuj z nim i tak
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

kurwa ja koze propsuje gosc jest wyjątkowy jest ciekawym małolatem w dobie raperów nawijających o dupach hajsie o tym jak kiedys nie mieli nic a teraz to maja i kurwy im same na chuja wskakują w dodatku sa bezbarwni i kazdy jest kopią każdego ale małolaty i tak to łykają hajs sie zgadza biznes sie toczy. w dodatku goat zajebiscie bejtuje nasze wczute środowisko hiphopwe od słuchaczy do raperów (przykład kacper hta) . Nie wszystko mi od niego siada ale szanuje ze nie robi tego co robią wszyscy i sie WYRÓŻNIA KURWA
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

RZABKA NIE LUBI?
Spoiler
mnie tam śmieszy ta akcja :D
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

FruitOffTheWall pisze: 17 sty 2020, 14:48 szanuje ze nie robi tego co robią wszyscy i sie WYRÓŻNIA KURWA
Nasraj do bidetu to tez się będziesz wyróżniał. Kurwa mać no na nic nie jestem tak uczulony jak na ten argument :damn:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Ablazir »

Co do tej akcji obczajcie jeszcze pierwowzór, przykładowo:
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

Moltisanti pisze: 18 sty 2020, 2:18 Nasraj do bidetu to tez się będziesz wyróżniał. Kurwa mać no na nic nie jestem tak uczulony jak na ten argument :damn:
też mnie to wkurwia. Studiowałem swego czasu coś związanego z kulturą i nachodziłem się wtedy sporo do teatrów, na wystawy, performensy itp. i zawsze cisnąłem z jakichś chujowych pseudoartystów którym brakło jakiejkolwiek esencji w ich dziełach więc nadrabiali właśnie takim tanim szokowaniem.
Oczywiście było mnóstwo owiec które (po przeczytaniu broszury wyjaśniającej ocb autorowi ofkors bo tak to możesz zgadywać o co cymbałowi chodziło) rozpływały się jakie to genialne żeby wyjść na wiesz kumatych i inteligentnych, bo jak nie rozumiesz chujni to pewnie dlatego że jesteś głupi a nie że jest chujowe.
No i tak abstrahując już od takich śmiesznych rzeczy jak polski rap przez to podejście ginie prawdziwe Piękno w sztuce i zamiast tego masz w galeriach gówno w słoikach, albo banana naklejonego taśmą na ścianie, a w teatrach pokaz autystów którzy srają na wartości.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

zemsta1kadluba pisze: 18 sty 2020, 15:12 albo banana naklejonego taśmą na ścianie
ej, to akurat była bardzo fajna parodia współczesnej sztuki i podejścia do niej, a gest zjedzenia tego banana przez autora (banana wartego już wówczas ileś tam dziesiąt tysięcy) ładnie obnaża kapitalistyczne mechanizmy panujące w tym ponoć lewicowym środowisku
ode mnie dla banana props
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Koza - A chuj w ten tytuł, weź sobie jakieś zdanie z Nagiego Lunchu po prostu (prod. Jordan)
Spoiler
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Jest to na spotify albo yt w całości? Chciałbym to sprawdzić.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: oKulTywowany »

Nope , ktoś to w ogóle kupił ?
This page is no longer available.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Koza - PATOLOGYA (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

nie, gunwo obsrane
ODPOWIEDZ