Młode Wilki 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: PSZ »

tylko 2 edycja była chujowsza od tego
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: BENGAL »

macie to moze uratujemy ten kurwa temat bo jest kurwa masakra ciezka
Awatar użytkownika
MattB
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:16

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: MattB »

Po sprawdzeniu tego gowna odpaliłem edycję 2015 i zastanawiam się co poszło nie tak. Trzeba znaleźć jakiś nowy gatunek muzyczny dla ludzi 00'+ propsujacych takie rzeczy bo to idzie w złą stronę :nonono:
Inb4 ok boomer XD
To nie 2005
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1548
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: fifi »

tez myslalem ze slucham fajnego swiezutkiego gowna a potem sie okazalo ze teraz popularni sa tacy "artysci" jak jakis oki czy bedoes, ktorych nie idzie zrozumiec, gdy sie dra. zrozumialem, ze jednak sie troche zestarzalem i juz wlasnie ci mlodzi ludzie maja inny poglad na muzyke. niestety
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

tak zupełnie na marginesie wilków - co wy w większości macie z tym niesłyszeniem? Tak samo z Bałaganem większość nie słyszy, co on rapuje
przecież w tym possecutie poza momentem gdzie się wokale nachodzą na siebie (chyba dwa razy) wszystko bez problemu da się zrozumieć (i tak, oczywiście, mógł być lepszy mix, nie mówię, że nie)
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Malloy »

No co Ty, gdyby nie tekst, który dodali w opcjach to nie rozumiałbym kompletnie o czym tam pierdolą, zwłaszcza ten Oki, który jedyne co potrafi to napierdalać jak najwięcej słów na minute i Augustyn, który drze pizde chuj wie po co :dunno:
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

ja tam słyszę w zasadzie wszystko poza końcówką ostatniego wersu kozy, a na klip nawet nie zerkałem przy odsłuchu
a poza tym nie pisałby tego, gdyby się nie powtarzało to po raz któryś, bo wcześniej Bedoes, wcześniej Bałagane, wcześniej Żaba itd
ja nie mam praktycznie nigdy problemów, żeby usłyszeć co oni tam nawijają (choć może czasami lepiej byłoby gdybym nie słyszał), dlatego mnie to dziwi, jak to się co chwilę pojawia taki zarzut
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Jose »

Jeszcze powiedz, że w filmach Vegi też wszystko słyszysz :///
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

nie oglądam :(
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: noizeone »

W Polskich filmach w ogóle jest tendencja do dziwnego poziomowania dźwięku, ale tu się podobne pod uzytnika [mention]przedszkolanek[/mention], też rozumiem wszytko, i to bez słuchawek
e: chociaż nie ma czego tu słuchać
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: afterlight »

MattB pisze: 01 gru 2019, 22:30 Inb4 ok boomer XD
ciary zenady

[mention]przedszkolanek[/mention]
mam tak samo i wlasnie tez sie dziwie jak czytam takie rzeczy, myslalem ze mam jakis sluch absolutny bo wszedzie gdzie czytam ktos narzeka to ja nie mam zadnego problemu, ale to moze jednak inni sa dziwni i maja masowo rozjebane sluchawki lub uszy
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

Ja też nigdy nie mam problemów ze zrozumieniem słów i jak ktoś pisze, że czegoś tam nie słyszy to krew mnie zalewa. Największy problem ludzi jest taki, że jak coś jest trochę niewyraźne to nie starają się wyostrzyc słuchu albo bardziej się skupić tylko łatwiej im powiedzieć, że gówno słychać, nic nie rozumje.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »



to się nie kończy

btw powtózę raz jeszcze, to co padło wcześniej w tym temacie i w temacie płyty bedoesa
przedszkolanek pisze: 07 gru 2019, 0:02 Ale wracając do Bediego, w tej części (w kolejnych też, ale słabiej chyba) fajnie widać, jak się w Polsce rozkręca hip-hop oparty na wszelakich zaburzeniach – rytmu, wokali, nawijki, produkcji, mixu, tempa, tekstu itd. – świetnie to też widać na possecutie młodych wilków – z tego będzie nowy newschool za parę lat, a Borys będzie tego nurtu głównym polskim patronem, może obok Bałagana. Wiadomo, że teraz wychodzi to, jak wychodzi, ale pierwsze śliwki robaczywki, w ciągu paru lat to powinno się wykrystalizować, samookreślić i wejść na dobry poziom. I z tego się cieszę, bo pójście polskiego rapu (a przynajmniej jego znaczącej części) w tę stronę, by mnie zadowalało, z różnych powodów.
Przesłuchałem płytkę MW i [kontrowersyjna_opinia]w odpowiedniej kolejności i przy założonej konwencji tego czym ta płyta miała być to się broni, nawet ten posse cut[/kontrowersyjna_opinia], z tego będzie nowy newschool - zobaczycie za parę lat.
A przy okazji chciałbym w tym miejscu przeprosić niejakiego Opała - za pierwszym razem, z klipem, zupełnie nie podeszło, ale na płycie wychodzi z tego sztos kawałek, piękna kompozycja. Na duży plus jeszcze Miły (najlepsza zwrotka na posse cutie), przyzwoicie oki i zetha, najlepszą zwrotkę na płycie dał żaba
erlbluza
Posty: 53
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:19

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: erlbluza »

gówno gówno gówno
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Mko21 »

przedszkolanek pisze: 01 gru 2019, 23:02 tak zupełnie na marginesie wilków - co wy w większości macie z tym niesłyszeniem? Tak samo z Bałaganem większość nie słyszy, co on rapuje
przecież w tym possecutie poza momentem gdzie się wokale nachodzą na siebie (chyba dwa razy) wszystko bez problemu da się zrozumieć (i tak, oczywiście, mógł być lepszy mix, nie mówię, że nie)
Przecież się nie wsłuchuje w polski rap, to leci głównie przy okazji robienia czegoś innego jak jest nie wyraźne to jebać, a nie będę się wsłuchiwał co tam Bałagane czy jakiś młody wilk mamrota, w ogóle argument, że da się zrozumieć xdd
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

Liczę, że chociaż cyphery będą miały jakiś wyższy poziom od tego ostatniego kawałka. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Moltisanti »

przedszkolanek pisze: 08 gru 2019, 0:20 Ale wracając do Bediego, w tej części (w kolejnych też, ale słabiej chyba) fajnie widać, jak się w Polsce rozkręca hip-hop oparty na wszelakich zaburzeniach – rytmu, wokali, nawijki, produkcji, mixu, tempa, tekstu itd. – świetnie to też widać na possecutie młodych wilków – z tego będzie nowy newschool za parę lat, a Borys będzie tego nurtu głównym polskim patronem, może obok Bałagana.
Ja się przyzwyczaiłem że piszesz głupoty ale jak ty połączyłeś Bałagane z zaburzeniami rytmu wokali nawijki produkcji tempa mixu tekstu, to mnie arcyciekawi. To jest chyba ostatnia osoba z nowej fali o której bym coś takiego napisał, chłop leci jak od linijki zazwyczaj
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

Mko21 pisze: 08 gru 2019, 9:39 w ogóle argument, że da się zrozumieć
da się zrozumieć, w sensie, że nie trzeba się wsłuchiwać, żeby zrozumieć, co rapują

Moltisanti i vice versa ;)
a co do pytania - mix, produkcja, realizacja, tekst, język - znajdzie się tego trochę
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

ZetHa jakby się męczył tą nawijką, Miły to w ogóle nie wiem co to jest - tragedia, a Augustyn całkiem okej, ale charyzmy w tym mało. Myślałem, że ktoś się chociaż wjebie do tego basenu. Augustyn>ZetHa>Miły. Jedynie otoczka całkiem ładnie, fajny pomysł.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: guzi »

zetha oprócz tego, że jest największym tryhardem w pl rapie, to jeszcze te jego ruchy na klipach są mega zabawne
dobry z niego clown jest jednak, rapowanie z telefonu w 2k19 :bowdown:
chujowe zwrotki
wszystkich
ODPOWIEDZ