Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: daveyo »

Jak na razie moim zdaniem najlepsze ruchy robi SBM, wiedzą kogo do siebie brać, mają świetny kontakt ze swoimi ludźmi, szacunek do nich, dają dużą swobodę artystyczną, do tego dochodzą organizacje eventów, koncertów etc., ciągle jakieś nowe pomysły przy sprzedaży itp.
No i preordery szybko dochodzą :razz:.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

dochodzą to myślę przede wszystkim solar i białas jak widzą wyniki sprzedażowe, to jest na swój sposób piękne, jaki oni kombajn skonstruowali do koszenia siana małolatów
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

sarius strzela przez neta do kartkiego, będzie w końcu jakiś beef? pewnie nie
https://glamrap.pl/sarius-atakuje-kartk ... Cr4e7C4zrk

a co do podsumowań to mi się nie chcę tych dziennikarskich nawet czytać, już wolę zobaczyć co koledzy z forumka myślą niż ludzie ze zdjęcia poniżej
Obrazek
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

zemsta1kadluba oni nie mają tego samego mengo (czyli stempla) czasem?

e: przeczytałem, beefu nie będzie, można się rozejść, sarius tradycyjnie szuka atencji
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

Rzeczywiście, to by tłumaczyło wspólne koncerty, ale nie wydaję mi się żeby to była jakaś zjebana akcja promocyjna.
Nie wydaje mi się też że to jakoś dalej pójdzie
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

ale wiesz, tu nie chodzi o samą promocję jako taką, sarius zdaje się mieć jakąś wewnętrzną potrzebę zwracania na siebie uwagi wszystkich dookoła
nie chcę tu freudować, więc niech będzie taki ogólnik
jaka jest tego przyczyna - nie wiem, ale na pewno jest to materiał na dobry artykuł na nieistniejący poważny polski portal muzyczny, zwłaszcza że nie on jeden na coś takiego choruje - ehh, tyle kontentu się marnuje w poldonie :(
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

Mi chodziło że to nie jest jakaś zorganizowana chujowa akcja promocyjna a'la Solar, tylko właśnie coś takiego co ty opisujesz- sarius to idealny przykład atencyjnej kurwy i drama queen
mołpy są kozackie
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: daveyo »

Pamiętacie gościa, który bujał się do polskiego rapu "AlmightyRich"?
Spoiler
Dziwna akcja.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ebismolarek »

Kontent z polaczkami nie wypalił :/
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2987
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Rapowy offtopic

Post autor: vampmoney »

Od bezdomności SpaceGhostPurrpa mam w głowie blokadę co do dawania wiary w historie o bezdomności :lol:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

mi się wydaje że on wali w huja na maxa, niedługo zorganizuje jakąś zbiórkę na czynsz i polaczki zaczną wpłacać, a gość generalnie wygląda na szczwanego - pamiętam jak wrzucał 2 minuty wymuszonej reakcji i zapychał to 8mami minutami jakichś swoich rapsów na końcu coby można było upchać więcej reklam

w ogóle do filmiku ubrał czapkę typu beanie, która pierwsze co to kojarzy się z bezdomnością i którą musi zawxze mieć na łbie każdy menel, więc dla mnie wygląda to na wyreżyserowane
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: daveyo »

Może i coś w tym jest, ale to wszystko mogło znaczyć, że potrzebuje pieniędzy i może stąd te reklamy, pełno zapychających filmików, widać, że robił to hurtowo. Jakby nie patrzeć to trochę ma do stracenia, ale kto go tam wie :dunno:
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Rapowy offtopic

Post autor: LWD »

jest relacja na żywo z bezdomności: https://www.youtube.com/watch?v=-N0YSd9y0d8
możemy go forumowo wspomóc, jego paypall [email protected] ja już wysłałem 50zł, jakby kazdy na forum poszedł moim śladem, to chłop miałby kasę na rok wynajmu mieszkania i dalej by nagrywał dla nas reakcje.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Rapowy offtopic

Post autor: WHITE »

Pezet smiec zdecydowal sie po jedynym koncercie na torwarze na jeszcze 4 jedyne w tym jeden na Torwarze :lol:
A Asfalt konsekwentnie daje dupy, bo Rasmentalism poszedl do Sony
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

słynny być może ostatni koncert jednak nie taki ostatni
polski rap welkom in
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

koncert ostatni jak track panowie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mlodyperkez »

WHITE pisze: 08 sty 2020, 1:38 Pezet smiec zdecydowal sie po jedynym koncercie na torwarze na jeszcze 4 jedyne w tym jeden na Torwarze :lol:
A Asfalt konsekwentnie daje dupy, bo Rasmentalism poszedl do Sony
lekki zawod ze nie odwiedzi lodzi
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Rapowy offtopic

Post autor: LWD »

ciekawi mnie jak rozegrają promocję Rasmentalismu, Sony pokazał na przykładzie tych rizi beizeti, że nie potrafi się odnaleźć na rynku z pl rapem. z drugiej strony teraz idą śladem universalu i biorą już w miarę mocną markę zamiast tworzyć nowych raperów, więc tu powinno już być łatwiej. Z Young Igim Universal ma o tyle łatwo, że Igi swój duży kanał na yt, na social mediach i spotify też dużo followersów, więc to samograj, z ero i włodim, mimo że wcześniej nie mieli kanałów, to i tak udało się dotrzeć z tym do słuchaczy (śledził ktoś jak to sie odbywało? reklamy przed innymi filmami?).

Rasmentalism ma sytuacje jak ero i włodi, czyli brak swojego kanału, stosunkowo stara publika (średnia wieku bliżej 25 niż 15) i też nieco przygaszony hype, więc jak źle to rozegrają to może to wyglądać liczbowo żałośnie jak Sobota z tym swoim flow production. z drugiej strony skoro się szykują duże featuringi oraz ras ma tę audycję w newonce, która w jakiś tam sposób chyba się trochę przyczyniła do sukcesu komercyjnego jana rapowanie, to nawet ta śrendia znajomość rynku przez Sony aż tak źle nie wpłynie na to jak się to sprzeda
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oyche »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

tak tylko wklejam, informacyjnie, kolejność od najświeższego


ale trochę śmieszne, że znowu ta sama paczka z samplami, obstawiamy kto następny wykorzysta ten sam sampel?
ODPOWIEDZ