MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

Sowiński ładny nokaut :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: MMA panowie MMA

Post autor: cloud »

jestem tutaj, okropnie mu zajebał :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

walka kobiet też całkiem niczego sobie, ładne poddanie
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Szuli co wyłapał bekfista
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

Janikowski :bag:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: loco »

Janikowski dobrze wyglądał póki walczył z ogórkami. Walka z Kołecki i z Materlą całkowicie go obnażyły. Cały czas opuszcza gardę, kondycyjnie nie nadąża, trudno tam szukać większych pozytywów. Może jeszcze zaskoczy, oby.

Mamed szybko zostanie poskładany. Co dalej? Rewanż z Materlą?
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

Te dwie rzeczy o których wspomniałeś dały znać o sobie w tej walce. Wypompował się w pierwszej rundzie, zrobił zryw jakby postawił wszystko na jedną kartę. Pod koniec pierwszej rundy już niestety brakowało tlenu. W drugiej ciągły brak tlenu spowodował że uniki (które musiał robić bo garda opuszczona) były za wolne i wyłapał dwa mocne i tu się walka skończyła. Jego przeciwnik rozegrał to na spokojnie, przetrwał to co miał przetrwać i potem czekał na dobry moment.

Walka wieczoru nudna. Ładnie za to dał Salahdine, ale KSW nadal nie wyciąga wniosków (gdzie jest jebana drabinka?!) i na rywala dostał mistrza M1 i Cage Warriors, tyle że to debiutancka walka Słowaka XD, którą przegrał... Panie dały dobrą walkę z dobrym poddaniem w drugiej rundzie, a Sowiński ustrzelił świetny nokaut. Szuli niestety wyłapał z #kołowrotka.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

:bowdown:


Daniel Cormier and Stipe Miocic have ‘both agreed’ to their trilogy bout
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Eh obejrzałem ten nokaut na Overeemie i miał pecha w chuj. Wygrywał na punkty i 4 sek przed taka bomba. Nosz kurwa sędzia przerwał i troche niesmak jest ale jakby puścił walke dalej to Ali by miał pomidorówke z twarzy.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SWN »

...a tak:

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »

Almost 3 years ago, Colby Covington trolled RDA with a 'leaked' screenshot of his browser window in one of the best MMA memes ever made
Spoiler
:lol:
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: darmody »

McGregor vs Cerrone na UFC 246 18 stycznia
Zhang vs Jędrzejczyk na UFC 248 7 marca
Khabib vs Ferguson na UFC 249 18 kwietnia
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 232
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Moris »

Spoiler
Piechota ale wpierdol zebrał Obrazek Kombo jak z Tekkena xd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

a taki zajebisty miał być :roll:
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

No i chuj no i cześć :cry:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Oskar okrutnie boleśnie zweryfikowany niestety, to była prawdopodobnie jego ostatnia walka w UFC.

Nunes zrobiła swoje, chociaż przewidywałem jednak skończenie, twarda jest GdR. O Maxa bałem się najbardziej i niestety słusznie, oddać trzeba jednak, że Volkanovski wygrał zasłużenie i zaprezentował się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zestawią im rewanż licząc na większą aktywność i ryzyko Maxa, bo ma papiery na odzyskanie pasa.

Co do walki wieczoru, that's the champ. Świetny występ Usmana, przerobił Colbiego na papkę tak jak zapowiadał. Zaskoczył mnie gameplan Kamaru na tę walkę, o ile można było spodziewać się głównie stójki w wykonaniu Colbiego, to jednak po Kameruńczyku spodziewałem się prób zapaśniczych, mało tego, wydawało mi się, że wygra walkę właśnie dzięki swoim zapasom, a tu proszę.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2344
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Prez pisze: 16 gru 2019, 8:44 Co do walki wieczoru, that's the champ. Świetny występ Usmana, przerobił Colbiego na papkę tak jak zapowiadał.
to trochę nieuczciwe postawienie sprawy, Colba wyrwał na luzie 2 rundy (minimum) i fajnie się zaprezentował, przejebane cardio ma ten chłop i ogólnie szacun za walkę ode mnie. a usman jak wyrachowany skurwiel no i wziął co swoje, ogólnie super walka i szok jaki obaj panowie mieli szacunek do swoich zapasów, że nie było ani jednego sprowadzenia czy przetrzymywania
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

gdyby sędzia puścił do końca, w sensie że bez tko, to dałbym 49-45 dla usmana i nie żebym był stronniczy, bo niektóre rundy były bardzo wyrównane ale jednak usman dominował. Świetna walka, dla mnie trenującego kulanie się po macie jest to szok, że utrzymując takie tempo można walić się po mordach przez niemal pół godziny. Troszkię różnica między tą walką a Woodley vs Usman, jeśli Woodley nie wystrzeli jakiejś rakiety na początku walki to z Colbym będzie powtórka walki z Usmanem (z tą różnicą że Colby nie będzie tak bezwględnie parł do przodu jak Kamaru więc Tyron będzie mieć więcej miejsca i czasu na odpalenie).
Volkanovski pozytywnie zaskoczył, zjadł Maxa w każdej płaszczyźnie, na ten moment nie widzę jak Holloway miałby odzyskać pas, po prostu był pod każdym względem gorszy od przeciwnika, chociaż w 4/5 rundzie cośtam mogło wejść, kiedy Volkanovski poczuł się turbo pewnie i zaczął wskakiwać z ciosami i kilka razy zebrał soczystą kontrę.
Szkoda Oskara ale to nie jest jego poziom, strasznie słabe cardio i brak dynamiki, na 99% koniec w ufc
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: MMA panowie MMA

Post autor: rakieta_rakieta »

Dlaczego się znam tu najlepiej na MMA wyjaśnia Gadowski


https://www.stefczyk.info/2019/12/17/ga ... walizacji/
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: MMA panowie MMA

Post autor: taka »

Całkiem ładne laski walczą na polsacie, jedna homo więc liczę na jakiś plot twist
ODPOWIEDZ