Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
mruwa
Posty: 216
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: mruwa »

Juz powinna dawno siedziec, ta kurwa prawie zrownala najpiekniejszy klub w polsce z ziemia.
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Po krótkiej przerwie od ekstraklasowego grania, którą umilały nam popisy naszej reprezentacji jutro wraca moja ukochana liga. W miejsce Bena van Deala, który ostatnio spadł z karuzeli trenerskiej wg Weszło zostanie zatrudniony Martin Sevela, słowacki trener mający na koncie trzy mistrzostwa Słowacji (z Trenczynem i Slovanem Bratysława). Poza tym, u bramkarza ŁKS-u Michała Kołby wykryto nielegalny doping, sam klub wstrzymuje się z decyzją w jego sprawie do otrzymania wyników badań próbki B - info ze strony ŁKS-u.
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

W niedziele wybija mi równo 10 lat jak jestem na każdym domowym meczu Pogoni
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: jabolsdz »

a ja byłem ostatnio na WKS-ie z Pogonią, no i kurwa, tragedia.

przez cały mecz była jedna akcja, składna nazwijmy to, czyli gol Śląska z 4 minuty i pójście murzynka prawym skrzydłem. później kopanina jak na boju na mojej starej ośce. piłka więcej na górze niż na dole.

fajnie, że jest ładny stadion, fajnie, że ludzie zaczęli chodzić (było chyba z 25 tysi czy 30 i robiło to trochę robotę), ale niestety w porównaniu z takim żużlem, to zarówno poziom sportowy, jak i ogólnie rozumiana kultura ludzi, którzy tam chodzą (ja chodzę z żoną, z córką w brzuchu, więc jednak już zwracam uwagę na chamskie i beznadziejne zachowanie ludzi obok) jest nie do przyjęcia. na szczęście kosz wraca, więc sobie pochodzę na basket.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

darmody pisze: 12 wrz 2019, 22:29U bramkarza ŁKS-u Michała Kołby wykryto nielegalny doping, sam klub wstrzymuje się z decyzją w jego sprawie do otrzymania wyników badań próbki B - info ze strony ŁKS-u.
Dziura już załatana postacią Arka Malarza. Jak zawsze niezmiernie bawią wypowiedzi typu
Sytuację Arka monitorowaliśmy od czasu, gdy odszedł z Legii. Rozpoczęcie rozmów miało miejsce na kilka dni przed sytuacją związaną z Michałem Kołbą.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

2 tygodnie przerwy reprezentacyjnej. Korona i Zagłębie wyrzucają na samym jej początku dotychczasowych trenerów. I przez te bite 2 tygle nie zatrudniają nowych :bowdown:

W Zagłębiu w ogóle trzęsienie ziemi, Rada Nadzorcza nie wyraziła zgody na Sevelę - w konsekwencji wielce prawdopodobne jest, że z klubem pożegnają się prezes Drożdż, dyrektor sportowy - Michał Żewłakow i jeszcze do tego szef pionu sportowego :D

a pismak Stanowski twierdzi, że u Kolby wykryto klomifen, podobno bywa stosowany przez osoby używające farmakologicznego dopingu wydolnościowego w celu złagodzenia jego skutków ubocznych.. kurwa po co
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: Ablazir »

Ma ktoś zdjęcie twarzy Rymaniaka po wczoraj?
Obrazek
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Rymaniaka czy Dytiatjewa?
Awatar użytkownika
kalahar
Posty: 96
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:54
Lokalizacja: 71/34

Re: Ekstraklasa

Post autor: kalahar »

Tam nie było faulu na Gliwie przed ręką Sapały [VAR]?
Jprdl jak ta liga nie wybacza. Piast był już na widelcu i zamiast zabić Gliwiczan, Raków traci 3 punkty. Beka, smutek i żal.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

Jak dowiedział się „Super Express” bramkarz Górnika Zabrze Dawid K. jest podejrzany o zgwałcenie kobiety. Do gwałtu miało dojść w Katowicach, po suto zakrapianym wieczorze. Zawodnik wraz z drugim podejrzanym został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia. Czy to już koniec sportowej kariery Dawida K.?
kudłafejs.jpg
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

:shock: :shock:
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

o kurwa, ci zabrzańscy bramkarze z nazwiskiem na K. maja nieźle na bani
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

Bramkarz Górnika Zabrze, Dawid K. został zatrzymany przez policję nad ranem w niedzielę. Wraz z nim za kraty trafił Marcin N. Obaj mieli dopuścić się gwałtu.

Dawid K. oraz jego kompan Marcin N. imprezowali na ul. Mariackiej w Katowicach, znanej z modnych klubów i lokali. Właśnie w jednym z nich Dawid K. poznał kilka osób. Wieczór przeciągał się. Później impreza przeniosła się do jednego z mieszkań przy Mariackiej. Jej finał był jednak dramatyczny dla jednej z zaproszonych kobiet. Dawid K. i Marcin N. mieli ją tam zgwałcić. Nad ranem na nadgarstkach obu mężczyzn zatrzasnęły się policyjne kajdanki.

- Zatrzymanym mężczyznom przedstawiliśmy zarzut gwałtu. Wnioskowaliśmy też o tymczasowe aresztowanie i sąd przychylił się do tego. Podejrzani zostali aresztowani na trzy miesiące – mówi Bogusława Szczepanek-Siejka, szefowa Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe w Katowicach.

Prokuratura ze względu na charakter przestępstwa nie udziela na ten temat więcej informacji. Dawidowi K. i jego znajomemu Marcinowi N. grozi do 10 lat więzienia.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ekstraklasa

Post autor: cloud »

jak było to sory :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: redman23 »

Obrazek
:lol:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

Kurwa akurat byłem na tym meczu, nie mogłem uwierzyć w to co widziałem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: druhu »

stawowy w arce, haha! :bowdown:
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Mam dość duże wątpliwości co do tego, że to Jacek Zieliński był głównym hamulcowym w Arce, ale ponieważ z panem Wojciechem Stawowym w Ekstraklasie może być bardzo ciekawie, nie będę krytykował tej decyzji :) Gdyńska tiki-taka nadchodzi, już widzę te podania stoperów do napastników przeciwnej drużyny i over 4.5 w większości meczów, aczkolwiek znając ekstraklasową logikę Stawowy stworzy z Maghomy, Marciniaka etc. p o t ę ż n y monolit
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Stawowemu starczyla podobno rozmowa z Midakiem i ekipą, by jednak zrezygnowac z propozycji :lol:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ekstraklasa

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ