Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Lowrider »

24 reprezentacje na euro, niech jerry buzzer zrobi wyjście z grupy i tam może ojebać też jakiegoś średniaka i potem można przekurwić, ważne żeby punkty w rankingu się zgadzały i wysokie koszyki
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kacper »

Grześ najlspszy w ataku pomocy i obronie. A wszystko mogło się udac dzięki Góralskiemu
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Nie ukrywam, że z satysfakcją patrzyłem jak hulają boki obrony, o których wymianę apelowałem i jak Góralski „uwalnia” Krychowiaka dając mu możliwość bycia b2b bo tego domagałem się również (z tym, że na „6” widziałem Bielika ale tu kwestie zdrowotne). Brzęczek ogląda Ale Bramę, jak myślicie?
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Travson »

Ma konto na slizgawce
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: darmody »

Powołania na mecze z Izraelem i Słowenią:

Bramkarze: Majecki, Skorupski, Szczęsny

Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Cionek, Glik, Jędrzejczyk, Kędziora, Piszczek, Reca, Rybus

Pomocnicy: Bielik, Frankowski, Furman, Góralski, Grosicki, Jóźwiak, Kądzior, Klich, Krychowiak, Szymański, Zieliński

Napastnicy: Kownacki, Lewandowski, Milik, Piątek
Deyker
Posty: 1054
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

Ten Jóźwiak się jakoś wyróżnia mocno w naszej lidze?
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: retriakaretrox »

Wczoraj w l+extra się nad nim trochę spuszczali, sam widziałem kilka meczy to całkiem robi robotę
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: darmody »

Z jego ostatnich meczów to w całości widziałem tylko ten z Wisłą Kraków, w którym był szefem, chociaż mimo wszystko to tylko Wisła Kraków. Resztę jego poczynań znam ze skrótów i na tej podstawie stwierdzam, że chłopak jest w formie ostatnio i nie ma żadnej kontrowersji w tym powołaniu.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Chłopak jest szybki, z niezłym dryblingiem, a w tym sezonie ma nawet jakieś liczby. Wyróżnia się? Na tle kolegów z klubu - tak. Na tle ligi? Raczej średnio. Ale w 2019/20 chyba nikt się na dobrą sprawę nie wyróżnia. Na skrzydłach mamy taką posuchę, że to nie jest najgorsze powołanie - jako bardziej inteligentna wersja Grosickiego byłby w sam raz.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

ja to właściwie nie rozumiem, dlaczego Jóźwiaka tak przykleili do skrzydła, przecież on ma idealne predyspozycje na dychę i myślę, że wyglądałby lepiej w środku, szczególnie mając takiego Gyta przed sobą

ale to tak słowem offtopu, imo zasłużone powołanie w obecnej sytuacji na skrzydłach i bardzo fajnie, że wreszcie je dostał
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: svnchez »

Wilczek 14/14
Kownacki 8/0

spoko
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wojtas »

nie rozumiem tego hajpu na Kownackiego
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Kiedy powoła Swiderskiego
Największa pizda na forum:

Mider
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Malizna »

Po co? I tak będziemy grać 1 napastnikiem, więc Milik jako zmiennik Robercika. Powoływanie Wilczka czy Świderskiego żeby siedzieli na ławie kompletnie, konkretnie jest bez sensu.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Powołanie Świderskiego/Wilczka ma taki sam sens jak Kownasia, więc - czemu by nie?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

no tak a powoływanie Kownackiego który nic nie gra ma sen
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: recklezz »

kapec pisze: 05 lis 2019, 10:06 Powołanie Świderskiego/Wilczka ma taki sam sens jak Kownasia, więc - czemu by nie?
Nie zgodzę się, Wilczek ma 32 lata w styczniu, Kownacki 22 lata Świderski 21 lat a takie powołania są budujące dla młodych, doda im to dużo pewności siebie. Szczególnie dla Dawida, który ciężkie chwile przeżywa aktualnie i takiego pozytywnego kopa dostaje. Tym bardziej jeśli gramy na jednego napadziora, gdyby była formacja z dwoma to Wilczek by się nadał na ewentualną niedyspozycję dwóch bo w hierarchii wyżej jest jeszcze Milik oprócz Piątka oczywiście. Ale w takiej sytuacji to Kownacki jest lepsza opcja - jest dużo młodszy oraz bardziej wszechstronny bo może na atak wejść jak i na skrzydle polatać. W ostatnich 3 spotkaniach rozegrał 193 minuty więc nie ma tak źle, miał tam jakieś kłopoty z kontuzjami nie był w pełni zdrowia ale teraz wszystko jest git.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Zrozumcie, że powołania nie zawsze muszą wynikać z obecnej formy (od tego jest podstawowa jedenastka) czasem istotne jest szersze spojrzenie i dłuższa perspektywa budowy zespołu.

Bednarek nie grał w klubie a powołania dostawał. Jak się później okazało była to decyzja dobra bo trafił w końcu do jedenastki Soton i dzięki temu Brzęczek z miejsca miał w składzie podstawowego obrońcę klubu z PL, który pod jego wodzą miał już rozegrane minuty, gotowy zawodnik. Reca kolejny przypadek i tu też należy pochwalić Brzęczka za cierpliwość i konsekwentne trzymanie się tej decyzji mimo psioczenia pismaków.

Powołanie dla Kownackiego jak najbardziej zrozumiałe ale jeśli ktoś miałby go zastąpić to na pewno nie Wilczek, jak już to Świderski.
ODPOWIEDZ