NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no bo chcieli
przecież dlatego wytrejdowali Gasola do Toronto
tak czy inaczej nie ma co sie spuszczac nad zadna druzyna w tym momencie, to dopiero 2 tygodnie sezonu
pozdro Lakers

kolejny wpadł, tym razem Jastrząb John Collins, tez jak Ayton 25 meczów zawieszenia per Wojbomb
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

No właśnie o to mi chodzi, że "nie ma co sie spuszczac nad zadna druzyna w tym momencie, to dopiero 2 tygodnie sezonu"
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

No no, dziś ciekawe wyniki szczególnie pod względem indywidualnym zawodników - Lillard 60 pkt, D-Lo 52 pkt, Siakam 44 pkt, Wiggins 40pkt, Doncic 38 pkt - co warto zaznaczyć tylko dwie drużyny - Wigginsa i Siakama okazały się zwycięskie. Portland 4 porażka z rzędu, już pisałem po porażce z GSW 3, że coś musi być nie tak i to się potwierdza. Jako drużyna mają bardzo duży potencjal, imo mocniejsi są niż rok temu. Lillard gra wyśmienicie średnio 33.3pkt 49.5% fg i drugi chłop w lidze pod względem efektywności(pierwszy oczywiście kosmiczny Giannis). Dziś nie miał pomocy McCollum 8 pkt 4-19 fg i ogólnie cała drużyna bardzo kiepsko powyżej 10 pkt to zdobył tylko Simmons z ławki (15pkt). Robi się nie ciekawie Hood miał nie grać w ogóle bo skarżył się na ból pleców bodajże, zagrał pierwsze 6 minut i już nie pojawił się na boisku. Mały szpital się robi a ławki to nie mają mocarnej, Collins wypada na 4 miechy, nie wiadomo jak to będzie z Hoodem, Gasol wiecznie narzeka na coś. No nic czekać na Nurkicia, który będzie zbawieniem dla nich. Przed sezonem po tych wymianach, byłem pewien, że będą mocniejsi niż w poprzednim sezonem a tu kontuzje i forma niektórych weryfikują ale no to cały czas jest początek. Jak rok temu fantastyczny RS i 3 miejsce, tak tu zapowiada się na walkę o wejście do playoffow. Na pewno poczynią jakieś odważne ruchy w zbliżającym się trejdlejnie, byle nie przekombinowali bo zawsze lubiłem ich oglądać w playoffach.

e: zapomniałem o Bogdanovicu dziś 33 punkty ale ta trójka na zwycięstwo sekundę przed końcem z rogu piękna
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Mormoni chyba jakąś klątwę na Gordona rzucili, bo to jest niemożliwe co ten typ ma pecha :(
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: NBA

Post autor: Kacper »

tuż po wyrównaniu rekordu punktowego, perspektywy na zaskakująco dobry sezon dla niego jak i dla C's. Wielka szkoda i oby wrócił jak najszybciej
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Spoiler
Total games during this span:

Knicks: 93
Patriots: 25

Obrazek
:rotfl:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

Harden :bowdown:
Wygląda jakby Clippers mieli całą lige w kieszeni i niewygodny matchup z Hardenem oraz nie leży im tempo Houston,.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Westbrook cztery faule w 1q i do końca meczu już zero XDDDDD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

:rotfl:
Spoiler

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

jaylen brown jest piękny
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: NBA

Post autor: horrypaz »

Melo w blazers
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Melo i Whiteside, to będzie duet śmierci
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

obstawiać ile meczów pogra spokojnie bez jakichś ME7O OUT na trybunach
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

zostanie do końca sezonu i wkomponuje się w blazersów
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Ja tam za jakiś Melo redemption arc bym się nie pogniewał. Dwight pokazuje, że się da :dunno:
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

dwight po zrzuceniu troche kg jest przydatny po obu stronach parkietu, nawet na switchach w obronie przeciwko niskim daje rade, melo to jest kompletne dno w obronie, bo nie pokryje ani podkoszowych, ani niskich bo go zjadą jak sukę i jezeli trójka nie będzie mu siedziała to szybko się z nim pożegnają.
w sumie to nie wiem co te portland robi, najpierw whiteside (dzięki Bogu, że go zabrali z Miami :bowdown: :bowdown:), teraz melo, troche dziwne ruchy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ale z drugiej strony, jeśli nie położą na nim jakichś przejebanych oczekiwań i dadzą mu robić to, co potrafi najlepiej (czyli nicscoring), to może być niezłym stealem na te 15-20 minut na mecz

a tak btw. to nie mam chyba zawodnika, co do którego miałbym tak mieszane uczucia - w Nuggets go kochałem, w Knicks nienawidziłem, a teraz trochę życzeniowo liczę na sympatyczny sezon na zakończenie kariery i jakąś przygodę w PO
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Fajne meczycho Boston-Sacto dziś. Warto choćby szerokie highlighty obejrzeć, końcowka kozacka.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Michal
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:12

Re: NBA

Post autor: Michal »

Oj tak, Boston i Sacramento dali kawał dobrego Basketu. Do samego końca trzymałem kciuki za Celtic, końcówka mocna. Ciekawy był także mecz Memphis i Denver.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

[mention]Mider[/mention]
wiem ze to nadal sam poczatek ale nie sadzisz ze moja opinia ze Luka bedzie rządzic liga nadal jest błędna?
ODPOWIEDZ