NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Nieźle, prawdziwy all-star, co za regularność
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: NBA

Post autor: jAg »

Uwielbiam ten beef między wami. Czekam, aż Clippersi wygrają w PO Lakers i zobaczę ból dupy naszego kochanego Midera.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

To nie żaden beef. Mider jest Lancem Stephensonem dmuchającym mi do ucha żeby zwrócić uwagę, ale po ostatnim gwizdku zawsze grzecznie pyta na czacie o wymienienie się koszulkami.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

jAg pisze: 12 sty 2020, 15:45 Uwielbiam ten beef między wami. Czekam, aż Clippersi wygrają w PO Lakers i zobaczę ból dupy naszego kochanego Midera.
Aby był tu "beef" to potrzeba dwóch różnych opinii.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: NBA

Post autor: jAg »

SWN pisze: 12 sty 2020, 15:52 To nie żaden beef. Mider jest Lancem Stephensonem dmuchającym mi do ucha żeby zwrócić uwagę, ale po ostatnim gwizdku zawsze grzecznie pyta na czacie o wymienienie się koszulkami.
:lol: :lol:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ostatnie GOAT zawody Kuzmy faktycznie mocno podbiły wartość w oczach ekspertów

Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

najpierw Bogdanovic, teraz Booker, jeszcze jeden taki występ i będzie trade po Hardena
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

skończy się na handlu do knicks za morrisa
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

ja myślę, że większość fanów Lakers bez beki propsuje taki pomysł
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

Dajcie Bareę i Hardawaya Jr, starczy
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: NBA

Post autor: Parlae »

Nie jestem jakimś wielkim fanem/ekspertem od NBA, czasem lubię sobie meczyk obejrzeć, ale jaram się strasznie tym zagraniem:

:bowdown:
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ale którym? Bo to, że Harden ma w nosie obronę to wiadomo od dawna.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: NBA

Post autor: Parlae »

No ta kiwka Moranta z 1:11.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

genialny mecz hardena, 1-17 za trzy :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Bolesna porażka Grizzlies przeciwko jednemu z głównych rywali do 8 miejsca. Za 3 im strasznie siedziało, dopiero w 4 kwarcie pojawił się lineup w miśkach który trochę zniwelował wielkość przegranej.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

oj tak, szczególnie że już jakiś czas temu czytałem, że on ma straszne problemy z głową i że żyje na ulicy. szkoda, że liga jakoś nie próbuje wystawić ręki, bo mimo wszystko to nie jest zbyt dobra reklama, jeśli Twój były zawodnik (i to nie jakiś noname z końca ławki, umówmy się - bo już abstrahując od ruchania Lebronowi matki, to on cośtam pograł i to jako starter w playoffowych ekipach) kończy w ten sposób.

a tymczasem w NCAA słynna la zabawa, derby Kansas kończą się awanturą na parkiecie, w której m.in jeden z zawodników przymierza się do ataku krzesłem, you gotta love it. film w spoilerze
Spoiler
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

joey pisze: 22 sty 2020, 15:11 szkoda, że liga jakoś nie próbuje wystawić ręki, bo mimo wszystko to nie jest zbyt dobra reklama
Z tego, co czytałem, to próbuje. Szkoda że dopiero po tym nagraniu, ale z drugiej strony lepiej późno, niż wcale.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

za to policjant, który udostępnił nagranie został zawieszony
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: NBA

Post autor: yakubu73 »

kshaq pisze: 22 sty 2020, 15:32
joey pisze: 22 sty 2020, 15:11 szkoda, że liga jakoś nie próbuje wystawić ręki, bo mimo wszystko to nie jest zbyt dobra reklama
Z tego, co czytałem, to próbuje. Szkoda że dopiero po tym nagraniu, ale z drugiej strony lepiej późno, niż wcale.
To nie było pisane w czasie przeszłym? Tzn. że liga oraz poszczególne drużyny związane z Westem próbowały w przeszłości mu pomóc w różnoraki sposób, również finansowy?
ODPOWIEDZ