Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

promocja na wieczór, CCC Polkowice o80,5 @1,85

Polkowiczanki wzmocnione dwoma bardzo solidnymi Amerykankami, na moje oko linia za niska o 5-6 oczek, będzie duży blowout.
max0211
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:54

Re: Bukmacherka

Post autor: max0211 »

A wie ktoś może gdzie zagrać na żółtko dla Pique? Przejrzałem największe rodzime firmy i nic :(
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

pardon pisze: 06 paź 2019, 12:58 promocja na wieczór, CCC Polkowice o80,5 @1,85

Polkowiczanki wzmocnione dwoma bardzo solidnymi Amerykankami, na moje oko linia za niska o 5-6 oczek, będzie duży blowout.
Mimo, że nie weszło to dobry typek i dobre info nie żałuje, że zagrałem. Druga kwarta katastrofalna reszta według planu, jak masz coś to dziel się dalej, pozdro
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bukmacherka

Post autor: kapec »

max0211 pisze: 06 paź 2019, 18:12 A wie ktoś może gdzie zagrać na żółtko dla Pique? Przejrzałem największe rodzime firmy i nic :(
Nie ma się czemu dziwić, jak tu kurs powinien być max 1.01 :lol:

Każdy normalny wiedział że się wykartkuje. Na Eibarze odpoczynek, na pełnej z czystym kontem na el clasico. Trzeba mu przyznać że idealnie zagrał czasowo żeby nie złapać czerwa, bo żółta dopiero w 85 za niesportowe zachowanie. Żałuję że nie mogłem tego oglądać.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

recklezz pisze: 07 paź 2019, 9:11
pardon pisze: 06 paź 2019, 12:58 promocja na wieczór, CCC Polkowice o80,5 @1,85

Polkowiczanki wzmocnione dwoma bardzo solidnymi Amerykankami, na moje oko linia za niska o 5-6 oczek, będzie duży blowout.
Mimo, że nie weszło to dobry typek i dobre info nie żałuje, że zagrałem. Druga kwarta katastrofalna reszta według planu, jak masz coś to dziel się dalej, pozdro
najśmieszniejsze, że mimo niefortunnej 2q, do 35 minuty kręciły tempo na luźne pokrycie. zaważył ostatni fragment.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

alpe adria cup, Sencur - Kormend
Kormend +24,5 @1,85
Kormend +20,5 @2,65
sts

kurs na win Węgrów (@11) sugeruje, że mogą pojechać w okrojonym rosterze, ale równie prawdopodobne, że to wpadka oddsmakerów stsu.
nie wiem no, szkoda nie poszukać szczęścia. w optymalnych składach to mecz 50/50.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

okej mam potwierdzenie, że te rozgrywki ekipa traktuje treningowo i wysyła do boju skład u23, a zatem powyższe typy nieaktualne :>
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

Gauff - Petkovic @ 2 kurs 1,75
Uderzam to mocniej, oglądam Andreę i turniej gra znakomity nie straciła seta a rywalki miała dużo mocniejsze niż 15 letnia(!) rewelacja turnieju, wczoraj Bertens to sama ze soba przegrała dramatyczny mecz. Dla amerykanki to pierwszy półfinał w profesjonalnym turnieju rangi WTA, moim zdaniem nie zdzierży tej presji, rok temu Petkovic zakończyła turniej w Linzu na półfinale tutaj widzę ją w finale bez większych problemów. Gra bardzo mocne returny i słynie z powtarzalności, szczerze to nie widzę argumentow za dziewczynka ze stanów

E: grubo poplynalem, takie skróty w takim momencie meczu :bowdown: 15 lat taka gra, no ale Petkovic na własne życzenie tylko raz przełamała mając aż 10 szans no dramat szkoda że akurat dzisiaj
Ostatnio zmieniony 12 paź 2019, 15:44 przez recklezz, łącznie zmieniany 2 razy.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

recklezz pisze: 12 paź 2019, 10:59 Gauff - Petkovic @ 2 kurs 1,75
Uderzam to mocniej, oglądam Andreę i turniej gra znakomity nie straciła seta a rywalki miała dużo mocniejsze niż 15 letnia(!) rewelacja turnieju, wczoraj Bertens to sama ze soba przegrała dramatyczny mecz. Dla amerykanki to pierwszy półfinał w profesjonalnym turnieju rangi WTA, moim zdaniem nie zdzierży tej presji, rok temu Petkovic zakończyła turniej w Linzu na półfinale tutaj widzę ją w finale bez większych problemów. Gra bardzo mocne returny i słynie z powtarzalności, szczerze to nie widzę argumentow za dziewczynka ze stanów
nie widzisz argumentów :)
Petkovic w tym sezonie zagrała w 24 turniejach z czego w 21-> nie przeszła eliminacji, odpadła w otwarciu lub w drugiej rundzie. W tym roku 2 mecze z rzędu, podczas turnieju udało jej się wygrać dwa razy- w maju i w sierpniu, no i teraz 3 mecze w Austrii. Poza tym w każdym momencie wisi nad nią widmo skrecza. To nie jest ta sama zawodniczka co kilka lat temu, nadgryzł ją ząb czas, zniszczyły kontuzje, a czołówka odjechała. Nie mówię, że dziś nie wygra ale jest co najwyżej delikatną faworytką (chociaż w tym tygodniu jest opór w gazie oczywiście)
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Bukmacherka

Post autor: oyche »

no też popytałem chłopów o ten mecz i mówią że 50/50, raczej nie do grania
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

[mention]zuperhero[/mention] Jej wiek (32 lata ząb czasu?) ma być twoim jedynym argumentem przeciwko niej? Nie róbmy z niej też kaleki jakie widmo krecza? Fizycznie wygląda bardzo dobrze, zresztą mój buk rozliczy jako zwrot taka ewentualnosc. Ja bazuje na tym co widzę w tym turnieju a Ty wyciągasz jakieś statystki sprzed miesięcy no ale dobra, zobacz teraz w ilu tych przegranych meczach była faworytką? W ostatnich 14 turniejach w których grała tylko dwa razy przegrała jako faworyt(minimalny), dalej nie mam ochoty jechać bo i po co. W Linzu nie gra pierwszy raz, nie gra drugi i też nie trzeci. Myślę, że doświadczenie przewazy tu szale zwycięstwa, a młoda ma jeszcze spotkanie deblowe o 17, w której wraz z partnerką deblowa są faworytkami to swój finał też może rozegra. Warto dodac, że ona gra w tym turnieju od kwalifikacji, w których swoją drogą odpadła ale jako lucky loser weszła do 1 rundy plus mecze deblowe, 15 latka ma prawo czuć się zmęczona.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

i jak tam co tam recklezz, a tak serio to w końcu to był mecz tenisa kobiet więc najlepszą metodą typowanie jest rzucenie sobie monetą, teraz akurat nie spadła po twojej stronie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Bukmacherka

Post autor: badi »

Piłka nożna - 1.Hiszpania - Eibar - Barcelona
Obie drużyny strzelą gola
Tak 1.65
-- --
Piłka nożna - 1.Hiszpania - Mallorca - Real M.
Obie drużyny strzelą gola
Tak 1.70
-- --
Piłka nożna - 1.Anglia - Tottenham - Watford
Mecz
1 1.46
-- --
Piłka nożna - 1.Anglia - Leicester - Burnley
Mecz
1 1.57
-- --
Piłka nożna - 1.Niemcy - Dortmund - M gladbach
Obie drużyny strzelą gola
Tak 1.53
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Bukmacherka

Post autor: stranger »

No raczej nie sądzę
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Bukmacherka

Post autor: badi »

ojej co ja teraz zrobię tyyyyle pieniędzy
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

na wieczór.

Uni Girona over 65,5 @1,55
CCC Polkowice over 73,5 @1.55
@2,4

obie linie bezpieczniejsze, powinny.
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Bukmacherka

Post autor: formaszczytu »

To co jeszcze nie rozgrywane to imho pewniaki. Obrazek
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Bukmacherka

Post autor: rakieta_rakieta »

i nie weszło [mention]formaszczytu[/mention]
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Bukmacherka

Post autor: formaszczytu »

No jeden, kurwa, zjebał. Remis był.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

Właśnie sprawdzam od kilku miechow bukmachera w miarę świeżego (stworzony w 2018, na licencji MGA). Już parę wypłat za mną(dzisiaj zleciłem o 13 na skrill i o 15 już była na portfelu) więc bez problemu z wypłacalnością jest, zresztą ma same pozytywne opinie w necie. Trochę już gralem tu i tam i mają jedną z lepszych ofert zakładowych ever, szczegolnie na esports oraz zajebista szatę graficzna. Jest to buk bez podatku. Są 3 opcje bonusu przy depozycie ale ja wyszczególnie jedną 400% do 10 euro, czyli wpłacasz 10 euro dostajesz 40, razem masz 50euro i 40 euro musisz obrócić 15 razy po kursie 1.5, i obracasz tylko bonusem. Gdy przegrasz bonus i zostanie Ci 10 euro po jednokrotnym obrocie kwoty możesz je sobie wypłacić. Zdecydowanie najlepszy bonus aktualnie na rynku. Minus to brak mozliwosci wpłaty poprzez trustly(ale na dniach ma wrócić tą opcją) i z e portfelami się trzeba męczyć ale moim zdaniem warto chociazby byle ten bonus dorwać powitalny. Jak ktoś zainteresowany to PW, dam linkacza z reflinkiem.
ODPOWIEDZ