Najważniejsi muzycy dekady

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: przedszkolanek »

Z okazji kończącej się dekady (tylko mnie tu nie pisać, że się kończy za rok, wiecie ocb) zapraszam do wpisywania swoich faworytów
Mile widziane wpisywanie więcej niż jednej ksywki, jeszcze milej widziane krótkie uzasadnienie, a świetnie byłoby, gdyby pojawiły się jakieś dyskusje i polemiki
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: GeorgePortfel »

Ed Sheeran, Adele, Drake - kolejność dowolna
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: bukaj »

Young Thug, wiele nie trzeba pisać. zabawa głosem, adliby, stylówka, okładka Jeffery. pokazał nam, że można być jakimkolwiek się zamarzy
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: gawi »

Kanye, można zamykać
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: Ablazir »

bukaj pisze: 18 gru 2019, 0:22 Young Thug, wiele nie trzeba pisać. zabawa głosem, adliby, stylówka, okładka Jeffery. pokazał nam, że można być jakimkolwiek się zamarzy
Spoiler
Obrazek
;)
Obrazek
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 238
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: gloryboy »

Sosa
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: przedszkolanek »

a może ktoś wrzuciłby kogoś spoza rapsów? np Toro y Moi albo Blood Orange, bo to jednak dział Inne Gatunki
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: Drmz »

Frank Ocean, Rihanna to królowa,nie wiem może Avicii? Wydaje mi się, że gość może nie wymyślił w żaden sposób muzyki na nowo, ale miał chyba spory wpływ na to jak brzmi tera spora część muzyki radiowiej.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: Ablazir »

W ostatnich latach to imo IDLES za ten mityczny przekaz.
Obrazek
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: tanio »

Toro y Moi i Blood Orange najwazniejsi moim zdaniem imo
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: bukaj »

Ablazir pisze: 05 sty 2020, 21:35
bukaj pisze: 18 gru 2019, 0:22 Young Thug, wiele nie trzeba pisać. zabawa głosem, adliby, stylówka, okładka Jeffery. pokazał nam, że można być jakimkolwiek się zamarzy
Spoiler
Obrazek
;)
Thugger, bo pytanie dotyczyło tej dekady. Andre i Big Boi to legendy i nie śmiałbym umniejszać ich zasługom, ale na osoby w moim wieku (urodzonych po debiucie Outkastu czy na przykład Source Awards 1995) Jeffery miał siłą rzeczy na pewno dużo większy wpływ

e; zapostowałem tu Young Thuga, bo jeszcze wtedy nie było odpowiadającego tematu w dziale ZHH (e2; a może już był, tylko nie zauważyłem XD)
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: Parlae »

Jeśli chodzi o ogólną muzykę to jakościowo najlepsze krążki wypuszczali Beach House, Tame Impala i Frank Ocean. I to ich uważam za najważniejszych muzyków tej dekady.
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Najważniejsi muzycy dekady

Post autor: Dwaena »

JMSN - 5 albumów, każdy inny, wszystkie doskonałe, przecierające szlaki muzyczne jak i wizualne. Według mnie geniusz, stoi sobie taki w cieniu i pokazuje całej muzyce popularnej jak to powinno wyglądać. Zastanawia mnie tylko jak wiele gwiazd podgląda Christiana i jego poczynania, bo nie wierzę, że jest omijany, raczej sam się nie chce wychylać. Jedyny artysta, którego podziwiam w 100% począwszy od produkcji muzyki, oprawę wizualną, po wydawnictwa i koncerty.
ODPOWIEDZ